reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Gosiu Mikolaj jak poszedl do peuterspelzaal to mial 2 latka i 2 dni i nie mowil nic, sikal w pieluchy ,pil z kubka niekapka ktory mu codziennie dawalam i panie nie mialy z nim zadnego problemu ( tylko strasznie plakal jak wychodzilam ale pozatym bylo ok ) a teraz gada jak najety , po to jest przedszkole dla maluchow zeby ich nauczyc wszystkiego .... napewno bedzie zadowolony
 
reklama
Dzień dobry

Pojawiam się i znikam, ale mieliśmy małą masakrę przez ostatni czas. Byłyśmy z Bianką w szpitalu, bo dostała gorączki prawie 40 stopni, więc automatycznie ją dali na oddział. A później zaczęły się bóle brzucha, nie ma kolek, tylko wyła non stop. Dopiero od kilku dni daję jej magiczne kropelki sab simplex i wreszcie mam normalne, niewyjące i uśmiechnięte dziecko. Także polecam, bo dziecko po tych kroplach przestaje płakać kilka minut po podaniu... a ja męczyłam się z nią kilka tyg. No nic, było minęło


Natka tutaj jest ten post od Biry w ktorym pisze o tych kropelkach
MamoM. to ze Daanu ma isc do przedszkola to nie ma dyskusji tylko ze ja na razie myslalam dla niego o kinderdagverblijf. A powiedzcie mi co dzieci robia w peuterzal tylko sie bawia czy tez maja jakies zajecia tematyczne????
A wogole to dobry wieczor :-)
 
Gosia dzięki--- tyle że my już mamy te kropelki sab simplex no i niestety w naszym przypadku nie są aż tak magiczne jak dla Biry...... myślałam że miała jakies inne kropelki, a słyszałyście o proszku troistym???
w peuterspeelzaal są rózne zajecia tematyczne, np Zosia w tym tygodniu maja tydzień zwierząt, wczesnierj mieli co tydzień inne kolory...
 
Hej...

Anetko mam nadzieje że ci szybko przejdzie...nie zazdroszcze bólów głowy bo sama mam okropne migreny przy szybkich zminach ciśnienia...:crazy:
Gosiu tobie to dobrze weekend od czwartku, hihhi... ja jeszcze jutro do pracy na 3h i potem Erniego z przedszkola odebrać a potem na zakupki weekendowe, troche chatke ogarnąc i ... WEEKEND:-)...
Pomijając ze sobie dziś prasowania na 10 godz przywiozłam także mi zejdzie do poniedziałku po trochu...:rofl2:
Natka ja ci na kolki nie pomoge :sorry: bo u mnie /odpukać/ ani jedno na to nie cierpiało...
W peuterspeelzaal Ern ma mnóstwo zajęć tematycznych a nawet dżem z jabłek robią ...a mamy muszą przyjść i im te jabłka obrać....;-)

Miłego wieczorku...
 
dzien dobry:-)
a co wy jeszcze spicie?????
dziewczyny super wiadomosc, mozemy sie przeprowadzic !!!!! facet od ktorego wynajmujemy dom sprzedaje go, poprostu lepszego momentu nie moglo byc:-) we wtorek ide ogladac dom ze spoldzielni, zobaczymy co tam wybudowali, ale sie ciesze, dzisiaj bedziemy oblewac jupiiiiiii
 
reklama
Do góry