reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Hej laseczki,
pustki tu że hej.
Ja byłam na spacerku, w pracy na odwiedzinach, poprałam, poprasował, Claudia śpi a ja buszuje po necie.

Gosia ja pytałam swoją położna od kiedy można na basen z dzidzią to mi powiedziała że po perwzzej szczepionce ( czyli 4 tyg). W cb powiedzieli mi, że od 3 miesiąca, a na zaprosznieniu na darmowa lecję pływania z dzidziusami pisze że po 6 tygodniu. Ja mam zamiar iść pierwszy raz jak Claudia skończy 3 miesiące.

A powiedzcie mi gdzie mogę kupić motylki do pływania dla mojej niuńki. Bo w blokerze i innych sklepach widziałam ale pisze na nich że dla dzieci od 2 lat :dry:
 
reklama
Hej dziewczynki !!!!
widzę że spotkanko super udane :-):-)ale wrzućcie więcej foteczek :tak::tak::tak::tak:

Natka gratuluje zakupu sukienki a rozumiem że kupowałaś w salonie ?i powiedz mi ile zapłaciłaś bo ja to właściwie nawet nie wiem jaką chcę narazie o tym nie myślę twoja z opisu jest śliczna :tak::tak::tak:a nie masz czasem fotki ?
idę jeszcze na trochę z małym przed dom jak się wyszaleje to mi szybciej zaśnie jest dziś taka super pogoda że aż się nie chce siedzieć w domu a nie widoma jak będzie jutro:tak::tak::tak:
do jutra:-):-):-)
 
No to jak sie doczekam na mojego maluszka to tez sie zapisze. Hmm ja bylam dzisiaj u poloznej i jak zwykle zapomnialam zapytac jej o to:dry:. A jak tak wczesnie mowicie ze mozna to super:-), gdzies chyba czytalam ze dzieci do 3 miesciaca pamietaja odruchy z zycia plodowego
Lece jeszcze do etos bo brakuje mi jeszcze pare rzeczy do porodu no i po polecane przez Agaste wkladki laktacyjne:tak::tak:
 
dziewczyny ja wrzuce poźniej albo jutro zdjecia ze spotkania,bo nie mam ich jeszcze w kompie. jest ich chyba 23.ale niektóre sa nieładne,bo to jaK dzieciaczki w biegu to nie wyszło,ale zawsze jest jakas pamiątka danej chwili:tak:

agnes- sukienki nie kupiłam w salonie:zawstydzona/y: mam odkupioną od dziewczyny gdzie moja siostra była na weselu, a ona ją kupiła w salonie za 2700:baffled: trochę sie z nią targowałam i opuściła mi do ceny 950 złotych za suknie, halkę na kole, welon, ozdobe na szyje i bolerko. a suknia nic nie zniszczona:tak: i wygląda jak nowa:-) jestem bardzo szczesliwa z tej sukni i nie żałuje ze kupiłam używaną:-p
a fotki niemam,ale poszukam w internecie i moze cos znajde w tym stylu
 
Widać, że weekend bo znowu pustki.
Ja dziś mam duuużo roboty. Będę robić znowu 2 sałatki, tą co Tosieńka tak polubiła :-) i z tuńczyka.
Do tego przekąski sprzątanko, ostatnie zakupy, bo oczywiście mimo przygotowanej wcześniej listy kilka rzeczy zapomniałam :-D

Claudia pospała do 6:10 więc nocka bardzo udana, przed chwilą ją znowu nakarmiłam, pobawiłyśmy się trochę i znowu śpi.

Lecę zabierać się za robotę, bo później nie wyrobię na czas.
 
Hej!

A ja już mam posprzątane, zakupy zrobił mój wczoraj nawet obiad ugotował...także mam już wolne...i okropnego lenia!:-D
Idę na spacerek z maluchami!;-)
 
Hej !!!

Ja właśnie ide na zakupy a małym dziś obiadu nie robię bo moj A mnie wczoraj wkurzył i niech sobie sam dzis gotuje ja mam to gdzieś :tak:
Natka u nas właśnie ładne sukienki tak się zaczynają od 2500tys :szok:ale kurcze dla mnie to trochę dużo za kiecke na jeden raz :crazy:i jak by mi się spodobała używana to też bym się nie zastanawiała :tak::tak::tak:
narka idę bo Dawid już się wscieka:crazy::crazy:
 
Czesc dziewczyny!!!
No naprawde tu sie pusto zrobilo :szok::szok::szok:
Agasta rozumie ze sie szykuje impreza pourodzinowa:-):-)
A moja mama dzisiaj obchodzi 60 urodziny no i jak to w PL do kosciola pozniej przyjecie w restauracji a mnie znowu wszystko omija dzwonilam przed chwila z zyczeniami i jakos smutno mi sie zrobilo ze mnie znowu z nimi nie ma :-:)-:)-:)crazy::crazy::crazy: czuje ze dol mnie lapie
Natka to udal ci sie zakup za taka cene sukienke, a z opisu wynika ze musi byc bardzo ladna:tak::tak:
Za chwile sie wybieramy z dziewczynami na pozegnalne przyjecie babki od nas z pracy
do pozniej paaaa
Aha dziewczyny wiecie moze co to jest "celstof matjes" potrzebne mi to do porodu i nie bardzo weimy co to jest:confused::confused::confused::confused:
 
reklama
Do góry