reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Ayni:szok::szok::szok: dlaczeg ty o tej porze niespisz?????:-D

Chcialam was dzisiaj zaskoczyc :-)

Hey,hey
Ayni ,Adaś daje popalić w nocy??? Bidulko,znam ten ból...
Ale jak to mówią 'trzeba być twardym a nie miętkim' :-D
I tak masz dobrze,że jak Twój jest w domu to karmi Adasia z rana,mój tego niechciał robić chociaż nie raz prosiłam....

Ja jestem w domu,pecha mam nasz HA od dziś na wakacjach a do zastęczego za uja nie pójde,nie lubie,wredny jest i wyrzuca z gabinetu prawie na wejściu z takim objawami jak moje.M&Z jak były chore ledwo zbadał...no bo to małe dzieci...i już podawał rękę i do widzenia,chociaż miałam jeszcze dużo pytań poprostu musiałam wyjść:szok:
No nic dalej leczę się sama...

Pisalam z nad cycka. Adas pospal jak aniolek od 22 do 3.50 :shocked2: po karmieniu do 8.00!! pobil swoje rekordy! A na karmienie zbiore zawsze telefon bo mi sie nudzi podczas dojenia, ciemno w pokoju i co mam tak robic... :D Wiesz u nas nie jest az tak kolorowo, bo niestety moj maz pracuje na zmiany i nie zawsze jest obok mnie w nocy kiedy potrzebuje jego pomocy, wiec poki co zaczelismy rytualy weekendowe. W weekendy on bierze 1 karmienie w nocy, przed pierwsza pieluszka mial opory , ale teraz to juz specjalista i nie krzywi sie jak go prosze w srodku nocy zeby wstal, wyskakuje jak z tostera :D za to przedwczoraj Adam dal popalic... Ech, tak juz jest chyba, raz na wozie raz jak zombie , ale ze mnie mama kombi ;-)

A lekarzowi nie daj sie wygonic, wal prosto z mostu np. "ale ja jeszcze nie skonczylam" itd. i usmiech i pewnosc siebie. W koncu to nie tasma produkcyjna. Ja sie do mojego wybieram za 2 tyg, ale moj jest fajny i konkretny, nawet byl u nas w domu zobaczyc czy wszystko ok po narodzinach A.

The Hague wlasnie mialam pytac ostatnio czy to tak wygladalo na zdjeciu czy T mial takie dlugie wloski spiete spinka :-p


dziewczyny ale jestem podekscytowana! wieczorem juz bedzie moj tato...! ale bomba! teraz bedzie 3 facetow w domu :szok:
 
reklama
dzieki za stronki ,bardzo fajne i na pewno sie przydadza:tak:

kupilam notesiki i wkleje zdjecie Michasia i napisze ik gaa naar school albo michal 4 jaar:tak::tak:

Hague zdrówka dla was:tak:
MamoZ&M rezygnujesz z pracy cze bedziesz szukac innego zlobka?
 
karola źle się wyraziłam,nie przedłużą mi umowy o pracy.Ze żłobkiem mam/tzn miałam umowę do daty ich 4 urodzin,ponoć każdy tak dostaje.Dałam w żłobku wypowiedzenie,bo bez sensu było by żeby tam chodziły skoro ja będę w domu siedzieć.

Boszeeeee niewiem czemu zawsze pisze doris zamiast karola:szok:
 
Ostatnia edycja:
Ja juz at home :D niestety wloskow mojemu cukiereczkowi dzis nie obetne, bo dopiero co wpadlam do chacjendy, moj sie poszedl szybko kapac, wiec ja mam chwile na kompa a jak wroci to ide robic obiad na jutro, bo jak bede z malym jutro sama to ten czort jak zwykle mi nic nie da zrobic, bo podczas posiedzenia w kuchni na bujaczku jak ja gotuje to on z niego wylazi :szok: jest zapiety pasami, ale wstaje na nogi i probuje sie wydostac:confused2: no teraz to juz kompletnie nic nie moge zrobic w domu jak jestem sama, armagedon jakis!!!!

Ayni ja mu spineczka nie spinam, a to foto podczas zabawy bylo zrobione i on taki poczochrany tam hihi. ogolnie to czesze go tylko 2 razy dziennie, bo po 5 minutach i tak wlosy juz we wszystkie strony stercza :-p


Karola napisz poprostu ik ga naar school i mysle ze bedzie ok. wazne by bylo kolorowo, a takie maluchy za bardzo czytac nie umieja, to obojetnie co tam bedzie napisane :tak: liczy sie zabawa i slodycze, albo jakies skromne podarunki :-)

Mamo Z&M szkoda ze nie przedluza Ci umowy, zawsze to jakis pieniadz do domu sie przynosilo:zawstydzona/y: no ale teraz wiecej czasu bedziesz spedzac z dziecmi, wiec to tez ma swoje plusy. Moze za niedlugo zas znajdziesz jakas prace! Dasz rade :-)


Co tydzien wybieram sie z Tomusiem na basen, ale albo ja chora, albo on. Teraz juz mam nadzieje, ze pojdziemy, i ze np. tato sie teraz nie rozchoruje :-p

W niedziele wybieram sie z kolezanka do primarku. Mimo ze ciuchy nie sa tam jakos szczegolnie wypasione, nie jest to zadna firmowka typu adidas i nike :-D ale uwielbiam ten sklep i ciuchy ktore tam sa :-) Ponoc w 2014 maja tez w Hadze otwierac, to bede tam sie starac chyba o karte stalego klienta, czyli Vi Aj Pi :laugh2: haha.


