reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
Astrid jeszcze raz gratuluje ,sliczna coreczka:tak:Ja juz sie doczekac nie moge.. Super ze mimop wszystko wystrzelila jak z procy:tak:
Ja tez mam z aventu )wchodzi bo przy Misku uzywalam' i chicco mysle ze takie jak ty Madzia juz lece spr czy pasuja.......:-);-)



no i chicco wchodzi ale z ledwoscia:baffled::tak: mam podgrzewacz aventu
Hague to idz do lekarza:tak: moze jakiees zapalenie:confused:
 
witam....

ale mamy pogode,,,:baffled:

Astrid
welkom! GRATULACJE..



Hague wspolczuje ci bo znam ten bol..idz lepiej mi kiedys wyskoczylo i wlasnie zapalenie sie przyplatalo...:dry:

Iskierka
nie wiem czy nie dosc jasno ale Sencilla juz napisala wszystko co trzeba bylo powiedziec w tym temacie i go zamknela:tak:, nie wiem czemu ale ty uwielbiasz miec ostatnie slowo zawsze.../takie moje prywatne spostrzezenie/:sorry2:

ide ogarnac kuchnie...
 
a własnie, ilo ml butelki najlepiej kupować???
ja bym kupiła jedną ta małą Moje dzieci butelki nie miały wcale Karmiłam je cyckiem potem wprowadziłam kaszki Piotr nie tolerował silikonu-ani smoczka ani butelek a Ali już nie dałam bo stwierdiłam że skoro jedno nie miało to po co dawać drugiemu a potem kombinować jak odstawić
 
Madzia ja mam ta sama,tak mysle chyba z etosa jest:-D mi wchodzi cala ale na wode miejsca malo:-):tak:

u nas teraz sie burza zaczyna i ciemno jak w d,,,:confused:

A moje 2 siostry z chlopakami dzis leca na sardynie do trzeciej siostry:-D:tak:ale im dobrze...
 
reklama
Cześć Dameski :)). Nie wiem, co tu się działo, bo dopiero się ogarnęłam po porodzie. Wróciłyśmy już z Mają do domu :). Maja urodziła się 7 czerwca o 19:37. Wody mi odeszły o 6 rano. Na początku miałam rodzić w Sophii przy Erasmus MC, ale okazało się na miejscu, że nie mają wolnych miejsc. Wysłali nas do Maasstad, na drugi koniec miasta. Szukanie tego, zajęło nam chyba z 2h. Myślałam, że umrę... ale dałam radę. W ogóle rodziłam w części szpitalnej, bo po1. chciałam znieczulenie, po2. i tak musiałabym tam rodzić, bo za wolno mi się rozszerzała szyjka, a poród się wydłużał. Podsumowując, Maja wystrzeliła jak z procy, jak mi tam to wszystko podali, obsługa normalnie super, wszyscy pomocni i baaardzo mili. Na miejscu był Geboortehotel. Warunki, jak normalnie w 5 gwiazdkach, przemiłe panie pielęgniarki, pokój taki, że mogłabym tam mieszkać... jestem bardzo zadowolona. No i troszeczkę tylko pękłam i mam mało szwów... ile to nie pamiętam.
Zobacz załącznik 473834
Witaj kochana !! No to ladne mieliscie przygody haha , dobrze w sumie, ze Maja wiedziala kiedy zwolnic, bo urodzilabys w samochodzie! Ciekawe jakie ja zrobilabym oczy jak by mi powiedzieli ze nie ma miejsca, pewnie poczatkowo troche szok, co? Haha. No ladnie, ale super, ze wszystko na miejscu i ze Ci sie podobalo , teraz nam powiedz jak to jest zostac mama ? Maja daje Ci pospac ? Ogolnie spi duzo ? Opowiadaj!

ASTRiD chyba powinnas poczytac bo zaszly jakies zmiany w regulaminie i sa nowe watki i ja np nie wiem gzdie pisac i co moge pisac na jakim watku i sa upomnienia ha ha sprawdz czy cie na liscie nie ma :-D

Nana nie ma zmian w regulaminie, po prostu takowy sie tutaj pojawi, bo jest potrzebny , chyba sie ze mna zgodzisz. Kazdy pisze na jakim watku mu wygodnie i na jakim mu odpowiada ogolna atmosfera. Jak widzisz na tym watku niektorym przeszkadzaja mlode osoby , wiec jesli sie odnajdujesz tutaj , to w porzasiu, pisz gdzie Ci razniej, Astrid rowniez znajdzie swoje miejsce a nawet moze pisac na wszystkich nie ma dyktatury gdzie kto ma pisac ;)
 
Do góry