reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

:szok:Ale tu pusto....:szok::szok:
Moi już śpią więc moge sie spokojnie pakować bo wyruszam w niedziele w nocy do Polski...a nie lubie zamieszania w ostatnim dniu!:-D
Miłego wieczorka...
 
reklama
Faktycznie pustki tu dzis,czyżby weekend sie zaczął???:tak::-D
Ania ale masz fajnie wyjazd do polski!:-):tak::tak:Lecz pakowania nie zazdroszcze;-):sorry:
Aneta byłas dzis w kosciele????Widziałam dziewczyne podobna do ciebie,a ze znam cie tylko ze zdjec wiec nie jestem pewna:tak::tak::happy::rofl2:
dobranoc...
 
Jestem jeszcze ja....:-)
Oli dalej w szpitalu...W nocy miała wysoką gorączkę, a i w dzień też temperaturka była....Zobaczymy jak jutro, ale myślę, ze do czwartku będziemy....:-(Dzięki dziewczyny za wasze wsparcie!:-):tak::-)

U nas dzisiaj było aż 20 stopni!!!Ciepełko...:szok::-D:-D


Pustki to tu dopiero będą....:tak:;-)
Sencilla już wyjechała do PL, Ania jedzie w niedzielę, więc już niedługo zapadnie tu grobowa cisza....A może sie mylę???

Ann a gdzie ty się podziewasz??????:szok::eek::baffled:
 
Dzień dobry,
faktycznie pustki jakich dawno nie było.
Wczoraj imprezka się udała, ale ze względu na moje przeziębienie o 23 byłam juz w domku.
Nie wiedziałam że moi współpracownicy tacy alkoholicy są :szok: Imprezka zaczęłą się o 19:30 a co niektórzy o 22 byli już wstawieni :-D
Ale fajnie było poznać kolegów i koleżanki z niesłużbowej strony :tak:
 
Dzień dobry weekendowo:tak:
Sencilla miłej podróży oraz ciepłych świąt w rodzinnym gronie:-)
Aniu Tobie również już na zapas życzę spokojnej podróży i radosnych świąt z rodzinką:tak::-)
Miłego weekendu:tak:
 
Kochane....NEWS DNIA!!!:szok::szok::szok::szok:
Erni przyszedł do mnie, powiedział;"Eeee..."/ co u niego oznacza kupkę/
i....poszedł na nocnik - myślałam że żartuje ale on ciach-prach:szok: i zrobił co miał zrobić!:-D:-D:-D
Taka jestem z niego dumna....:tak::tak::tak::tak::tak::tak:
Agasta dobrze że wieczór się udał...
Anetko nie dziękuję...podziękuję jak dojadę jak u nas mówią!:-)
Lece sie dalej wkładać...:sorry:
 
Hej
Ania gratki dla Erniego ,dzielny duuuuuuuuuuuzy chłopczyk!!!:-):-):tak::tak::tak:
Agasta impezka sie udała-swietnie!:tak:
Pauka zdrówka dla córci:tak:
Sencilla w polsce?tak?To ja tez czegos nie doczytałam:eek:Wiec pieknych i rodzinnych swiat zycze!:tak:
Ania dla ciebie oczywiscie tez,i szerokiej drogi.Zagladaj do nas czasem:sorry:
Natka jak sie czujecie??
My dzis szalony dzien ,rano był wypad do sklepów.Siostrzyczka chciała cosik kupic do polski,jedzie we srode rano:tak:A póżniej szybkie przygotowania na przyjscie gosci.Posiedzieli i pojechali do "action",(bo ponoc u nas jest duzo wiekszy)wiec mam troszke czasu ,zanim wrócą:tak::-D.I co z tym wolnym czasem robie?zagladam do kolezanek,co u nich słychowac:rofl2::rofl2:
Miłego wieczorku
 
reklama
dziewczyny witam was:tak:

czuje się już dużo lepiej:tak: ale jeszcze wszystkie mieśnie mnie bolą po tym choróbsku:eek:

pauka zdrówka dla córeczki,
aniu gratki dla Erniego
agasta- imrezka super ci się udała, fajnie tak wyjśc bez dziecka:laugh2::sorry:
ja też nie wiedziałam że sencilla już w Polsce:eek: my wyjezdzamy we wtorek:-):happy::-)
anetka a wy tutaj zostajecie??? tyle mięska narobiłaś, wiec pewnie tak:zawstydzona/y:
karola jak tam ząbki??? widac kolejne??
magdalena kupiłaś już wózeczek dla Manuela?
ja szukam nadal speedi,ale chce używany znalesc na marktplatzu, tylko że jak już mi pasuje cena i kolor to ilośc kilometrów żeby go odebrac jest powyżej 100, a to już mi się nie kalkuluje:szok:
szukam tak do max 60km....
a gdzie niunia? twiggless??? i reszta?:eek:
 
Do góry