reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
My wlasnie wrocilismy z ogladania domu i powiem wam ze troche maly:dry: sa dwie sypialnie i strych z ktorego tez w sumie bedzie mozna zrobic pokoj ale i tak to wszystko takie male, no ale trudno na pocz. musi starczyc. i jeden plus ze wszystko nowe, kuchnia jest ladna brazowa i teraz tak mysle zemy mamy taki duzy stol jadalny i on sie tam chyba nie zmiesci:baffled:
Morgenrood mysmy dostali dom ze spoldzielni. A jak ci sie nudzi to wpadni do mnie na kawe, we dwie sie nudzic jest zawsze razniej:-) ja mieszkam w Mierlo to rzut kamieniem od ciebie.
Aniu trzymajcie sie cieplo na spacerze;-)
 
mnie przykulo do sofy dzisiaj :-) tez pochmurnooooo i jakos tak cisnienie chyba spada bo skusilo mnie na kawe gdzie podczas ciazy jej unikam....
odliczam do spotkania z polozna 22 lutego, do scanu 1 marca i kolejnej wizyty u ginekologa, tym razem zmienie na kogo innego bo ten u ktorego bylam ostatnio mnie nie zachwycil a raczej odraze poczulam do niego, odnioslam wrazenie ze jak sie dowiedzial ze jestem Polka to na mnie inaczej patrzyl, zmierzly byl i raczej sie nie odzywal... a jedno pytanie padlo- ile jestem w zwiazku z moich chlopakiem... odnioslam wrazenie ze pomyslal sobie- o polka, pewnie specjalnie zaszla w ciaze z holendrem..... a buuuuuuuuuu nigdy wiecej do niego!!!!

Milego spacerku Aniu :-)
 
My wlasnie wrocilismy z ogladania domu i powiem wam ze troche maly:dry: sa dwie sypialnie i strych z ktorego tez w sumie bedzie mozna zrobic pokoj ale i tak to wszystko takie male, no ale trudno na pocz. musi starczyc. i jeden plus ze wszystko nowe, kuchnia jest ladna brazowa i teraz tak mysle zemy mamy taki duzy stol jadalny i on sie tam chyba nie zmiesci:baffled:
Morgenrood mysmy dostali dom ze spoldzielni. A jak ci sie nudzi to wpadni do mnie na kawe, we dwie sie nudzic jest zawsze razniej:-) ja mieszkam w Mierlo to rzut kamieniem od ciebie.
Aniu trzymajcie sie cieplo na spacerze;-)

napewno kiedys wpadne, ja rowniez zapraszam ;-) poki co brak samochodu a jakos podroz autobusem nie przypada mi do gustu :) musze sie w koncu za obiad wziasc bo M wroci a tu w garnkach pusto :-)
 
Morgenrood to musimy sie kiedys umowic na kawe/herbate, nie znam tu wielu ludzi bo niedawno sie tu przyprowadzilismy wiec zawsze jest fajnie poznac nowe osoby. :-)2q2qq
 
Jestem..nawet nie tak zimno...;-) po drodze zaglądnełam do Ann bo z PL doszły moje zamówione GRZEŚKI i SKRZYPOWITA:tak::tak:...mniam uwielbian te ciasteczka zwłaszcza niebieskie!
Karina dziś list malowała do cioci w PL -mojej siostry więc też wysłaliśmy..

obiad też mamy w lodówce ale juz sie za niego biore - dziś wołowinka duszona z puree i ..nad mizerią sie zastanawiam!:-p a moze biała kapusta?:confused:

Anetko gdzie sie zaszyłaś?:confused::confused::confused:
 
Gosiu oczywiscie ,że mały na poczatek dobry:tak: a ogród jest? W nowy się super mieszka ,wiem coś o tym bo my tez mamy nowo wybudowane ze spółdzielni:tak:

My oczywiście u lekarza nic nie zdziałaliśmy,osłuchał Michasia i stwierdził że wszystko "czyste" a mały kaszle tak starsznie ,ze przed chwila mi zwymiotował:-:)no:

Aniu lekarka właśnie powiedziała ,że jest wirus bo dużo dzieci kaszle:baffled:Zdrówka dla Victorka:tak: Ja uwielbiam prince polo :-D:tak:Też mamy zawsze zapas:tak: i tylko kursujemy do szafki i na sofę :-D:-D:baffled:a d..... rośnie:baffled::baffled::baffled::szok:
 
Karola ogrod tez jest tylko tez chyba nie za duzy, tak dokladnie nie wiem ile tego bedzie bo nie bylo jeszcze wydzielone tylko te szopki pobudowane a ploty bedziemy musieli sami postawic. To mi sie tez podoba ze wszystko bedzie nowe, a wy tez macie takie male ???? i ile musicie placic ????
O D...E to mi nawet nie mow, zeby w takim tempie sie chudlo jak sie grubnie :dry:
Dobranoc dziewczyny spokojnej nocy
 
Dzień dobry...

hahha o d...ie to kazda woli nie mówić:-D:-D:-D ale ja sie w końcu pozbierałam i postanowiłam zrzucić te pare kg:cool2: a...że ciasteczka z PL przyszły no cóż... czasami też sie czowiekowi coś należy nawet temu z wielką d...ą!:-)

Lece bo dziś szczepienie a my jeszcze w piżamach..:sorry2:
 
reklama
Wstawac śpiochy...:-)
my juz "po" Victor ma 8495 g i 68,7cm:tak::tak::tak: i nawet nie zapłakał przy szczepieniu a miał 2...:szok::cool2: i mamy juz spokój do 11mies.
a teraz kawka....
 
Do góry