reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Ahh kochane to i ja sie wypowiem...:)
moj zarabia... 1212euro miesiecznie, nie powiem bo bywaja dni kiedy jest ciezko ale nie mozemy narzekac:D
siedze narazie w domu z moim maluszkiem, bo gdy juz pojde do pracy to niestety na cale dnie... ale tez sie smiejemy " co wtedy bedziemy robic z pieniedzmi":D jak teraz starcza na wszysko i niczego sobie nie odmawiamy:)

Przyjedzie Babcia wiec dziecko bedzie w dobrych rekach a potem do szkoly, oczywiscie wsrod wszystkich innych dzieci... nie zamierzam zmuszac mojego szkraba do czegos czego nie bedzie lubial, wazne aby mial szacunek dla siebie i innych, nie wazne czym sie zainteresuje, pilka, malarstwem czy tez tancem bedziemy go wspierac:)
 
reklama
Oho... ale temat... nie cierpię dzielenia ludzi ze względu na ich pochodzenie (mój maluch też będzie pół na pół że tak powiem:-)) sama mam znajomych z różnych stron świata i kultur i wszędzie są ludzie porządni jak i idioci. Tak było jest i będzie... żyj i daj żyć innym.

A co do hm godziwych zarobków. Ja nie mam skończonych 23 lat więc jak wiadomo zarobki są mniejsze a wiem że z moim tż wspólnie stać nas tak zwane godziwe życie (zresztą jaka jest definicja godnego życia?)... mam nadzieję tylko że moje dziecko nie zostanie kombinatorem i uczciwie będzie żyć i zarabiać. Oczywiście chciałabym żeby do czegoś doszło i będę je wspierać i zachęcać ale do niczego zmuszać nie będę.

A dla oczyszczenia atmosfery - bijna weekend miłe panie, cieszmy się życiem (;
 
Alexja mimo ze piszesz ze masz antyrasistowskie poglady to twoje wypowiedzi sugeruja niestety calkiem co innego:nerd: (nie wykrecaj sie jezykiem bo twoj polski jest b. dobry:tak:) naprawde niemilo czyta sie opinie o innych narodowosciach kiedy my sami jestesmy i zawsze bedziemy tutaj obcokrajowcami i ja bym tez nie chciala zeby kiedys ktos mi powiedzil o moim dziecku ze ma rodzica z kraju "pijaczkow i zlodzieji" i ze nie chce z nim chodzic do szkoly.......my tez tutaj jestesmy egzotyczna nacja wiec nie wywyzszajmy sie tylko dlatego ze jestesmy biali........
aha i zycze ci zeby twoja corka spelnila twoje aspiracje i nie rozczarowala cie kiedys......
a co do zarobkow to tylko dodam ze holendrzy tez pracuja za takie "smieszne" pieniadze i nie uwazaja ze zyja ponizej godnosci:sorry:
 
Damesssssssssssssssssssssssssss a ja tak z innej beczki, w Hadze 14,10 w Haagse Stadhuis bedzie KINDER BOEKEN MARKT. godz 11-17. bedzie sie wybierala ktoras z mam? :happy:
 
Ayni jeśli kiedyś dojdzie do mega forumowego spotkania, to będziesz nadworną dj-ką :-).


Osz kurczę... zaczyna mnie swędzieć palec a jak chodzę, to boli. Najgorsze jest to, że jutro mam wizytę u fizjoterapeutki z Mają. Męża najwyżej wywalę :baffled:. On co prawda chory, ale dojść raczej da radę.
 
reklama
Ja nie zamierzam dziecka posyłac na 1000 zajęć ale jeśli będzie chodził to chciałabym żeby wybrał to co lubi i żeby było nas stać na takie zajęcia dodatkowe jakie dziecko będzie chciało.

Z Alexją zgadzam się w kilku kwestiach.
Nie chce mi sie rozpisywać bo dyskusja nie miałaby końca.

TheHague bylam na filmie i chociaż rapu nie słucham to mi się podobał,lubię właśnie filmy o czymś a nie o du... maryni..; również fajnie reżysersko dla mnie zrobiony...
 
Do góry