reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

jechalam 3 razy, za kazdym razem bez problemu, spokojnie i wygodnie. nie mam pojecia jak bardzo zaoszczedzisz na parkingu, to zalezy czy trafisz na promocje. Dojezdzasz na Gare du noord.
stronka jest tez po niemiecku, wiec nie powinnas miec problemu
 
reklama
Cześć

Dzisiaj miała trochę zabiegany dzień, trochę zakupów, spacereki i jak pojechaliśmy wieczorem na plażę się zrelaksować, to nas zastał deszcz, więc byliśmy może 20 ninut.. Wreszcie udało mi się dzisiaj odebrać mój aparat z naprawy, bo naprawiali go prawie dwa miesiace i już codzennie dzwoniliśmy co się dzieje... No i mamy go:-) Do tego oddali nam kasę z kaucji, którą musieliśmy wpłacić, a już się ałam, że do tj naprawy jeszcze trzeba będzie dopłacić, i zapomnieli wyciągnąć akumulatora, ale nie zamierzam go im oddawać, bo to moja kaucja za to przetrzymanie;-)

Karola, ja daję do tej pory paracetamol w czopkach. Syrop zawsze można kiepsko odmierzyć albo dziecko może wypluć. Czopki bezpieczniejsze:-) Inga też wczoraj gorączkę miała, ale tylko jeden dzień na szczęście i jutro do przedszkola:-)

Czarna, twoja malutka jest słodka. A zdjecie przy piersi rozczulające..
Ja się porodu nie bałam, do tego wspominam go bardzo dobrze, jakoś nie pamiętam specjalnego bólu, poszło jak z płatka:-) Gorzej było po, bo dostała zajebistego krwotoku i kilka dni leżałam jak trup:eek:
 
Dzisiejszy wieczorny spacerek nad morzem:-)
 

Załączniki

  • P1017425_resize.jpg
    P1017425_resize.jpg
    20,7 KB · Wyświetleń: 38
  • P1017451_resize.jpg
    P1017451_resize.jpg
    30,5 KB · Wyświetleń: 36
  • P1017452_resize.jpg
    P1017452_resize.jpg
    22,2 KB · Wyświetleń: 37
  • P1017466_resize.jpg
    P1017466_resize.jpg
    17 KB · Wyświetleń: 36
  • P1017462_resize.jpg
    P1017462_resize.jpg
    32,5 KB · Wyświetleń: 37
anna117 nie pamietam ile placilam, ale z 200 euro za 2 osoby moglo byc. Ja zawsze jechalam w konkretnym terminie i za bardzo nie moglam liczyc na promocje. Jazda samochodem tez cie troche bedzie koszytowala, takiej ilosci toll to chyba jeszcze nigdzie nie widzialam.
 
dzieki Madzia za pomoc, no tym bardzije ze we Francji sa platne autostrady a kurcze tak sobie pomyslalam ze pozniej jak sie bejbe urodzi to ciezko bedzie sie we dwojke jeszcze kiedys gdzies udac, poza tym nawet urlopu nie mielismy nie mowiac juz o tygodniu miodowym chociazby, tylko niestety taki wyjazd do paris na 2 dni bedzie sporo kosztowal:tak:
 
reklama
Bira śliczna dziewczynka i jakie ma piękne włoski:tak:A mama kiedy się ujawni?
Anna na pewno przy takim wyjezdzie troszke kasy upali:tak:Ale bedzie romantycznie (tak myśle;-))jak przystało na tydz miodowy:tak:
Ania super ,że żelazko za niedługo bedzie gotowe:tak:
Dzieki za rady!
Ja juz się żegnam ,do jutra:happy:
 
Ostatnia edycja:
Do góry