reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Hej,
ale dzisiaj pustki wekeendowe:-D

ja niedawno wrocilam ze sklepow, naogladalismy sie ze hoho
jakie te rzeczy dla dzieciaczkow fajne takie malusie...
a wlasnie przed chwila znajoma przyslaly mi smska, ze daje mi box bo sama juz nie potrzebuje no i troche ciuszkow ponoc :szok: :rofl2:
lece teraz obiad robic, a potem sie troche przed tv pobycze...
milego popoludnia mamusie
 
reklama
Kochane!!

Czy pamietacie, jak na imprezie u mnie zabraklo sztućcow? Ja kretynka w tym calym zamieszaniu zapomnialam wyciagnac reszte serwisu z szafy, ktory dostalismy na prezent slubny! Tam jest chyba 100 czesci, widelczyki, lyzki, nabieraczki, wszystko co trzeba. Dopiero jak wyszlyscie dotarlo do mnie, ze on tam lezal i czekal! A ja niewdzieczna Was meczylam, nawet jednorazowych nie kupilam :zawstydzona/y: Ale mi glupio. A zastanawialam sie cala impreze, "gdzie sie podzialy wszystkie widelce"! Na melodie "Gdzie sie podzialy wszystkie prywatki".
Wszystko to pisze po to, aby -bijac sie z wyrzutami sumienia w piers, a nawet dwie- oznajmic Wam, ze organizuje w takim razie druga impreze na przywitanie wiosny. Mozemy ja nazwac inauguracyjną imprezą SZTUĆCÓWKĄ! :-D:-):elvis::tak:
Co powiecie mile panie na 24 marca? Trzeba kuc zelazo, poki gorace!
 
witajcie weekendowo- wieczorowo....:-D
Dziewczyny super, ze spotkanko w 100% się Wam udało...A te pannice na zdjęciach to istne księżniczki...Jedna piękniejsza od drugiej...:tak::tak::-D:-DSzkoda, ze nas nie było z Wami to już wogóle by był istny babiniec!!!:tak:;-):-)

My też w końcu dzisiaj zaliczyliśmy basen!!!!! :-):-):-):-):-)w końcu po raz pierwszy od 3 mc dziewczyny obydwie zdrowe i mogły popływać sobie....:tak::tak::tak::tak::-)
Gosia dzieci do 6 mc mają ten odruch wstrzymywania oddechu w wodzie....
a ja z Majką też poszłam na 3 miesiące!!!!

A to my dzisiaj....





 
Dziewczyny zapomniała was sie poradzić....

Oli dzisiaj w nocy obudziła się i kilka razy szła do toalety i skarżyła sie, że ją dupcia szczypie....Nie wiem od czego mogło by to być....czy to mogą być owsiki????:szok::szok::szok::szok:Bo w zeszłym roku w jej przedszkolu w 3 grupie jedna z dziewcynek miała...I tak rzez ały dzień Oli wędrowała non stop do toalety...W poniedziałek pójdę z nią do lekarza jak się nie zmieni.....
 
Hej hej...

Pauka foteczki śliczne...też się może wybiore na basen w końcu!:-Dtak mnie jakoś naszło!
A my wczoraj zabalowaliśmy u znajomych do 3.00 i wracaliśmy przez park do domu...kochane ale było cieplutko w nocy!;-):-)
Teraz piję kawkę z mamą i lece piec sernik....:sorry2::tak:;-)


 
Witam dziewczyny!!!

pauka_22 Super foteczki, ja na basen wybieram sie juz od 3miesiecy i jako tam dotrzec nie moge :-D Miałam chodzic ze znajoma, ktora jest w ciazy, ale dostała takiego lenia, ze szkoda gadac :-D
Sprawdz czy Oli załatwia sie z robakami, jak nie to moze cos dostała na basenie:baffled:
 
