reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Hej kochane!

Witaj Chanelka wśród naszych kobiet...:-D
My właśnie wróciliśmy do domku z wizyty u prababci:tak:...bardzo się ucieszyła z odwiedzin dzieciaczków...;-):-D
Pogoda w PL całkiem ładna więc rozpalamy grilla...
Ktoś chętny na kiełbaskę albo karkóweczke?:sorry::-)
Zanim jednak dojdzie coś do skutku ja poproszę kawkę Karola...:-D
 
reklama
Ania ja poprosze cosik z grila,a kawke juz robie....;-):tak:
Wiem ,słyszałam ze w naszych okolicach jest a przynajmniej była piekna pogoda:tak:Życze cudnych chwil z rodzinka !!Cieszymy sie ze mimo pieknej pogody zagladasz do nas:happy::laugh2::tak::tak:
Chanelka witaj!Ja tez uwazam moj poród za bardzo udany.Opieka w szpitalu super!A połozna była z polski wiec czegusz chcieć wiecej.Słyszałam pare opini o polskich szpitalach i nastepne baby jak tylko tu bedziemy ,tez sie tu urodzi:tak::tak:A jeszcze przypomieli wczoraj w tv ta historie z zamiana dzieci.Tu masz dziecko cały czas przy sobie,oczywiscie jak jest wsio ok.
 
Hej dziewczyny.
Chanelka witaj na forum.
Karola Claudia w żłobku super, pani powiedziała że jest małą kochana śmieszką :-)

Ja dalej zdycham, dobrze że jutro nie musze iść do pracy to może trochę do siebie dojdę, o ile małąmi na to pozwoli :baffled:
Zmykam pobyczyć się na kanapie póki jeszcze śpi :tak:
 
Dobrej nocki...
Grill się udał i to jak:tak: i nawet rodzinka niezapowiedziana przyjechała...:-D

No to super, ech ja juz tez czekam na ten domeczek z ogrodkiem zeby grilla zrobic... chociaz nie wiem jak to bedzie... bo kryzys przechodzimy :szok::eek:

Bawcie sie dobrze i odpoczywajcie, jutro do was wpadam :-)
 
Czesc dziewczyny
Juz jestem, wlasnie dzisiaj wyszlam ze szpitala bo tam wszystko sie skonczylo. Szczesliwie jestesmy juz razem z malym:-):-):-). Urodzil sie duzy chlopak 4260 kg. i jest przesliczny:tak::tak::tak:. Szczegoly opisze pozniej, bo jest tego troche, najpierw musze to teraz wszystko ogarnac w domu. Mam nadzieje ze szybko wroce do siebie:baffled::baffled:
Nie czytalam was jeszcze, ale mam nadzieje ze wszystko nadrobie
Udanej niedzieli wszystkim zycze

Gosiu gratuluje i szybkiego powrotu do zdrowia zycze !!:tak::-)
 
reklama
Do góry