reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
jestem, jestem :-) nie zasypalo nas, maly spi, dom posprzatalam wiec moge teraz spokojnie tutaj zajrzec. Jutro przychodza kupcy dom ogladac wiec trzymajcie kciuki:tak: ja jestem negatywnie nastawiona bo facet przychodzi drugi raz ogladac tylko ze tym razem z zona, a wiecie jakie sa baby znajda zawsze cos co im nie pasuje:-D:-D To jest wlasnie nasz problem Aniu, bo dostalismy oferte domu jednorodzinnego (po pol roku:szok:) ze spoldzielni, domy dopiero buduja czyli funkel nowka ale co z tego jak mamy kontrakt na rok na dom w ktorym teraz siedzimy i wlasciciel raczej nie jest sklonny go wczesniej zerwac no chyba ze uda mu sie go sprzedac na co jutro bardzo liczymy. Jak to sie nie uda to bedziemy mieli problem bo od stycznie zmienilo sie tutaj prawo i pozniej nie bedziemy mieli szans na dom za powiedzmy 500E a na kupno drugiego domu nas nie stac, a non stop wynajmowac i co roku sie przeprowadzac to tez nie mam ochoty:-:)no:
Mamo M. zapraszam do mnie, prawie po drodze macie:tak::-)
 
reklama
Do góry