reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
Witam się na wątku po raz drugi pisałam miałam już w zeszłym roku się przeprowadzić do Holandii bo mąż tam pracuje ale jak to życie pokrzyżowało nam plany.
Za tydzień po tak długim oczekiwaniu w końcu ze synkiem przeprowadzamy się z PL do Enkhuizen :)
 
hejka
aOla, Aniah ja tez pojawie sie na spotkaniu komunijnym z moja corcia:-)
Anie to juz widzialam na zywo w niedziele jak ankiety zbierala, fajna babka z niej:-)

Milego dnia
 
ja w niedziele nie mogłam przyjechać ale w piatek będziemy na 17:45? dobrze pamiętam?????? przyjadę z całą rodziną Nie znam Bredy więc mąż kierowca a córka będzie chodziła na zajęcia do Pl szkoły A ciekawa jestm jakie sa koszty nauki i komunii? wiecie coś?
 
aOla ja nic nie wiem na ten temat, wiem ze w w tym roku na kamerzyste chcieli ok 100e od osoby ale jakos sie dogadali i wyszlo mniej. Ja po za tym musze sie do parafii zapisac jesli daje dziecko do komunii, tak slyszalam. A godzina sie zgadza 17 :45 w pt. wiec do zobaczenia :-). Wiesz kobitko ja tez z czestochowy jestem:-)
 
aOla ja nic nie wiem na ten temat, wiem ze w w tym roku na kamerzyste chcieli ok 100e od osoby ale jakos sie dogadali i wyszlo mniej. Ja po za tym musze sie do parafii zapisac jesli daje dziecko do komunii, tak slyszalam. A godzina sie zgadza 17 :45 w pt. wiec do zobaczenia :-). Wiesz kobitko ja tez z czestochowy jestem:-)
no nie zle Moze sie jeszcze okazac ze się znamy :) widzę ze nasze starszaki nawet podobnie się urodziły :) Byłam w tym roku w kosciele gdy była komunia i na prawde pod wrazeniem byłam profesjonalnego sprzetu kamerzystów i fotografów
A w parafii zapisana nie jestem Jak bylismy księdza pytac o komunie to nic nie mówił ale też nie pytałam
Ja będę też z Alicja przyjezdzac bo bedzie chodziła w tym czasie na zajęcia dla maluchów
 
reklama
Do góry