reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Ale u nas pogoda... fee A miało być tak pięknie:eek: No nic... właśnie wróciłam ze saceru z psami. dwa okna umyłam i teraz biorę się za resztę, ale dużo czasu mi nie zostało, bo dzisiaj mamy spotkanie mamuśkowe;-)

Do później
 
reklama
Robale, tak mi przykro. a juz mialam nadzieje, ze Wam sie udalo!
moze rzeczywiscie najlepiej zrobic jakies badania... ?
 
dzien dobry,

Anetko, u nas po staremu... :tak: a jak samopoczucie Twojego meza? jesli chodzi o kurs ESKK to moja siostra kiedys go miala i nie przypadl jej do gustu... i z tego co pamietam to ona najpierw mogla zamowic lekcje probna... wiec moze spytaj czy jest taka mozliwosc... :tak:
Anna, ja rowniez bardzo serdecznie gratuluje coreczki... jest naprawde sliczniutka:tak::tak::-):-) ciesz sie tym malym aniolkiem...
mi rowniez rano odeszly wody i przez caly dzien i noc nie mialam skurczy... lekarz powiedzial, ze oni czekaja max.do 24 godz. i tak tez zrobili (a rodzilam w Holandii)... :tak: z tego co sie orientuje to w Niemczech szybciej dzialaja w tym kierunku... moja siostra rowniez rodzila w Niemczech...
Natka, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin... :tak:;-)
Gosia, gratki dla Daanusia za pierwszy zabek... :-)
AniuHaven, jesli chodzi o kurs to ja placilam tylko 20 euro za semestr i za ksiazki (ale to bylo w 2005 r.) :tak:

a my jutro wybieramy sie do przedszkola i o 10:00 ma przybyc sinterklaas... Manuel juz nie moze sie doczekac... caly czas tylko o nim mowi i "uczy sie" piosenki, zeby jutro mogl ja zaspiewac... :-D:-D
milego wieczorku
 
Magdaleno, do naszego przedszkola jutro o 10.30 przybywa Sinterklaas. no i jak on to zgra, aby byc prawie w jednym czasie u Ciebie i u mnie? :-D
 
reklama
Inga już w domu:-) Dzisiaj w przedszkolu był Mkołaj;-) Także pwnie prosto do Was przyjedze od nas;-) Ini dstała to co uwielbia najbardziej, czyli puzzle:-):-) Teraz siedzi i chyba już się ich na pamięć nauczyła, bo ciągle je ukada;-) W ogóle dzisiaj w przedskolu była wspaniała, pięknie się bawiła, tańczyła, śpiewała, jadła i nawet drzemkę zaliczyła, więc pękam z dumy, pomijam już, ze wołatam nawet siku:-):-)

A u mnie idzie trzecie pranie, prawe wszystko udało mi się posrzątać:-) Super:-)
 
Do góry