reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Witam serdecznie wszystkie mamy. Jestem mama 8 letniego Kuby i rocznego Mateuszka, ponadto nosze pod serduszkiem jeszcze jedno malenstwo. Wzielam Z Mateuszkiem udzial w konkursie organizowanym przez pampers. Moglibysmy wygrac roczny zapas pieluszek co w naszej sytuacji byloby duza pomoca. Potrzebne nam jednak glosy poniewaz konkurencja jest duza. Jesli ktoras z mam moglaby pomoc glosujac na mojego synka bylibysmy strasznie wdzieczni. Glosy mozna oddawac wielokrotnie jeden na dzien. Bardzo prosimy o pomoc. W moich suwaczkach jest link. Z gory dziekuje za kazdy glos.Klikniecie nic nie kosztuje a dla nas wiele znaczy
 
reklama
Hej kobietki, co tu tak pusto?
Mam pytanko, co zrobiłyście wczoraj mojej Claudii, że spała 13 godzin :szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
Wyjechałyśmy od Sencilli ok 18, jak dojechałyśmy to wyciąnęłąm ją z fotelika i położyłam do box na dole w salonie. O 21:30 jeszcze spała no ale przecież trzeba było ja zanieść do jej pokoiku i własnego łóżeczka. O dziwo podczas transportu się nie obudziła, zmieiłam jej pampka, na śpiąco dałam cyca i zbudziła się dopiero dziś rano o 7:10 :szok::szok::szok::szok::szok:
To była nasza pierwsza całkowicie przespana noc.
A ja oczywiście nadgorliwa matka, zbudziłam się o standardowej porze karmienia i poszłam zobaczyć do Claudii czy oddycha, bo zaniepokoiłam się że mała nie upomina się o cyca tak długo :-D
Proponuję częściej organizować takie spotkanka :-):-):-)

Alu poproszę o przepis sałateczki z wędzonego kurczaczka była pyszniutka.
Niunia Twoja zapiekaneczka też była bardzo smakowita, więc również proszę o przepisik na kulinarnym.
 
Witam wszystkie kobietki
Nie śpimy od 7.30 więc sie wyspałyśmy ...Marthusia ...chyba z wrażenia poszła dośc późno spać :tak:,
patrzę przez okno i widzę że dzień zapowiada się całkiem ładnie... więc pójdziemy dziś na długi spacer
Ja zdjęć też nie mam dużo za dużo było wrażeń i chyba każda z nas zapomniała o cykaniu zdjęć
Sencilla bardzo dziękujemy
a bawiłysmy się tak S5030554.jpg
 
Witam kobitki
Michałek ma wiecej plam idziemy do lekarza na 3.Dzis tez mial luzna kupke.:no:Ja tez przy okazji sie zbadam.
I jak po spotkanuku,czekamy na relacje:tak:Widze ze dziwczynek do wyboru ,do koloru.Ale Michas by miał raj :))Szkoda ze nas nie bylo
 
Ostatnia edycja:
witajcie mamusie
ja wlasnie polozylam male, Tosia jest spiaca, bo wybralysmy sie dzis pierwszy raz z Tosia na basen. Aniahoge z Jessica tez byly, bylo naprawde fajnie, Tosia chyba odziedziczy talent plywacki po mamusi, bo fikala w basenie jak nie wiem co :tak: Marysia w tym czasie byla w przedszkolu.
U nas piekna pogoda, wszedzie krokusy i zonkile, az chce sie zyc :-)
A ja wlasnie zjadlam reszte salatki Agasty, pycha :sorry2::tak:
a oto zdjecie z wczoraj, od lewej:
Marthusia, Jessica i Zosia, a calkiem z prawej Claudia w foteliku.



Dziewczyny wygladaja jak na pokazie mody, widze, ze róż na topie, zawsze niesmiertelny :-);-):-D
A my dzis jedziemy na probe choru jeszcze. \
A teraz... kawusia... Taka jak wczoraj, kto sie pisze? :-D:sorry2:
 
Ostatnia edycja:
Sencilla ja poproszę o ta herbatkę dla karmiących mamusiek - zasmakowała mi :-)
Karola zdróweczka wam życzę. Synek koleżanki w pl przechodzi właśńie ospę :dry:
 
Czesc wszystkim!!!
Widze ze spotkanie sie udalo:-), a dziewczynki rzeczywiscie jak modelki na pewno mialy kupe radochy - tyle dzieci naraz:tak:
Karola mam nadzieje ze to nie bedzie nic powaznego :-( trzymam kciuki!!
Ja dzisiaj rano bylam u poloznej wszystko dobrze nic tylko siedziec i czekac;-):-D
Ala, Sencilla widze ze chodzicie z dzieciaczkami na basen, od kiedy mozna isc z niemowlakiem na basen???:confused::confused:
 
reklama
Juz jestem,oczywiscie doktorka powiedziała ,ze niewie co moze byc przyczynai jak sie ta wysypka nazywa:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::no:I ze jutro jest nowy dzien i moze mu przejdzie:angry:Jak bedzie maił goraczke lub cos innego sie bedzie działo to mam dzwonic na telefon doktora weekendowego:no:Mam nadzieje,ze Michałkowi przejdzie.A ja no coz tak jak myslalam grypa zoładkowa,na szczescie juz nie wymiotuje:tak:I co?PARACETAMOL jak zwykle:no::tak::baffled::crazy:
Sliczne te dziewczynki i taaaaaaakie rożowe:rofl2:
 
Do góry