reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Cześć dziewczyny!
Wyczytałam zaległości na forum widzę że dość szybko należy tutaj zacząć myśleć o szkole :) będę o tym pamiętać.
Mnie dopadła jesienna grypa, kilka dni spędziłam w łóżku, dziś w końcu wzięłam się za porządki, aż jestem z siebie dumna całe mieszkanko od góry do dołu czyściutkie.
W czwartek mieliśmy spotkanie z położną odczytała nam wyniki badań okazało się że poziom hemoglobiny niziutki muszę nadrobić braki żelaza, mięsa nie jadam więc posilam się wszystkim innym co tylko zawiera żelazo. Ubierajcie się cieplutko bo jesień przyszła :)
 
reklama
Ktos chce kupic srebrne buciki z Pumy, rozmiar 20? (choc w sumie sa troche jak 19) NOWE, bo Tomek sie okazalo ma wieksza noge niz myslalam...:p hehe
 
Hej dziewczyny (;
Z tą szkołą to też słyszałam że wcześniej trzeba... w sumie ja w wielkim mieście nie mieszkam ale dość trochę tych szkół jest... No nic potem będzie się myśleć :-D
Alexja ja też dość długo nie pisałam po polsku i nie raz muszę się cieżko zastanowić jak coś napisać aż wstyd bo w Polsce z j. polskiego miałam zawsze b.dobre ^^

A ja dzisiaj na obiad miałam zupę z dyni, pycha... uwielbiam dynię:-D
Jutro z reszty będą kopytka z sosem dyniowym ^^
 
Ayni, tęsknimy baaardzo za Krakowem i uwielbiamy tam wracać. Niestety nie mam za bardzo po co na dłużej. A co do planów, to na razie nie ma żadnych konkretów.

To nie ze mna (chyba) rozmawiałaś o ciuchach i bużetrii vintage, ale zaraz sobie z chęcią zerknę:-D
 
Mi kamien spadl z serca .wlasnie dostalismy wiadomosc z pl ,ze urzad skarbowy umorzyl nam kare za te niszczesne nieujawnione dochody:-D
 
Witam!!!

Ja do szkoły jeszcze Tymka nie zapisywałam i do przedszkola też nie.Za jakiś czas pomyslę o przedszkolu...

The Hague mój Tymek ma rozmiar buta 21.Właśnie teraz w PL zakupiłam mu pierwsze buciki do chodzenia(a nie te ozdobne tylko do noszenia).Zakupiałam mu na razie bardziej "kapciowe" a zimowe kupię pewnie w grudniu, również jak będę w PL bo w NL dobre buty dla dzieci mi się w oczy nie rzuciły, jedynie co to Geox widziałam.
Babka mówiła że czasami dziecku przez 2 miesiące potrafi noga urosnąć, dlatego zimowych właśnie nie kupiłam bo Tymek jeszcze nie chodzi...


Ja w PL odpoczywam(obiady mi gotują, w goście chodzimy)...żyć nie umierać!Jutro do kina wybywam z mężem na "Jesteś Bogiem"...

Weekend w PL był piękny i teraz mamy piękną złotą Polską jesień.
Pozdrawiamy.

P.S. Iguana mam nadzieję że nie zakręciło Ci się w głowie po winku...;)))
 
AnnJ, oj powiem Ci, że stęskniłam się za winkiem:tak: A dzisiaj odpaliłam martini:-D...ale też tylko lampkę wypiję.

anp kiedyś polecała bardzo fajne buciki:
Clarks cruiser crew babyschoentjes

A ja znalazłam jeszcze takie:
http://www.assem.nl/schoenen/meisjesschoenen/babyschoenen/shoesme/blauw/bp210552e/8011.24.1/

Ja kupiłam Jankowi 2 pary w Smyku, jak ostatnio byliśmy w Polsce. Super mają butki, śliczne, ale takie z grubszą podeszwą. Mam jeszcze takie kapcioszki z miękką z Hemy. A po domu chodzi w samych skarpetkach z podgumieniem na dole lub tych kapcioszkach.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzien dobry!
A co tu tak pusto...
upieklam dzis buleczki z serem i rodzynkami
P1090507.jpg
Poczestujcie sie.


Nana fajnie ze sie wszystko wyjasnilo!

Ja to sie zastanawiam ile bierze opiekunka do dziecka,,,,bo mysle o pracy ale narazie tylko mysle.Chcialabym troche wiecej pracowac ale nie oddam Alexa do żłobka bo mi go szkoda-moze dziwnie powiedziane ale jakos tak wolalabym gdyby sie ktos nim zajal u mnie w domu.Wiecie ile moze opiekuna na godzine zadac?????
Ogladalam wlasnie ogloszenia o prace i sek w tym ze nie zawsze na piec dni w tygodniu,dlatego wolalabym opiekunke.Ale narazie to tylko moje mysli,maz jeszcze o tym nie wie i nie wiem czy mu powiem,musze sie najpierw zorientowac jak i co.
 
Do góry