reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Witam ,jestem nowa w tym temacie i mam wielka prosbe- CZY KTOS WIE MOZE O POLOZNEJ PRACUJACEJ W GELDROP??? MA NA IMIE WIOLETA- TYLE WIEM, szukam kontaktu do niej, POMOZCIE....
 
reklama
Witaj Morgenrood:-) Ja w prawdzie mieszkam bardzo bliziutko Geldrop ale niestety nie pomoge ci, mieszkam tutaj dopiero 4 miesiace i polozna nie byla mi potrzebna. Moze zapytaj w szpitalu st. Anna, jezeli jest pracujaca polozna to moze beda o niej cos wiedziec albo swojego lekarza prowadzacego:sorry: Geldrop nie jest taki duzy wiec moze akurat o niej slyszeli.
Wogole gratuluje ciazy :-) to twoje pierwsze dziecko????
 
Dobry wieczór...

Morgenrood witaj....:tak: ja próbowałam coś wskurać ale nigdzie nic nie znalazłam... moze spróbuj tak jak Gosia radzi...:sorry:
Gosiu cieszę sie że z tym domem wam sie udało...;-)

Ja juz zmykam do wyrka... dzisiaj tak sie nam dobrze spało że zaspaliśmy prawie o szkoły... o 8.00 jeszcze w łóżkach byliśmy...:szok:
 
A ja Gosiu standardowo prasuje..już 4 godz zaliczyłam:-p a końca nie widać...
Strasznie nie lubie tej babki bo zamiasta mi przywozic regularnie to ona co 3 tyg a potem ledwo dycham po 10 godz nad żelazkiem...:dry:
No ale cóż..kasa zawsze sie przyda...:-D
My też wysokoczyliśmy na chwilke ale zimno okrutnie ...wiec po drodze do domu odebralismy zabawkę Victora bo znalazłam taki babygym na marktplaatsu za 5€:-) niedaleko mnie...i sie dziecko ucieszyło!:tak::-:)-(
Lece kawke spokojnie wypić zanim on jeszcze śp i ...z powrotem do deski...:cool2:
 
dobry wieczor
No i znowu weekend:-D do czwartku mam spokoj z robota.
MamoM. sama sie ciesze ta informacja dopiero 3 dni:-) a ja caly czas czekam na ciebie :tak: mowilas ze masz tu cos w okolicach do odebrania, wiec czekam
Aniu jak tam prasowanie??? zmeczylas to??? ja juz zaczynam partiami prac, jak wyprasuje jedno to dopiero nastepne piore:rofl2: marktplaats'em tez sie zarazilam i wszystkie wielkogabarytowe zabaki kupuje malemu tam, teraz poluje na krzeseko na rower nie za drogie. Aniu a co tam u Ann slychac jak blizniaczki??? ty chyba masz z nimi kontakt
 
reklama
Hej...

Gosiu ja swoje prasowanie to tak częsciowo prasuje:sorry2: i tylko te klientek mnie tak goni ale wczoraj sie uwinęłam z 8 godz partią a dzisiaj machnęłam 2 x po 2,5 i na razie spokój ...do srody!:-)
U Ann wszystko ok i idzie tylko ku lepszemu:tak: a dziewczynki ---no cóz same możecie zobaczyć jakie duże pannice na NK;-)

Zmykam już bo jutro cięzki dzień przed nami...pa!
 
Do góry