reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Astrid wiesz co, jakos nie jestem w za duzym szoku:-) juz wczesniej dla wszystkich bylam pania Van Der....... bo tez jestesmy ze soba juz sporo czasu i mysle ze za duzo sie nie zmieni teraz. Najgorsza teraz to chyba bedzie papierologia, no ale tym sie zajmiemy dopiero jak wrocimy, bo nie chce mi sie teraz wkurzac i nerwow szarpac. Nasz glowny cel podrozy to Italia, lubie ten kraj i juz dawno tam nie bylam. Ale zaczynamy od Szkocji, lecimy odwiedzic znajomych i zobaczyc Edynburg. Przygotowani jestesmy na gorsza pogode niz w NL :D zobaczymy jak bedzie.
 
reklama
Astrid wiesz co, jakos nie jestem w za duzym szoku:-) juz wczesniej dla wszystkich bylam pania Van Der....... bo tez jestesmy ze soba juz sporo czasu i mysle ze za duzo sie nie zmieni teraz. Najgorsza teraz to chyba bedzie papierologia, no ale tym sie zajmiemy dopiero jak wrocimy, bo nie chce mi sie teraz wkurzac i nerwow szarpac. Nasz glowny cel podrozy to Italia, lubie ten kraj i juz dawno tam nie bylam. Ale zaczynamy od Szkocji, lecimy odwiedzic znajomych i zobaczyc Edynburg. Przygotowani jestesmy na gorsza pogode niz w NL :D zobaczymy jak bedzie.

Też lubię Włochy... chociaż bardziej wolę francuskie Lazurowe Wybrzeże. Na Wyspach jeszcze nie byłam, co nie znaczy, że nas tam nie zawieje. W ogóle marzy mi się taki Eurotrip. Ale...musiałabym Maję wysłać do Polski, do dziadków.
 
Astrid my wyruszamy razem z Naomi, nie wyobrazam sobie zostawic jej na tyle czasu :tak:mam nadzieje, ze jej sie spodoba i za bardzo nam marudzic nie bedzie :-)
 
Alexja, szczesliwej podrózy i pieknej pogody:-). W Szkocji moze nie bedzie tak zle, maz był 3 tygodnie temu było duzo cieplej niz u nas, za to we Włoszech pogoda murowana:tak:. Ja mam nadzieje, ze za jakis czas wrocimy do Włoch, fajnie mi sie tam mieszkało.
 
Agss, ania 1272 dziekowac!

Alexja wszystkiego dobrego na nowej drodze zycia!

Astrid1987 dzieki, tym razem baby sztuk 1 :-D to tak zebym sie znowu nie znudzila byciem w ciazy z 2, tym razem zapowiada sie relaksujaca ciaza (jak do tej pory) co nieoznacza ze jedno zawsze bedzie grzeczniejsze niz dwojka, pozyjemy zobaczymy hehe
Co do pogody to wreszcieeeeee bo juz mi ta kijowa pogoda bokiem wychodzi chocaz sie juz pryzwyczailam do pogody w wiatrakolandii.

A co do mnie (tak dla starych foremek) to poza zmianami ktore pewnie widzialyscie na fb nic specjalnie nowego. Mlode z pierwszym dniem nowego roku szkolnego zaczynaja szkole, akurat sie tak zlozylo ze u nas rok szkolny rozpoczyna sie w ich 4 ur. hehe Beda podwojne traktatie w KDV na zakonczenie i w szkole na dzien dobry.
 
U nas w planach Szkocja, Wlochy, Austia i Korsyka na samym koncu.
Aniu mam nadzieje, ze pogoda dopisze, bo poki co spakowalam tyle bagazu, ze nie wiem czy nas na samoloty wpuszcza :-D:-D:-D:-D musze cos powyciagac.

Astrid mam znajomych, holendrow, ktorzy jechali w taki trip, nie euro, ale world :cool2: no i zostawili 2 swoich dzieci dziadkom na..... pol roku :szok:
 
U nas w planach Szkocja, Wlochy, Austia i Korsyka na samym koncu.
Aniu mam nadzieje, ze pogoda dopisze, bo poki co spakowalam tyle bagazu, ze nie wiem czy nas na samoloty wpuszcza :-D:-D:-D:-D musze cos powyciagac.

Astrid mam znajomych, holendrow, ktorzy jechali w taki trip, nie euro, ale world :cool2: no i zostawili 2 swoich dzieci dziadkom na..... pol roku :szok:

Ooooo never :szok:.
 
Witaj Ann z powrotem! Dzien dobry wszystkim!
Ja po weekendzie pracowitym, obchodzilismy urodzinki naszych dwoch coreczek, najstarszej spoznione i w sam raz najmlodszej. Niestety malutka na swoje urodziny chora, wiec dzis do pracy nie pojechalam.

Jesli brak Wam pomyslu na dzien kobiet, to zapraszam do Hoorn. Moze potraktujecie to jako spotkanie forumowe! Bedzie bardzo ciekawy program. Prosze bardzo, takie atrakcje!

DZIEN KOBIET W HOORN 9 marca sobota


Szczegółowy program:

10:00-11:30 Warsztat decoupage dla kobiet - tworzenie świecznika (koszt 7 euro) - Prowadzący: Karolina Waligóra
Założycielka pracowni artystycznej
"Pracowania Waligóra" w Poznaniu

12:00-15:00 Warsztat decoupage dla kobiet - tworzenie chustecznika, serwetnika lub tacy (10 euro) -Karolina Waligóra

15:00-17:00 Warsztat na temat temperamentu dziecka przy użyciu metody MBTI® (10 euro) - Prowadzący: Marta Kochanowska
socjolog, doradca zawodowy
licenjonowany trener metody MBTI
Więcej informacji o MBTI na stronie
www.testyosobowosci.pl

W razie pytań prosimy o telefon: 06-26839478 . Konieczność telefonicznej rezerwacji miejsc (bądź przez FB)!
Do zobaczenia!

mozna tez byc na biezaco na FB:

http://www.facebook.com/WorkshopFactory
 
reklama
Do góry