reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
Hej!

Widzę że forum powraca do zycia mimo weekendu!:-D
My właśnie wróciłyśmy z kościółka,mąż rosołek ugotował zjedliśmy i... pognał na rybki z kumplem!;-):-)
Erni śpi jak nigdy na kanapie a pogoda taka cudna że napewno zara ich gdzieś wyciagnę do parku...:tak:
Serniczek upieczony - mężuś pilnował o dziwo nie spalił!:szok::-D:sorry2:
Ja więc piję kawkę i serniczek wcinam po czym uciekam na słonko,bo u nas też pięknie świeci!:-D:-D:-D
Ann napisz pod jakim numerem mieszkasz to ci podrzuce tego serniczka!hihi:-D
 
Witam Was niedzielnie:tak:
Widzę, że spotkanko się udało, a dziewczynki jak malowane:-)
Ala ja mam internet z telefort'u i umowę mam na rok:tak:, płacę ok 23e, ale był też tańszy za 15e:tak:
Karola jak malutki:confused: Zdrówka dla Was:tak:
My dziś wybraliśmy się o tutaj Kinderspeelparadijs Ballorig było super, właśnie wróciliśmy, dzieciaki padnięte, a my jeszcze bardziej:szok::rofl2:
Przynajmniej wcześnie pójdą spać, a ja z mężusiem mamy wieczorek dla siebie:-):-D... musimy nadrobić zaległości:-D:-D:-D
 
Kochane, ciesze sie, ze sa wsrod Was chetne na Sztućcówkę :-D Agasta nie moze w marcu, to moze 28 kwietnia? To jest wtorek... Pewnie bedzie juz cieplo, to posiedzimy z kawka na tarasie :tak: Zajadając oczywiscie salatki odnalezionymi sztućcami ;-):-)
 
Sencilla mój Niko 28.04 wolne od szkoły, więc może i my się zjawimy:confused::-) Może jednak u mnie tym razem zrobimy tą sztućcówkę:confused::tak::-) Dzieciaczki po ogródku pobiegają sobie:confused::tak:
 
Czesc mamuski:-)
Michałkowi zeszła wczoraj wieczorem wysypaka.Mysle ,że była to 3 dzniówka.
Aneta a to jest w hadze?Fajnie ,że dzieciaki się wybawily.Życze miłego wieczorku.A jak poszedł Ci egzamin?
Ania ja poprosze sernika,bo od jutra dieta:tak:
 
o widzisz, Anetko, ale fajnie sie zbieglo :tak: w koncu i my sie poznamy :-D
Karola, ja zapraszam na drozdzowki z makiem, wlasnie robie.. A co to za dieta?
 
reklama
Czesc dziewczyny
Widze ze nastepne spotkanie sie szykuje to moze i ja bede mogla z moim maluchem przyjechac:tak::tak:
Ja juz coraz bardziej ociezala sie robie ospala zmeczona nic mi sie nie chce:crazy::crazy::crazy:. Dzisiaj bylam jeszcze u dziewczyn na kawie ale to juz ostatnie moje wyprawy od dzisiaj siedze juz w domu:baffled:
A przed chwila pisalam mail do szwagirki po holendersku i z glowy mi paruje, kilka zdan a myslenia przy tym...........:baffled::baffled::baffled:
Karola ciesze sie ze Michalek zdrowy:tak:
Aneta powiedz jak u ciebie na tescie bylo :confused::confused:
 
Do góry