reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Natka ja wdziłam taki jak ci sie podoba w hadze:tak:Wiec zapraszam na kawke,a przy okazji odbierzesz wózeczek:tak::tak::tak::rofl2:Zabki widac juz jest drugi hihi
 
reklama
i ja jestem;-)

właśnie mężuś pojechał po frytki bo ma ochote:-)

sencilla to juz w polsce dzisiaj siedzi:tak:

aniu- tylko ci zazdroszcze ze masz takiego duzego mądrego chłopca:tak: ciekawe kiedy do mnie Wiktoria bedzie przychodzic i tak powie;-)

agasta- zdrowiej szybko, obyś na nastepniej imprezce była w pełni zdrowa;-)

pauka- dużo zdrówka dla oli, obyście już więcej nie musiały wracać do szpitala:tak:

natka-dobrze że juz sie lepiej czujesz:tak:;-)

agnes- co tam u ciebie? pewnie niedlugo wy tez wyjedziecie do polski?

aneta- masz bardzo pomysłowych synków:tak:;-)

ann- jak sie czujesz? poczulaś juz kopniaki blizniakow?

no i jak zwykle wszystkie sie zastanawiamy co u GOSI ???


a tak na boku, to chyba mam uzaleznienie od bb, bo jak mam chwile to zawsze lubie czytac co tam u was słychać:tak:
 
Ostatnia edycja:
No kochane...gotowa jestem!:-)
Teraz prysznic...do wyrka na pare godzin i w droge...
Będe z wami obiecuję...:tak:
Trzymajcie się cieplutko laseczki...i do znowu!:-D:-D
Dobranoc wszystkim.
 
Czesc dziewczyny
Juz jestem, wlasnie dzisiaj wyszlam ze szpitala bo tam wszystko sie skonczylo. Szczesliwie jestesmy juz razem z malym:-):-):-). Urodzil sie duzy chlopak 4260 kg. i jest przesliczny:tak::tak::tak:. Szczegoly opisze pozniej, bo jest tego troche, najpierw musze to teraz wszystko ogarnac w domu. Mam nadzieje ze szybko wroce do siebie:baffled::baffled:
Nie czytalam was jeszcze, ale mam nadzieje ze wszystko nadrobie
Udanej niedzieli wszystkim zycze
 
GOSIU wielkie gratulki!!!!!!! :-D:-D:-D:-D:-D
Duży chłopak ci się urodził:-):-):-)Ja to miałam podwójnie "takie klocki", bo moja Oli 3980g, a Maja 4370g ważyła....:tak:

Aniu oczywiście śzerokiej drogi!!!!Jedźcie szczęśliwie!!!!!:tak::-)

Ann gdzieżeś jest????? Wszystko u ciebie ok?

A ja już kończę obiadek robić (rosół, kurczak duszony z piekarnika z ryżem i sałata z rzodkiewką w śmietanie)i zaraz zmykam do szpitala.....Miłej niedzielki!
Do później:tak:
 
Witam,
a my właśnie wróciliśmy z Kościoła:tak:

Daan


W dniu Twojego przyjścia na świat
życzymy Ci, aby każda łza w
Twoim życiu była łzą szczęścia,
a uśmiech Twój zjednywał
wszystkie serca wokół.



Gosiu dla Ciebie i Twojego męża składam gratulacje!!!
 
reklama
dzieki dziewczyny za gratulki:-):-)
ja teraz leze i dochodze do siebie, nie spodziewalam sie ze tak to sie skonczy i bede rodzic w szpitlu. zaczelam w domu ale ze ciezko to szlo i musialam jechac wieczorem do szpitala. a na drugi dzien podali mi hormon na wywolanie ale mimo strasznych skurczy musialam isc na cesarke. pol dnia meczylam sie pod kroplowka jak mi powiedzieli ze zdcydowali sie na cesarke, bo dzieccko jest juz zmeczone, to mialam ochote ich wycalowac ze szczescia ze to juz koniec. porod naturalny to jednak nie dla mnie po tym co przeszlam. na szczescie w szpitalu stwierdzili ze dobrze dochodze do siebie i moglam wyjsc w sobote a nie w poniedzialek jak bylo zaplanowane. na poczatku bylam rozczarowana ze nie bede rodzic w domu ale pozniej w szpitalu opieka i otoczenie bylo tak dobre ze nie zaluje. musze przyznac ze w szpitalu w holandi opieka jest wspaniala
jestem bardzo szczesliwa ze mam go juz kolo siebie:-):-):-):-)
malenki teraz spi, dal nam popalic zeszlej noc ale podejzewamy ze wczoraj przeszedl na pelne jedzenie, dostawal w wiekszych ilosciach i dlatego byl taki niespokojny
to tak w skrocie moje przezycia
widze ze dziewczyny wyjechaly na swieta do pl wiec zycze milych chwil z rodzina oczywiscie pozostalym w nl takze zycze:tak::tak::tak:
Pauka nie doczytalam wszystkiego, zycze zdrowka dla twojej corci
 
Do góry