reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

anna117 50/56 naprawde kilka sztuk, wiecej nie ma sensu bo dzidzie szybko rosna, albo nawt tego nie zalozy, bo urodzi sie wiekszy. 44 to sobie podaruj, jak nie daj boze bedziesz potrzebowala, to zawsze znajdziesz czas, zeby cos kupic. zobacz moje ciuszki na sprzedaz, mam troche takich malych w naparawde dobym stanie.
Ja ubieralam moje male w spiochy, najgorsze co bylo to dwuczesciowe komplety, totalna bzdura, nie wiem kto to wymyslil, a i kaptury i zamki pod szyje, to tez bezsens dla takiego maluszka.
 
reklama
Dobry wieczór....
To ja się dołączam do tych nocnych marków, bo u mnie ostatnio też 1 stała się normalną godziną do pójścia spać, a już o 7-8 na nogi.....:tak:

Niunia, Karolka dzięki za pamięć!:tak::-) Dalej bez mnian, więc ogólnie nie mam powodów do radości....
Tak oczywiście dobrze się domyślałyście...Zmieniłam kolor włosów i nawet jestem bardzo zadowolona z tego koloru, chociaż obawiałam się, bo takich jeszcze nie miałam, zawsze jakoś odcienie rudego.....:sorry::-p:laugh2:

Teraz znowu jestem od wczoraj u rodziców....Przynajmniej nie sama w domu, a i łatwiej mi się z mamą dogadać i jeździmy na zmiane dzo dziadka...Liczymy mu juz godziny, więć w każdej chwili jak dzwoni tel to lecimy jak szalone....:-:)-:)-(

Anna ja ci radzę zaopatrzyć się w ubranka w większym rozmiarze...Tzn. 62-68! Bo dzieciątko tak szybko urośnie, ze po tygodniu już niektóre będą małe....A jak będą ciut za duże to się nic nie stanie....Ja jak kupiłam swojej starszej na wyprawkę do szpitala takie na 56 to jak się Oli urodziła to szybko dzwoniła do mamy żeby mi przywiozła jakieś większe z domu, bo te to za małe.....:-D:tak:
A z Mają to się nawet nie rozdrabniałam i kupiłam odrazu na 68 i jak się potem okazało, że Maja to klocek 4400 ważący to potem wiedziałam, że nie mam się czym martwić....:tak:;-):-)

Czarna taka bezsenność to normalka...Ja też tak po nocach buszowałam , a jak w koncu zasnęłam to zaraz S wstawał do pracy i nie daj Boże mnie obudził, to już miała po spaniu.....:baffled::wściekła/y::sorry:Widocznie org sprawdza wytrzymałość na nocne wstawanie matki do dziecka;-):tak::-)

Dobrej Nocki:-D
 
To już jest koniec...........................................................................................................
4.20 Dziadek zmarł.........................................................................................................
;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(
 
dzień dobry, ja się tylko witam i zmykam.
Nie spałam pół nocy i nei miałam w nocy siły wstać do małej więc zbudziłam Arnolda :baffled:

Pauka wyrazy współczucia :sorry:
 
Witam....

Pauka bardzo ci współczuje,trzymaj się...:-:)-:)-(

A ja już byłam u lekarza i dostałam tabletki jakieś skomplikowane :confused2:na gardło dla siebie i takiż sam skomplikowany syrop dla Erniego...:eek:
Biedaczek znowu się pożygał w nocy bo mu te flegmy przeszkadzają!:crazy:i płakał już z żalu nad sobą też!
Aniu 117 kup pare sztuk 56 a reszte większe...dziewczyny dobrze ci radzą!
Uciekam...pa!
 
Pauka kondolencje:-(





Czarna smoczyco mnie tez cos sen bierze i tez mma nadzieje, ze pospie a Ciebie tez tak kopie ciagle w brzuchu jak mnie?

nasza Mala duzo buszuje za dnia i nocki zazwyczaj przesypiala,albo ja poprostu wyrodna matka nic nie czulam:baffled: ale ostatnie noce jak sie budze to dlugo czekac nie trzeba i zaczynaja sie harce.Dzisiaj mozna powiedziec ze nocka przespana.Zasnelam o 21 ale po pol godziny juz sufitowalam i dopiero o 1 naprawde poszlam spac.Potem jeszcze 3 pobudki na kibelek i spalam do 7:30:tak:

Juz po sniadanku i zaraz szykuje sie do poloznej.

Co do ciuszkow to rada bardziej doswiadczonych Mam (Agasta DZIEKUJE) kupilam kilka sztuk body 50-56 i do tego 5 pajacykow.Wiecej mam z rozmiaru 62-68.Brzuszek mam DUZY ale polozna ciagle twierdzi ze dzidzia jest przecietnych rozmiarow,a czy to prawda,czas pokarze.Juz niedlugo
Tez mam problem jak jestem na zakupach bo tym ubrankom wprost trudno sie porzec.Ale to nie zajac nie uciekna.Jak Mala sie urodzi to dopiero sie zacznie szalenstwo.

A teraz mykam,pogoda dzisiaj w kratke,po nocnej burzy wszystko plywa.Do pozniej
 
Witam
Pauka tak mi przykro:-(Trzymaj sie:-(
Ania 117 posluchaj dziewczyn bo dobrze radza,chodz Michas sie urodzil malutki i te rozmiary mial dobre dluzej:tak::tak:
Czarna w koncu sie troche w nocy wyspalas ,to dobrze:tak:
Ania zdrowka dla was ! Biedny Erni ,buziaczki od ciotki:tak:;-)
Magda ja tez dolaczam sie do zyczen rocznicowych:tak::tak:
Agasta ja tez dzis w nocy mialam pobutki tak co godz,:crazy:a raz jak zajzalam go lozeczka Michas lezal na brzuchu i plakal:happy:A skotki pobudek widac-jakis mm dolnej dwójki :tak::-)
Teraz jest chociaz spokojniejszy i sie bawi ,bo od rana marudny ze szok:baffled:Zjemy obiadek i idziemy na spacer
 
reklama
Do góry