reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

chaja- witaj, ja także jestem z amsterdamu:tak: moze napiszesz cos wiecej o sobie,w jakiej dzielnicy mieszkasz?



dziewczyny co zrobic jak mała ma rozwolnienie?
już myslałam że przeszło ale znowu, więc musi chodziec w pampersie :baffled:

Witaj niunia :)
Teraz mieszkam w dzielnicy Zuideramstel ale czekamy na mieszkanie wiec niedlugo bedzie przeprowadzka. Jestem tu od pieciu lat, a ty i pozostale forumowiczki?
Czy rodzilas tutaj swoja coreczke?

A co do biegunki u dzieci to podobno przecier z marchewki skutecznie ja powstrzymuje.. to tak z naturalnej apteczki :)
Pozdrawiam i zycze zdrowia!
 
reklama
Hej Chaja witaj w naszym gronie.
Serdecznie gratuluje Fasolki,ktory to tydzien??Mialas juz pierwsza wizyte u poloznej??
Moja Mala jeszcze spi :szok: i musze ja zaraz obudzic bo przed 14 idziemy do CB,pokombinuje jak to najlepiej zrobic zeby sie nie darla jak ja do wozka zapakuje,wiec musi byc zamroczona.najlepiej zaraz po cycku :-)

Oooo i juz budzic nie trzeba :-D:-D:-D uciekam!
 
Hej laski,
Ja tylko wpadam dzien dobry powiedziec, bo u mnie sajgon w domu,
mlode miedzy posilkami spia po 30 min maks reszte czasu zajmuje mi usypianie, bo jak niespia to dra sie w nieboglosy, do tego na dole remont ktory musi byc do soboty skonczony bo rodzice przyjezdzaja a cos kiepsko to widze, chyba beda nocki robic zeby skonczyc... Juz wysiadam...

A co do duzych dzieci... Indonesian woman gives birth to 8.7 kilo boy - Yahoo! News UK
 
Hej Chaja witaj w naszym gronie.
Serdecznie gratuluje Fasolki,ktory to tydzien??Mialas juz pierwsza wizyte u poloznej??
Moja Mala jeszcze spi :szok: i musze ja zaraz obudzic bo przed 14 idziemy do CB,pokombinuje jak to najlepiej zrobic zeby sie nie darla jak ja do wozka zapakuje,wiec musi byc zamroczona.najlepiej zaraz po cycku :-)

Oooo i juz budzic nie trzeba :-D:-D:-D uciekam!

Czarna Smoczyco zmierzam w kierunku szostego tygodnia..ale pierwsza wizyta dopiero 12 pazdziernika wiec wtedy podam wiecej szczegolow. WIdze ze twoja perelka juz ma trzy miesiace :-) super, jak sobie z wszytkim radzisz, rodzilas " po holendersku" w domu czy w szpitalu?
Pozdrawiam goraco!
 
To kolos:szok::szok::szok:,moja znajoma urodila niedawno chlopca 5010gram przy 54cm,tez niemaly,ale to to juz przesada.

A co do wagi to bylysmy w CB "sie" zwazyc i Jessy ma juz ponad 4100g,rosnie jak na drozdzach.W zeszla srode wazyla 3830 :-)

Ann a moze to jeden z tych tygodni regulacji.Agasta mi mowila o tym i pani z Kraamzorg tez wspominala.

Moja strasznie sie rozdarla jak wracalysmy z CB bo to rozbieranie i ubieranie tak ja rozbudzilo,ze az ZGLODNIALA:-D:-D:-D na szczescie mieszkamy blisko i w niecale 5 min.juz bylysmy w domku.koljne 5 krzyku zanim nas uszykowalam do karmienia.Myslalam,ze mi uszy zwiedlna;-)

Lece szykowac obiadzik,mloda zasnela po 3 i bedzie problem bo na pewno nie wytrzyma do kapieli o 7 :no:

Ostatnio nawet znalazlam chwilke dla siebie i tone w ksiazce.Slyszalyscie o "Zmierzchu"??Film widzialam a teraz czytam i czytam.Uwielbiam opowiesci o wampirach itp.

No teraz to juz naprawde mykam.
 
Czarna Smoczyco zmierzam w kierunku szostego tygodnia..ale pierwsza wizyta dopiero 12 pazdziernika wiec wtedy podam wiecej szczegolow. WIdze ze twoja perelka juz ma trzy miesiace :-) super, jak sobie z wszytkim radzisz, rodzilas " po holendersku" w domu czy w szpitalu?
Pozdrawiam goraco!

3 tygodnie kochana,jeszcze sobie calkiem nie radze :-) zalezy jaka nocka.Docieramy sie pomalutku z Jessica,naprawde POMALUTKU :-D

Ja rodzilam w szpitalu,na zyczenie.Nie bylo tak tragicznie.Kilka postow wczesniej cos tam pisalam o tym calym zajsciu ;-)
Masz jakies typowo ciazowe dolegliwosci??
 
Chaja na forum!
Dobra jesteś skoro nas w jeden dzień doczytałaś!:szok::-D
Mi zajęło to prawie tydzień....:cool2: a i oczywiście gratuluję FASOLKI...:tak::tak::tak:

Niunia na biegunkę dobre są jagody....kupisz w AH...a ty w PL nadal czy już NL?:sorry:Tutaj to ja zamroziłam z 8litrów...podrzucić ci?;-)

Czarna S.ślicznie ci ta córcia rośnie....:tak:

Ann nie daj się....:-D a tak na marginesie to już wrócili wszyscy z wakacji...:cool2:

Sencilla jak sobie radzisz?:sorry:
 
aniahaven- juz dawno w NL:tak: jutro kupie jagody:tak:

chaja- ja rodziłam w PL, mieszkam teraz na westerpark-ale niedługo czeka nas kolejna przeprowadzka, predzej mieszkałam dłużej na bos en lommer.

miłego wieczoru ;-)
 
reklama
Chaja witaj na forum

My jutro znowu imprezujemy a mala po raz pierwszy bedzie nocowac u kogos innego w domu bez nas :tak: Ciekawa jestem jak sie spisze.

Dobranoc
 
Do góry