Kiedy jakies kolejne spotkanie forumowe? :-)Bo ja na ostatnim tak krotko bylam :-( W Hadze otworzyli Kids Eiland - plac zabaw z kulkami, mam nadzieje ze wiecie co mam na mysli;-) w razie co to tu linka podaje:cool2:
megastoresdenhaag.nl
Tu kilka mam z Hagi jest, i jedna ciezarowka, moze cos pomyslimy?? :sorry:



http://www.tvn24.pl/wszystkie-dzieci-byly-powiazane,282882,s.html widzialyscie too?:szok: co to za ludzie :eek:
 
Ostatnia edycja:
Ja bardzo sie ciesze,ze bedziemy razem w domku!! Ale...no wlasnie ale ciekawe jak sie nam w tym roku ulozy.Cos tam odlozylismy,zawsze trzeba,bo stary jest zzp i zima przewaznie nie ma zlecen i kasy tez nie ma.W zeszlym roku Z&M sie urodzily,on nie pracowal,ja dostawalam tylko zwangerschaapverlof.W kolko szpital,tam i spowrotem...kasa tak szybko topniala...wiec jak nadarzyla sie okazja to wrocilam do pracy.W sumie moglabym pojsc gdzies indziej,sprzatanie...ale co tam wybredna nie jestem!Tylko chcemy jechac na roczek Z&M i swieta do PL a szczerze watpie ,zeby w nowej pracy po przepracowanym miesiacu dali mi urlop:no: Przeczekam do stycznia i wtedy do nieuwe werk!
 
witam was
Od kilku dni was tylko czytam i czytam a nie mam jak odpisac....... u nas sie juz tez wakacje zaczely, wczoraj prawie calu dzien na dworze bo tak pieknie byloa a dzisiaj juz d... zbita ale nie narzekam przynajmniej pare katow w domu ogarnelam :tak:

Karola fajne prezenty wymyslilas a co dasz pania???? ja pamietam u nas raz jedna dawala jakas filizanke z zestawem herbat w celofan zapakowane, fajnie to wygladalo....

MamaZ/M masz racje spokojnie sobie swieta spedzicie a z nowym rokiem znajdziesz cos nowego, tym bardziej ze nie jestes wybredna jak mowisz :-) mi sie tez konczy umowa przed swietami i nie wiem czy mi przedluza ale tez bym chyba nie plakala jakby mi nie dali nowej:rofl2:

Ayni ja tez jak karmie malego wieczorem to z telefonem w rece :-) tez mi sie nudzi, on na wpol juz spi i tak ciamka to mleko powoli a ja jak patrze na niego to tez mi sie zaraz chce spac i sie boje zeby kiedy nie zasnac przy nim

Sencilla czy twoja Lilka jezdzi jeszcze w glebokim wozku czy juz spacerowka???? Dzisiaj zauwazylam ze moje dziecie jest juz taki duzy jak wozek jeszcze troche i mu nogi beda wystawac :-D az mi serce scisnelo ze on juz taki duzy....... geen baby meer :-(

Tak sie zastanawiam dziewczyny o kursie w zorg, ostatnio wyczytalam ze organizuja dla osob ktore nie mowia super po hol. Nie wiem tylko ile to kosztuje....wacham sie bo w sumie zorg to nie jest cos co bym chciala robic cale zycie ale z drugiej strony to zawsze jakis papierek no i jezykowo by mnie znowu troche zmotywowali hmmmm musze jutro zadzwonic
 
Dzien dobry...

Gosiu ja kiedys widzialam te kursy ok 800 euro:tak: ale moze maja rozne wiec niepowiem ci na100%.Sama sie zastanawiam ale to jeszcze nie moj czas:sorry2:
A z okazji urodzinek zycze ci duuuuuuzo milosci, pociechy z dzieci i zadowolenia z meza:-Dspelnienia marzen... aaa i worka pieniedzy..reszte chyba juz masz!:-):tak:;-)

 
The Hague ja również w niedzielę mam zamiar odwiedzić Primark, koleżanki już od dawna mnie namawiają, lubię tam czasami zaglądnąć chociażby po jakieś koszulki. Super że otwierają w Hadze nie będziemy musiały do Rotterdamu gonić :) Co za pogoda dziś, do pracy nie chce się iść. :)
 
witam

Michalka dopadlo jakies zygansko, albo wirus albo flegme wymiotuje:-(obstawiam to drugie i mam nadzieje ze do jutro przejdze:tak: tak sie cieszy na urodziny w szkole..

MamoMZ to faktycznie zle cie zrozumialam:sorry2:
Gosiu Sto lat i spelnienia marzen:tak::tak:
Diana ,Hagueja tez lubie czasm do primarku podjechac:tak:tylko denewuja mnie te tlumy.
 
reklama
hejka

karola82 wirus wirus, wczoraj pani asystentka w szpitalu mówi do mnie ze bardzo dużo osób chorych na grype zołądkową, a ja sie smiac zaczełam bo nic nie wiedziałam a sama miałam w zeszłym tyg a wczoraj mój mąż:(
 
Do góry