reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Fajnie ze Victor rosnie zdrowy, bedzie z niego duzyyyyyy chlop :-)
Cos wlasnie cicho tu na forum..... Przyczlapalam ze szkoly i znowu pora pichcenia w kuchni :-D
Dziwna sprawa, chyba moje dzieciaczki lubia uczeszczac do szkoly bo tylko tam zaczynaja sie ruszac, fajne laskotki, ale nie moge sie skupic przez nie :-D
Pora na Prince Polo, a niech tam- pupa rosnie :)
 
reklama
Ja tez sie zabieram za obiad - dziś lasagne :-D:tak:
Po drodze ze szkoły kupiłam kostium na karnawał dla Erniego za uwaga...1,50 e orginalny spiderman:-) To sie nazywa udany zakup... a Karci wymarzonego anioła tylko skrzydła musze jeszcze zrobić...na to jeszcze mam troche czasu bo karnawał jeszcze daleko!:cool2: ale bibułe juz mami pomysł tez!:tak:
 
Hej..

MamoMikołaja dziewczynki zawsze inaczej przybieraja na wadze...a mój synek to kawał chłopa...:-Dbył duży - jest duży i pewnie bedzie duży jak na swój wiek ale moja trójka zawsze wyglada na więcej niż ma...:cool2: Taki ich urok... ale ja sie nie martwie skoro rozwijają sie prawidłowo i rosną wg centyli. :tak::tak::tak:
Moja lasagne w piekarniku juz....
 
Witam,
Aniu mama u mnie jest i od 2 tyg pracuję 6dni w tyg, więc czasu brak:tak:
Aniu wrzuć przepis na lasagne:tak::tak::tak: Twój synek to duuuuuży chłop:tak::-)
Gosiu Wy sprzedaliście ten domek na wyspie:confused: A jak macie własny to można nadal starać się o mieszkanie ze spółdzielni:tak: Pytam tak tylko z ciekawości:tak: Gratuluje mieszkanka:tak:
Miłego wieczoru
 
Kochane, wróciłam :D:D miesiac bylam w Polsce... maly byl atrakcja dla wszystkich, az mnie to momentami irytowalo.
Na dzien dzisiejszy moje dziecko:
wcina zupki :D
śmieje sie w głos
prostestuje przy lezeniu na brzuchu, ale widze ze z dnia na dzien zaczyna mu sie to podobac= wazne ze trzyma glowke ;)
je banany i jablka (oczywiscie tarte)
ciagle jest karmiony cycem
w poniedzialek pierwszy raz lecial samolotem i rozbrajal wszystkie stewardessy
przeciąga się do siadu (mysle ze to lekko za wczesnie- ja nie ciagne na sile- jest na tyle silny)
wazy 7,2 kg
mierzy 65 cm
i jest boski :D
tyle u mnie, przepraszam ze nie pisalam- ale na prawde w Polsce nie bylo kiedy... ale obiecuje nadrabiac zaleglosci, na razie skladam spoznione zyczenia wszystkim Solenizantkom :*:*
 
Bardzo sie cieszymy....:-)
a od kiedy wprowadziłas mu jabłka, bananki itp? Victor lubi tez ale za duzo nie zjada...:-pAnetko no troche ci zazdroszcze mamy...moja zostaje w PL...
 
Aniu, zupki jarzynowe (marchew i ziemniak) wcina już 2 tydzien. Jablko mial tydzien pozniej a od 3 dni daje banana. Potrafi zjesc caly sloiczek na raz.
Bylismy u polskiego pediatry i lekarz jest zadowolony rozwojem malego.
 
reklama
Ale ruch sie zrobil:-)
Dziewczyny duze chlopaki wam rosna, Carinio wrzuc zdjecie swojego malego, pokaz nam go, tak dawno was nie bylo :tak:
Aneta niestety jeszcze nie sprzedalismy tego domu, ciagnie sie to w nieskonczonosc :dry: fajnie masz z mama, mi tez by sie przydala moglabym wtedy tez cos dorobic. Finansowo nadchodzace miesiace beda tragiczne, trzy domy oplacic to ponad nasze sily :-(
MamoM. ja czekam na ciebie :tak: mialas w te strony jechac, wiec czekam :-)
 
Do góry