reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
Astrid, do nas z rotterdamu chyba 1,5 godziny pociagiem, z tego, co sie orientuje... w kazdym razie pol godziny z amsterdamu.
 
Ann witaj i gratuluje ciazy :-) a jak dziewczyny zareagowly ze beda mialy dzidziusia???
Alexja fajna podroz :tak: na jak dlugo jedziecie??? a co do dzieci to my tez wszedzie razem i nigdy nie bylo problemu. Wiadomo ze trzeba program podrozy dostosowac do dzieci. No i warto dzieci od malego uczyc zachowania w restauracji.

U nas piekne slonce :-) czyzby to naprawde juz wiosna.......

Ann a na rozpoczecie szkoly trzeba tez traktatie organizowac:confused::confused:
 
Gosia nie nietrzeba tylko mlode maja akurat urodziny 12 sierpnia i szkola rozpoczyna sie 12 dlatego. Mlode byly z nami na pierwszym echo i widzialy baby i serduszko, teraz kazdemu mowia ze mama ma baby in de buik, chyba im sie bardzo podoba :)
 
Gosia nie nietrzeba tylko mlode maja akurat urodziny 12 sierpnia i szkola rozpoczyna sie 12 dlatego. Mlode byly z nami na pierwszym echo i widzialy baby i serduszko, teraz kazdemu mowia ze mama ma baby in de buik, chyba im sie bardzo podoba :)

Jakie słodkie :tak:. Mam nadzieję, że moja kiedyś też tak będzie latać i się cieszyć.
 
Ann Witamy!! :-) Fajnie, ze przypomnialas sobie o forum. No i mamy druga mame blizniaczek :tak:

Gosia no rzeczywiscie powialo wiosna, choc u nas zimno jak diabli. Ale za to jakie slonce i ani jednej chmury :-)

Niestety nie mam za duzo czasu zeby cieszyc sie ladna pogody. Pranie czeka i obiad trzeba jakis sporzadzic. Na dodatek musze jeszcze pare rzeczy do roboty przygotowac. A po poludniu zawiezc dziecie na balet itd. Drrrruuuk !!:eek:
Spadam czytac cudze testamenty i intercyzy (baardzo optymistyczna lektura) a w miedzyczasie gotowac zupe :rofl2:

Milego dnia :-)
 
Ma-Rita ​ty chyba tez nie dawno wrocilas na forum? Bo cos mi sie kojazy ze jak ja zaczelam pisac to Ty jakos znikalas, moze sie myle...
 
ann- witaj ponownie;-) gratulacje drugiej ciazy:-) a dziewczynki musza byc cudowne i na pewno beda pomagac mamie przy baby;-) z tego co pamietam zawsze mialas kontakt z agasta:confused: moze tez kiedys sobie przypomni oo forum:-)

alexja- chyba tym rodzicom nie zalezalo zeby byc przy pierwszych krokach oraz roczku wlasnego dziecka:zawstydzona/y: ale podroz pewnie piekna mieli..:tak:


u nas piekne sloneczko, wreszcie.. choc na rowerze troche zawiewa ale co niektorzy w krotkich rekawkach juz jezdzili:sorry2:
milego dnia
 
reklama
Dzisiaj widziałam dzieci latające w krótkich rękawkach całe czerwone na buzi :szok:. A ja ubrana na cebulkę z dwoma chustami się trzęsłam z zimna. Jestem jakaś dziwna. Chyba faktycznie muszę się postarać o pracę w Dubaju :cool:. Tam przynajmniej nie będę marznąć, haha.
 
Do góry