reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Jestem w końcu....:-D
Bira witaj z powrotem.....bądź już z nami.Magdaleno fajnie że zaglądnęłaś!:tak:
Co do pogody to ma padać i padać....:-:)wściekła/y:

My właśnie wróciliśmy z AH gdzie dzieciaczki miały udekorować piernikowego ludzika wszelkiego rodzaju lukrami i ozdóbkami do ciast itp....co z tego wyszło pokaże wam potem...powiem tylko że słodko było!:-):cool2:Palce lizać...

Jeśli chodzi zaś o kurs to zamierzam właśnie dopytać w piątek...za nim zaczne...:eek:.
Anetko wtedy też mam 3godz w Geemente/testy,pytania itp/.
Sencilla ja też mam opłate 273€ za egzamin do zapłacenia:tak:...ale o tym to wiem....
Mam nadzieje że niesłusznie sie obawiam wszelkich komplikacji ...bo nie chciałabym odkładać tej nauki w nieskończoność...:eek: Tak sie cieszę że mam taką możliwośc żebym sie chyba sie załamała!:wściekła/y::zawstydzona/y:
My dziś na obiad bigosik -mężuś zrobił!:cool2:
 
reklama
zycze wszystkim milego wieczoru, ja wlasnie po pracy i uciekam po dzieciaki. dzis od rana sa bez mamy, wiec sie na pewno za mna stesknily :tak: Bo ja za nimi strasznie! :-D
Mezus dzis na posiadowce z pracy, wiec mamy babski wieczorek :cool2::cool2::cool2:
 
Dobry wieczor
ja dzis w pracy mialam maly zapieprz zmeczona jestem jak po 12 godz roboty :eek:
Natka wszystkeigo naj z okazji urodzinek
Bira fajnie ze znowu z nami jestes
Sencilla dziewczynki napewno stesknily sie za mamusia :tak:
U claudii w zlobku mikolaj byl juz z zeszlym tygodniu :-)
ide odpoczac bo padnieta jestem
 
Oto foteczki;

Od lewej Sophie,Dawid,Karina i Ernest w AH!


Efekt pół godzinki paćkania lukrem....


Coby tu jeszcze wrzucić?!
 
Ostatnia edycja:
czesc dziewczyny
dzieki za gratki, dzisiaj sie juz tyle naskarzyl smaruje mu dziaselko mascia ale i taki taka przylepa mam nadzieje ze noc przespi dobrze. bylismy tez wczoraj w CB i ma 74cm i 10,5 przybral od 2 miesiecy tylko 300g:sorry:
Aneta do pracy chodze a dzisiaj nie bylo duzo roboty wiec moglam juz o 13 isc do domu a pozniej jeszcze mi przyszedl do domu ze jak bym mogla w piatek przyjsc to weekend bede miala wolny:-) w sumie super tylko jak teraz na wyplate popatrze to najpierw chyba jakies srodki bede musiala zazyc zeby sie nie przestraszyc tej kwoty:szok::szok::szok:
Aniu, tak jak mowi Aneta popatrz na kontrakt ktory ci dadza do podpisania. u mnie w gminie odrazu mi powiedzieli ze nie finansuja szkoly bo PL jest w unii
Dzieciaczki sliczne arcydziela zrobily:tak::tak:
Magdalena naucz sie tez jakiejs piosenki to moze tez cos dostaniesz od sinterklaasa. dla Manuela bedzie wielkie przezycie
Bira a u ciebie jakies przedswiateczne juz porzadki????
ja ide sie jeszcze pouczyc
dobrej nocki wszystkim
 
Natko
Takie to szczere, proste życzenia
składam w dniu Twego urodzenia:
Wiele uśmiechów, a mało żałości,
Długich lat życia w szczęśliwości,
Dobrego zdrowia i pomyślności,
Jak najmniej smutków, dużo radości,
Dużo przygód, morza wrażeń,
Moc słodyczy, nic goryczy,
Tego Tobie Pauka życzy!:-):-):-)


Robale przykro mi, że znowu klęska...:zawstydzona/y::-:)sorry:
A może wcale to nie jest tak jak myślisz...Czasami Matka Natura płata figle;-):tak::-) Najlepiej jednak będzie jak zrobisz sobie te badania w PL, bo wtedy będziesz wiedziała czarno na bialym co jest grane...:tak::tak::tak:

Magdaleno i Sencillo Mikołaj dzisiaj był u Oli w przedszkolu i wysłałam go w podróż żeby zdązył na jutro do Was;-);-);-):laugh2::laugh2::laugh2:
Magdalenko i Bira fajnie, ze znów z nami jesteście:tak::-)

Gosiu gratulki dla Daanka z okazji pierwszego zębusia!

A u mnie dalej cisza....Wtajemniczeni wiedzą o co chodzi;-):sorry:

 
Pauka ja też chcę być wtajemniczona;-):-):tak::-D
Aniu ale dzieciaczki miały zabawę:tak::-) Super:tak:
Sencilla nie zapomnij szepnąć Mikołajowi, aby nie zapomniał o piątku u Nikusia w szkole:tak::-)
Na obiad zrobiłam w końcu pierogi z mięsem (mężusiowi bardzo smakowały:-)) :-), ale dzieciaczki nie bardzo chciały jeść:no:
Olgunia a jak Twoje pierogi z mięsem, robiłaś:confused:
Pojechałam na zakupy i kupiliśmy choinkę:tak::tak::tak:, a później wykąpałam dzieciaczki i do szkoły:tak::-) Jestem padnięta jak smok, a jutro trzeba iść do pracy, więc zmykam do łóżka:tak:
Kolorowych snów:tak::-)
 
reklama
witam

natko wszystkiego najlepszego!!!
aniahaven ale fajne fotki i jaka zabawa :-)
aneta zrobiłam pierogi z miesem i wyszły pyszne :-) jeszcze zamroziłam wiec może za tydzień je wyciągne na obiadek :tak:
a do nas przyjechał teść i cały czas coś i mało siedzę teraz z laptopem :sorry:
Seba dziadka nigdzie nie chciał puścić , a nas wyganiał szok!
haha.png
chyba poznał dziadka , ale mówie wam jaką miał radoche że szok.

dziś myslałam że zawału dostanę kotka przyniosła mi ptaka w gębie (taki duży chyba kos bo z takim dziobem ) i mi przy sebciu go pusciła ten ptak zaczął sie dobijać do okna (pobrudził mi okno ) ja piszczeć, seba płakac normalnie szok.
kot tego ptaka chwycił i na góre uciekł :eek: Seba siedział na sofie a ja poleciałam na góre pootwierałam okna wszedzie i go znalazłam koło szafki sie schował gdy go wystraszyłam to prosto do okna poleciał i uciekł a kotka myslałam ze wyleci przez te okno :szok: a zła na mnie ze ja tego ptaka pusciłam szukala go jeszcze.

mnie znowu wzięły boleści brzucha i biorę te leki co mi doktor przepisał jak nie bedzie poprawy to musze iść do lekarza zeby mi przeswietlenie zrobili brzucha :eek:
 
Do góry