reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Dziękuje za komplementy:-)

Ania, ten aparat to moje ukochane dziecko;-) Mój mąż śmieje się, ze on jest za nim dopiero na piątym miejscu, za Ingą, psami, kompem i samochodem;-) Dlatego jak się popsuł prawie depresji dostałam:eek:

Karola, mama się ujawni, jak jej ktoś zdjęcie zrobi;-)

Uciekam do ksiażki:-)

Dobranoc:-)
 
reklama
witam
wczoraj bylismy po pracy na piwie i szef byl lekko zdziwiony :szok: ze pije soczek mimo ze jako jedyna mialam na piechote do domu

bira sliczne zdiecia

nie pamietam kto pytal o paracetamol: ja tylko w czopkach zdrowsze dla organizmyu i szybciej dziala
 
reklama
no to i ja sie przywitam - Dzien dobry :-)
u nas nawet troszke sloneczko swieci...:-)

u nas wszystko w porzadeczku, moj M nadal gosciem w domu tyle roboty mu sie nagle zebralo, a my dajemy sobie rade :-D a dni mamy rozne - czasem lepsze czasem gorsze jak kazdy, wczoraj Natala znow sie z kolkami meczyla masowalismy brzuszek ale biedna tak sie uplakala ze az zachrypla...
ale apetyt maja niezly, bo jak byla babka z CB to mowila ze moga zjesc dziennie 450ml a mlode jedza prawie 600ml, nie wiem czy to nie za duzo, ale jak sa glodne to co nie dam dziecku mleczka :confused::eek::sorry:
A jeszcze sie nie chwalilam chyba, pod koniec miesiaca przyjezdzaja moi rodzice z psiurem :-D:-D:-D, wiec rowniez remont musi byc definytywnie zakonczony do tego czasu :szok::eek: - mam nadzieje ze damy rade...

lece szykowac butle dla glodomorkow...
milego dzionka
 
Do góry