Witam ,ale pięknie za oknem prawdziwa wiosna
Wstałysmy o 6.30 i od tej pory baraszkuje w necie bo za pare godzin mi zabiorą tzn ta nasza współlokatorka zabiera modem (bo to jej) i nie bedziemy mieli przez jakiś czas
...a tak apropo to nie wiecie czy można założyć internet z umową krótszą niz na 2 lata?
bo nie wiemy jak bedzie u nas z pracą (jest ciężko) i nie chcemy się wiązać na tak długo z umową...dajcie znać
Aniahawen na serniczek i kawke to ja się piszę :-paż mi slinka cieknie mniam
Sencilla jeżeli chodzi o nas to my na imprezie będziemy na pewno i jestem za...nawet bardzooo za
Miłego dnia i do nastepnego pisania ...ale nie wiem kiedy pa
 
Hej babeczki,
my pospaliśmy do 9.
Wczoraj cały dzień spędziłam przy Claudii i próbowałam działać w kuchni. Mała wczoraj pokazała różki. Wiem, że pewnie ciężko Wam w to uwierzyć, ale tak było :tak:
Cały czas marudziła, krzyczała niby chciała jeść, ale jak jej dałam cyca to pociągnęłą 3 razy i już się najadła. Na rękach było dobrze przez 5 min, jak ją położyłam do łóżeczka to też tylko 5 min sama soba się zajęła. A śliniła sie jak pies, dziś zresztą też. A ja jeszcze w dodatku wczoraj prawie cały dzień sama byłam, bo mój miał robote do odwalenia poza domem. Wrócił dopiero o 18 a ja byłam już tak padnięta, że nie maiłam siły na nic. Niestety musiałam zrobić jeszcze kilka rzeczy na dzisiejszą imprezkę i jak skończyłam, to byłam tak wyczerpana, że poszłam od razu spać.

Ja na spotkanko oczywiście też się piszę, ale 24 to troszkę dla mnie za szybko :baffled:
Poza tym to będzie mój ostatni tydzień wolnego i muszę jeszcze mnóśtwo spraw załatwić i porobić w domu przed pójściem do pracy.
Po póściu do pracy będę mogła w każdy wtorek i czwartek bo w te akurat dn będę z Claudią w domku :-)

Za oknem piękna pogoda a my musimy w domku siedzieć, bo nie wiemy o której zaczną zjeżdżać się goście. Podejżewam, że pierwsi dotrą na 12.
A, i wczoraj dzwoniła ta kuzynka, która 27 lutego urodziła synka, że czuje sie świetnie i też przyjadą :-) Bardzo się cieszę.
Lecę się ubierać, bo ja jeszcze w piżmace :-D
 
...a tak apropo to nie wiecie czy można założyć internet z umową krótszą niz na 2 lata?
bo nie wiemy jak bedzie u nas z pracą (jest ciężko) i nie chcemy się wiązać na tak długo z umową...dajcie znać
Ala ja mialam internet z Telfort'u i tam jest miesieczne wypowiedzenie, sama po kilku miesiacachc zrezygnowalam calkowicie ze wzgledu na przeprowadzke, a na nowym adresie byl juz internet.

Wogole to dzien dobry :-D,
ja chcialam sie jeszcze pobyczec w lozeczku, ale glod mi nie pozwolil :baffled: wiec zjem sniadanko, napije sie kawki i zjem serniczka od Ani :-D i uciekam spowrotem do lozeczka, wkoncu niedziela jest - czas odpoczywania :rofl2:
Agasta, milej imprezki zycze ;-)
Milego dnia wszystkim ;-)
 
reklama
Witam :-):-):-)
u nas też dziś ślicznie swieci słoneczko i zaraz idę z małym na spacerek bo jest nie znośny w domku :szok:wstał już o 7 :szok:wczoraj byli znajomi i położyłam go pużniej spać myślałam że pośpi dłużej ale gdzie on jest chyba zaprogramowany na tą godzine:szok:my posiedzieliśmy do 2 i dziś mam malego kaca a wypiłam tylko z koleżanką szampana :baffled:
Pauka foteczki śliczne ja się już wybieram na basen z 3 miesiące i jakoś dotrzeć nie mogę:crazy:
Agasta udanej imprezki:tak::tak::tak::tak:
narka miłej niedzieli pa pa:-):-):-):-)
 
Do góry