reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Holandia

reklama
Hej
Trzeci raz pisze te dwa zdania:wściekła/y::angry::crazy:

Aneta ja ci mogę poprasować:tak::-)

Czarna masz już suknię?..pochwal się:sorry:

gdzie się reszta podziewa?
 
Czarna masz już suknię?..pochwal się:sorry:

Mam mam,ale wam nie pokarze przed:-p

U mnei troche kiepsko bo mala cos slabo spi w nocy,a wczoraj po szczepieniu miala troche podwyzszona tem.i tez sie budzila w nocy.Do tego idzie jej chyba gorna lewa czworka bo strasznie tam paluchy pcha i duzo marudzi.Mi juz glowa peka.

Jessi wazy juz 9550 i ma 78,5cm
 
hej Kobietki!! Wrocilismy z Kuba po dlugiej nieobecnosci. Bylismy 3 tygodnie w PL na urlopie. Z dzidzią wszystko ok. Urosło się chłopakowi :) waży już 2122g. Poza tym wszystko w porzadu. lece sie rozpakowac, a jutro napisze wiecej :)
buziole :*
 
dzień dobry;)
pochwalę się wam w końcu moim brzuszkiem:-)
 

Załączniki

  • 03.08.2010 1198.jpg
    03.08.2010 1198.jpg
    14,7 KB · Wyświetleń: 42
witamy

u nas smutno w domciu bo wczoraj rano zmarł Jacka mojego tata:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: i jedzie dzis w nocy do pl sam bez nas ja z dziecmi zostaje w domu....
pozatym wpadala do nas jego rodzinka na tydzien i musza wracac z nim do pl a dlanas juz nie ma miejsca pozatym mala jeszcze nie ma paszportu itddd....
Jesli ktos samotny bedzie tez to zapraszam do siebie bede ok tyg sama w domu :szok::szok:

szukam krzeselka dla malej Baby Ono albo cos podobnego zeby sie rozkladalo oparcie ,kiedys mialam to wydalam a teraz zaluje...chyba kupie na allegro i jak bedzie wracal to je przywiezie,chyba ze macie ktoras juz nie potzrebne???
moz-screenshot.png
 
Czesc
Natka ślicznie wygladasz:tak:Piękny brzusio,ja taki miałam w 3 miesiącu:szok::tak:
Mamo M. najszczersze wyrazy współczucia dla waszej rodziny.:-(Trzymaj się!

Dziś strasznie mnie głowa boli,mirena:baffled::baffled: Poszłam się położyć z Michałkiem i wstałam teraz.O niebo lepiej ,choć nie do końca:baffled:

pa pa
 
reklama
Witam Was,
Mamo Mikołaja moje kondolencje:-( Jak Twój mąż się trzyma, szkoda, że nie możesz z nim pojechać. Gdy mój tata zmarł, w pl ścigało mojego męża wojsko i była opcja, że nie jedzie, bo policja prawie każdego dnia w domu była:szok::szok::szok:, ale ja sobie nie wyobrażała, aby go tam nie było ze mną, zresztą ja nawet nie była w stanie opiekować się dziećmi, więc pojechaliśmy razem. Facet pewnie trochę dzielniej to znosi...
Natka śliczny brzuszek, ja również taki brzuszek miałam na początku 3 miesiąca:tak:
Karola jak głowa, lepiej:confused:
 
Do góry