reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Hej laski,

Gosiu serdecznie gratulacje. Nareszcie tulisz swoej maleństwo w ramionach. Dużo zdrówka i samych wspaniałych chwil razem życzę.

Mnie rozłożyło na łopatki, paskudne choróbsko, leci mi z nosa jak z kranu :-D
Do tego laktacja mi zmalała, nie wiem czy przez chorobe czy przez wzmożony wysiłek związany z powrotem do pracy. W każdym bądx razie muszę dokarmiac mała mlekiem w proszku :-(

Wszystkim wyjeżdżającym i tym, którzy już wyjechali życzę zdrowych, wesołych i spokojnych świąt.

Nie mam siły siedzieć przy kompie, odezwę się jutro, mam nadzieję że będe się już lepiej czuła.
 
reklama
Witam
GOSIU wielkie gratulacje!!!
Z okazji narodzin Waszego Maleństwa, które napełniło Wasz dom radosnym gwarem i ruchem, życzye mu beztroskiego i zdrowego dzieciństwa, a Wam - odkrywania nowych uroków wspólnego życia

Agasta wracaj do zdrowia!
Niunia i jak smakowały fryteczki??:happy:
Natka nie wiem czy ten wózek był nowy i czy miał spiworek,bo tylko popatrzyłam .Taki kolorowy jak kiedys tu linka wkleiłas ,a ze wbiłam sobie 5 km od domu to wiem ze tu był:tak:Jeszcze go poszukam:tak:
My wróciliśmy ok godz temu do domu,pierwsze bylismy w kosciele ,nastepnie na kawce u znajomych,a na konie na spacerku nad morzem:tak:Jutro idziemy do CU.
 
Hej...
Jestem już w domku od 18.00 - droga minęła mi dość szybko,nowe autko się sprawdziło.Dzieciaki były wyjątkowo grzeczne aż :szok::-D:-D:-D
Gosiu moje gratulację....niech rośnie duży i zdrowy i będzie radością dla swoich rodziców!!!:-D
 
Witam wieczorna porą...
ja to mam jakiegos pecha...Oli jjeszcze w szpitalu, a tu znów Majka z gorączką od wczoraj....Dzisiaj z mężem się śmialiśmy, ze będziemy się spotykać na szpitalnym placu zabaw, bo on leży z Oli na Nefrologii a ja w końcu wyląduję znowu na Ogólnopediatryczym....
Brakuje mi już siły na to całe ich chorowanie....Od 3 lat tak już nie miałam...
A jeszcze jutro muszę isć z Majką do lekarza i nie wiem gdzie pójść, bo po ostatniej wizycie przeklęłam tą przychodnie do której należeliśmy i powiedziałam im, że już moja noga tam nie postanie, bo mi Oli nie chciała lekarka przyjąć z gorączką i podejrzeniem nawrotu infekcji....No cóż...
Karola, Ania, Gosia dzięki za wsparcie!!!!
Agasta i Natka dużo zdrówka dla Was!!!
Aniu cieszę się, ze już dojechaliście szczęśliwie....
 
Dzień dobry.
Ja ponownie na nóżkach od godz 6. Wcinam śniadanko i odciągam mleko. Królewna śpi, zrobiła mi pobudke o 2:25 :baffled: Chyba skończyły się czasu przespanych nocy :baffled:

Pauka współczuje ći kochana - mam nadzieję że dziewczynki wyzdrowieją do świąt.
Aniu super że podóż się duała.
Karola dzięki
Aneta synka masz bąbowego (czytałam zamknięty) :-)
Natka jak zdrówko u Ciebie?

Zmykam sie ubierać i szykować małą do żłobka.

Miłego dnia
 
Witam dziewczynki!!!

Gosiu serdecznie gratuluje synusia:-):-):-)fajnie że masz to już za sobą i wszystko dobrze się skończylo:tak::tak::tak::tak:
Pauka zdrówka dla dzieciaczków zyczę ty to masz naprawdę pecha z tymi chorobami ciągle coś :tak::tak::tak:

ja nie mam internetu jeszcze w domu ale czytam co u was na bieżąco bo chodzę do hotelu ale zeby popisać to już dla mojego małego za długo siedzieć w wózku :tak::tak:do PL na świeta niestety nie jedziemy bo mam chrzest u mojej siostry synka Daana a ja jestem chrzestną ale rodzinka z PL przyjezdza więc będzie prawie jak w Polsce :tak::tak::tak:
zyczę mi.łego dnia muszę już kończyć bo Dawid się wscieka:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
 
czeisc dziewczyny gratulacie dla GOSI zycze zdrowia dla synusia i mamy . Unas tez nie wesolo dzieci chorujom tylko Claldia sie trzyma ja macioglam sobie reke i niemoge zabardzo niom ruszac
 
Witam
Pauka ale was przesladuje choróbsko :no:Zdrowka dla dziewczynek!
Agasta i jak w żłobku było?
My bylismy dzis w cb,wszystko jest dobrze.Mały rozwija sie prawidłowo:tak:Dziś jest tak marudny ze szok:crazy:tylko na rekach ,a jak juz łezy to sie strasznie złosci:eek:W łóżeczku sie obrucił o 180 st:-):tak:A mnie cos rozpala ,mam nadzieje ze to nie choroba:angry:
Ja dzis robie kawke za Anie :-D:-D:rofl2::rofl2:Ktos chetny??????????????????
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam wszystkiech jestem tu nowa wiec wypada sie przywitac. Gratuluje dla Gosi z okazji narodzin jej syneczka, a to co napisala bardzo mnie pocieszylo bo czasem mialam wrazenie ze tu w holandii lekarze sie bez uczuc i jak kaza ci rodzic w domu to koniec i kropka.
 
Do góry