reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Goedemorgen,

A co tu taka cisza, ze az wiatr po katach gwizda :szok::szok::szok:

Nawet Aniahaven zniknela :szok:

hejka...Marita jestem ,jestem tylko komp mnie wylogowuje z forum :crazy: i mnie nie widac...poza tym ostatnie tygodnie mielismy remont w kuchni :tak: i przyjecie urodzinowe Erniego /dla dzieci ze szkoly przed wakacjami:cool2:/, traktakie w szkole i obecnie jestem juz tydzien w Wiedniu...:tak:troche sie dzialo ale jestem.. Faktycznie cisza u nas... wszystkie takie zabiegane????
 
reklama
Czesc Wszystkim ciezarnym z holandii i nie tylko:)
Jestem tu nowa i nie moge sie polapac co gdzie i jak.jestem przyszla mamuska aktualnie jestem w 7 tygodniu ciazy i akurat jutro ide na kontrole do ginekologa,a termin mam na 23 grudnia 2013 hehe.Mieszkam w Holandii o 2 lat.Mam narzeczonego nie polaka tak naprawde to nie mam tutaj znajomych,rodziny i jestem strasznie samotna a teraz jeszcze bardziej to odczuwam:(
moze dzieki temu forum poczuje sie troszke lepiej i mniej samotna,a zwlaszcza teraz.pozdrawiam was dziewczyny:)
 
Dziekuje slicznie.Tak naprawde to jestem jeszcze w szoku,ze jestem w ciazy.Ponad rok temu zdiagnozowano u mnie PCO i diagnoza moliwe,ze nie bede mogla miec dzieci.Przez rok bralam tabletki anty,ale wkoncu odstawilam je i dostalam miesiaczke tylko raz drugiej juz nie bylo na szczescie hehe Mieszkam w Schiedam,ale do czasu poniewaz szukamy wiekszego i lepszego mieszkanka.:)
 
hej Dziewczynki, tu Ola z Ams :) też Ciężarówka, aktualnie w 32. tyg ciąży :)
Tak jak u Osesek, mój partner również nie-polak :)
Chętnie poznam Ciężarówki i inne Mamuśki z Ams i okolic :)

Pozdrawiam gorąco :)
 
Witajcie
Mam pytanie : mój Maluch chodzi do voorschool i dzisiaj nauczycielka mnie zapytała czy może do nas przyjść w przyszłym tygodniu ? Zapytałam jej co się stało , an co ona, że do wszystkich uczniów tak chodzą. Jestem zaskoczona ponieważ pytałam znajomych i nikt nie miał takiej wizyty ze szkoły. Może wiecie więcej na ten temat , jestem zupełnie zdezorientowana. :-(
 
ale tu puuustki... :szok:

ania Karola i reszta dziewczyn bywacie tu czasem?:-p

tami- nigdy nie slyszalam żeby nauczyciel przychodzil do domu, ani u nas ani wsrod znajomych. Po zameldowaniu u nas byla pani z GGD i wypelnila ankiete dotyczaca malej.
 
Powiem tak - do nas przyszedł nauczyciel dwa razy. Za każdym razem inny i z innego powodu.
Pierwszy raz dwa lata temu,jak starsza córka zaczęła naukę w pierwszej klasie vmbo. I faktycznie nauczycielka chodzila do wszystkich uczniów. Drugi raz jakieś pół roku temu przyszedł nauczyciel syna z basisschool, ale to chodzilo o przygotowanie do cito i wybór kolejnej szkoły.
No ale to chyba coś innego niż u ciebie... A może właśnie chodzi o wybór basisschool?
 
witajcie...

niunia jestem - jestem;-) ale gdzie się reszta podziała???
Tami u nas nauczyciele przychodzą do domu zanim dzieci pójdą do grupy 1... na taki wywiad środowiskowy / hihi/ i żeby poznac się z nowym podopiecznym:tak:...wiec może nie zdążyła? wcześniej.... napisz jak poszło - sama jestem ciekawa!

miłego dnia kobietki
 
reklama
Hej
Nauczycielka Błażeja była u nas we wtorek koło 13,00 i siedziała prawie godzinę. Mówiła, że zawsze pod koniec roku szkolnego odwiedzają wszystkich uczniów ,którzy chodzą do voorschool. Chciała zobaczyć jak on się w domu zachowuje, czym się lubi bawić i pobawiła się z nim chwilę. Mówiła, że raczej trzyma się z boku w szkole, ewentualnie tylko z nią chce przebywać. Dopiero 2 miesiące tam chodzi więc mam nadzieję, że jak się zaaklimatyzuje to będzie się bawił z innymi dziećmi. Powiedzcie mi jeszcze jak sobie Wasze pociechy radziły w szkole ? Zastanawiam się kiedy mały zacznie próbować się komunikować po holendersku, na razie tylko kilka słów zna i tylko w domu chce mówić a w szkole tylko po polsku. Jutro już u nas koniec roku szkolnego u Błażeja a Michał jeszcze tydzień. W przypadku Michała jakoś wszystko tak szybko się potoczyło, po kilku miesiącach już się dogadywał z kolegami a teraz nie ma żadnych problemów ( minęły niecałe 2 lata ) i pochwalę się, że zdał Cito test bardzo dobrze i idzie po wakacjach do vwo :-)
 
Do góry