reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Witam wszystkich,

Bira, ja tez jestem nowa, witaj.

no suwaczek mi wyszedl piekny, faktycznie. dziekuje za slowa uznania. jeszcze troche czasu i rozpracuje do konca to forum.

moje kozy juz prawie spia, wiec mam godzinke na uszykowanie wszystkich na silownie, a potem na piknik do parku. zapowiada sie kolejny, upalny dzien.
 
reklama
Karola to Ty ile masz nad morze, normalnie po zazdrościć, ja gdybym miała taką możliwość też bym siedziała nad wodą:tak:

Ann śliczny pokoik. Już nie długo wypełnią je tylko dziewczynki :-).

A ja jak zwykle w domu :-(, opalać się nie mogę bo zaraz uczulenia dostaję, nic pozostaje mi tylko czekać na męża aby się wybrać na zakupy, ale to dopiero ok 17:-(. Miłego dnia kochaniutkie
 
Karola też ci zazdroszczę tego morza:tak::tak::tak:
a u mnie się porobiło :szok::szok::szok:nawet nie wiem czy pojadę do Holandii czy zostanę w PL bo mam dla was mega wiadomość otóz przed chwilą zrobilam test i wyszedł wynik pozytywny oczywiście to nie była planowana ciąża za jakiś rok to chciałam drugie dziecko ale teraz to dla mnie:szok::szok:nie byłam jeszcze u lekarza ale wszystko wskazuje że test nie kłamie:tak::tak::tak::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
 
Karola też ci zazdroszczę tego morza:tak::tak::tak:
a u mnie się porobiło :szok::szok::szok:nawet nie wiem czy pojadę do Holandii czy zostanę w PL bo mam dla was mega wiadomość otóz przed chwilą zrobilam test i wyszedł wynik pozytywny oczywiście to nie była planowana ciąża za jakiś rok to chciałam drugie dziecko ale teraz to dla mnie:szok::szok:nie byłam jeszcze u lekarza ale wszystko wskazuje że test nie kłamie:tak::tak::tak::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:

GRATULACJE :-), najszczersze gratulacje.
 
reklama
Do góry