reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
dzień dobry;)

przepraszam ze się tak długo nie odzywalam, ale mały nas pochłonął całkowicie, a raczej jego niespanie i kolki......
może jutro znajdę więcej czasu żeby wam coś więcej napisac, bo już pora karmienia...
pozdrawiam
 
mam pytanie do was :
GDZIE MOGE KUPIC JAKIS LADNY STROJ DLA MALEJ NA CHRZEST ? sa fajne na allegro ale niechce zeby mi tutaj wysylali itdddd ,pozatym jedziemy 2 dni wczesniejj i nie bede miala czasu szukac ciuchow jeszcze
 
czesc dziewczyny
dzisiaj nareszcie sie porzadnie sie wyspalam, dobrze sie czuje zadnych boli glowy czy innych dolegliwosci poprostu jak nowo narodzona:-D Pozatym bylismy dzisiaj zobaczyc kinderdagverblijf, bardzo mi sie podobalo a Daantje sie czul jak ryba w wodzie:-)mysmy poszli ogladac z dyrektorka caly budynek a on zostal z dziecmi i wcale sie nie przejal ze nas nie ma (dzieci:dry: my sobie zyly wypruwamy a one nas pozniej tak olewaja). Bardzo bym chciala go tam zapisac bo dzieci sa w grupach zblizonych wiekowo, no ale ta cena mnie powala troche 300E na miesiac to dla nas za duzo za 2 poranki, obliczylamze z belastingu moglibysmy duza czesc dostac z powrotem i tu mam pytanie do was jak dlugo trzeba czekac na ten zwrot:confused::confused: Pojdziemy jeszcze zobaczyc do peuterzaal ale wydaje mi sie ze Daanu jest jeszcze za maly na to, on jeszcze nie mowi i wogole taki malutki wiecie o co chodzi ;-):-p
MamoM. sklepow z taka odzieza tutaj w holandii nie widzialam, na necie znalazlam taka strone tylko zalezy ile chcesz wydac na to Doopjurkjes en kinderfeestkleding albo takie Doopjurkje - Alle prijzen vergelijken met Twenga.nl na tej sa bardziej przystepniejsze ceny
 
Gosiu zwrot dostajesz szybciutko ...ja chyba miałam jeden miesiąc opóźnienia z początku a teraz jest zawsze końcem miesiąca...
Daanu bedzie sie tez super czuł w peuterzaal :tak: moja dwójka jak tylko 2 latka miała to tam zaczynali chodzić i ..naprawde happy byli ...:-)
Erni to nawet zaczął dwa tyg przed 2 urodzinkami... nie martw sie ze mało mówi - da sobie rade...

dobranoc...
 
reklama
Do góry