reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Ale pustki:szok: u nas w koncu dobiegl konca remont 1 pokoju dokladnie sypialni a czeka nas jeszcze kilka znaczy salon, pokoj dziecka i korytarz, a ja wlasnie powiesilam zaslony i firanki, ale co jak bylam w pl zadzwonilam do mzeza zeby mi zmierzyl wysokosc(mam karnisze sufitowe) i mierzyl 2 razy i co???:szok::szok::szok:20 cm za krotkie zmierzyl i teraz mam takie niewiadomo co!!!!!!! no czy Waszym mzeczyznom tez sie takei cos zdarza bo ja chyba wyjde z siebie dzis grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
Aniu117 widzę żenie tylko mój M jest taki zdolny z firankami!:-D:-D:-D
Do mnie dziś przyjechała moja mamcia...więc trochę was zaniedbałam!:sorry:
Ale same rozumiecie.....
Czarna S. słodziak tak sobie śpi....trzymaj się jeszcze trochę i się poukłada!:cool2:
Spadam do wyrka bo dziś wstałam o 5.00 i zdążyłam wyprasować całe pranie dla klientki....coś spać nie mogę:eek:....wy też tak macie?
 
Hej....

Aniu w szkole Karinci idzie super:tak:...
Pani nawet mnie wczoraj zaczepiła na korytarzu żeby mi powiedzieć że nie mam się czym martwić :cool2:bo mała sobie super radzi....dopiero teraz się OTWORZYŁA...i szybko się uczy...:-D
A Erni...no cóż mój synek zaczął ślicznie mówić i gada...gada...gada!A ja się nasłuchać nie mogę!:-)
Dobranoc dziewczyny.....a propos gdzie się podziwacie?:szok::cool2:
 
Witam
Ania117 jakieś 2 miesiące temu klęłam na mojego męża z tego samego powodu:-D:-D:-D:-D:-D Mieszkamy na parterze to zanim ktoś do nas zapuka to zawsze się nachyli i spogląda przez okno, a mnie to strasznie irytuje:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Ostatnio doczepiłam szpilkami szeroki pas innej firanki i mam spokój:-D:-D:-D, ale nie wygląda to aż tak piękniej jakbym chciała, więc myślę o zakupie nowych firanek:tak::tak::tak:
Aniu mówiłam Ci, że nie masz się czego martwić o Karinkę:tak::-) Tego gadania to ja też się nie mogę doczekać:tak:Brawa dla Erniego za "rozgadanie się":tak::tak::tak: Mój Olinek mówi coraz więcej ale raczej po swojemu jeszcze np KOWA czyt krowa, a najlepiej to wychodzi mu Ania i mama:-) Uwielbia naśladować zwierzątka, kota, krowę, kurę, psa, kaczkę i indyka, więc czuje się jakbym miała w domu te wszystkie zwierzęta:tak::-) Muszę się pochwalić, że mój mały synek polubił książeczki, ale tak bardzo, że aż za bardzo:-D:-D A Niko ostatnio oświadczył mi, że się we mnie zakochał:-D i z miłości dla mnie zrobił coś w szkole, ale jeszcze nie może tego przynieść, bo Pani powiedziała, że coś tam (nie dogadałam sie w końcu co) musi być na zielonym:-D Podejrzewam, że dzień tygodnia, który znajduje się na polu zielony:tak::-)
Czarna śluczniutka ta Twoja ksieżniczka:tak::tak::tak::tak:
Seniclla co u Ciebie, lepiej już z samopoczuciem :confused: Ja mam podobnie do Ciebie, praca, szkoła, 2 dzieci, sprzątanie, gotowanie itp = nie wyrabiam:baffled:

Uciekam spać, bo oczka mi się kleją:tak::tak::tak:
Dobranoc
 
Dzień dobry!

Ma-Rita!

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!!



...uśmiechu szczerego,...
...przytulnego życia,...
...chwil godnych życia,...
...gwiazdki z nieba,...
...smacznego chleba,...
...gorącej miłości w....każdej ilości...
...udanej starości,...
...tęczy kolorowej,...
...pogody odlotowej,...
...dużo słońca,...
...radości bez końca,...
...pomysłów szalonych,...
...możliwości nieograniczonych,...
...eleganckiej limuzyny,...
...wesołej miny,...
...marzeń!!!....... o które warto... .walczyć,...
...radości!!!........ którymi warto się dzielić,...
...przyjaciół!!! z którymi warto być,...
...nadziei!!! bez której...nie da się...żyć,...
...spokojnych snów,...
...szczęśliwych dni,...
...umiejętności zrozumienia i...wybaczenia,...
...tego!!! byś zawsze miała czas dla... siebie i innych,...
...wiary!!!... co góry przenosi,...
...nadziei!!!...co nigdy nie gaśnie,...
...mnóstwa prezentów,...
...i.....jak najmniej...zakrętów.
 
Ostatnia edycja:
Dobry

Myslalam ze zamelduje sie jako osatnia a tu prosze,niespodzianka.

anna117 co do plci i rozmiarow dziecka to NIGDY na 100% pewnym byc nie mozna :no: pamietajmy ze to tylko maszyny,a te pomiary tez nie zawsze sie zgadzaja.Zreszta jakie by to dzieciatko nie bylo,zawsze dla Matki jest NAJ NAJ NAJ :-D:-D:-D

Nasza lobuziara ladnie przespala dzisiaj nocke,budzila sie regularnie co 3 godziny i zasypiala po 1-1,5h :-) bylam w szoku:szok:.Taka zmiana.Teraz zasnela przed 11 a jadla o 8:30 pierwsza cycoche,potem o 9:30 i 10:30 jeszcze docmokala i mam nadzieje,ze przed 14 sie nie obudzi ;-)

Jak bedzieice mialy dosyc mojej malej to PISZCIE a do tego czasu bede was zarzucac na biezaco fotkami :-):-):-)

Lece rozwiesic pranko i wyjac cos na obiadzik
 

Załączniki

  • Picture 006.jpg
    Picture 006.jpg
    20,3 KB · Wyświetleń: 23
  • Picture 012.jpg
    Picture 012.jpg
    21,2 KB · Wyświetleń: 26
Dzień dobry...
Dzisiaj to chyba padł rekord....Do 16.30 tylko 2 nowe posty....OJOJOJOJOJ:zawstydzona/y::zawstydzona/y::-)

Aniu gratulki dla Karinci! Dzielna dziewczynka tak świetnie sobie daje radę....BRAWO!:-):-):-):-D:-D:-D
 
reklama
Do góry