reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

aOla mycie zabkow oczywiscie tez:tak::tak: Michal myje tak srednio z 5 razy dziennnie zeby:tak: nie mam z tym zadnych problemów. Po prostu nie wypisalam wszystkich czynnosci:laugh2: jreszcze czytanie bajeczki i przytulanki:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny
Ale piszecie :szok: ciezko nadazyc za wami :-D
Ja juz tez odpoczywam, mlody juz tez spi tylko zebow nie umyl :-p z tym nadal mamy klotnie :baffled:
Witam nowa mamusie, widze ze mamy tylko 2 tyg. roznicy miedzy naszymi dzieciaczkami:-)
U nas troche smutno bo umarl ojciec mojego M. w poniedzialek mamy pogrzeb :-( mam nadzieje ze to jakos zniose bo pogrzeby zawsze mnie rozklejaja, zaraz przypominaja mi sie moi zmarli z rodziny
 
A my, Mamy z Amsterdamu miałyśmy dzisiaj małe spotkanko w składzie AnnJ i niunia:tak: Było bardzo miło. Fajnie, że w moim mieście są jakieś mamy z forum:-D Miło tak się spotkać i pogadać na żywo po polsku;-)


Janek już wykąpany i ululany. Padł dość szybko po dzisiejszych przygodach.

A co do mycia ząbków...to Janek jeszcze nie ma, ale prawie codziennie masujemy mu z mężem dziąsełka specjalną szczoteczką i ogromnie to lubi:-D

Gosia, bardzo współczuję.
 
Ostatnia edycja:
Dzięki Ania za zaproszenie:-D Ja mam gości 11 lutego popołudniu, więc nie dam rady w tym dniu na dłuższe wypady. Jakbyś miała ochotę Sencilla to możesz do mnie zajrzeć do południa na chwilę, nie wiem ile będziesz miała czasu i siły;-) Nawet jakbyś się namyśliła w danym dniu to nie ma problemu, bo ja będę raczej w domu. Namiary do mnie już Ci kiedyś podawałam.

Coś fatalnego:-(
Noworodek podrzucony do piwnicy. "Jej stan jest ciężki" - Najważniejsze informacje - Informacje - portal TVN24.pl - 01.02.2012

I z ostatniej chwili, zmarła Wisława Szymborska:-(
 
ale wam kobietki zazdroszcze, ja w swojej miejscowości nikogo nie znam a mój synek jak widzi dzieci na dworzu to dostaje traumy żeby tylko do nich iść a ja niestety nie znam jeszcze holenderskiego i dziecko wychowuje sama w domu narazie.Myślałam o jakimś żłobku czy przedszkolu dla swojego malucha ale tu w pobliżu nic dwu-języcznego nie ma a na pomoc znajomych u których mieszkam nie mam co liczyć. przyjechałam pare miesięcy temu do męża bo syn bez niego nie może wytrzymać ale coś czuje że czas wracać do polski bo szkoda mi dziecka
To zapraszam na kawke!!!
Hejka!JA dzis zaliczylam 1 dzien w nowej pracy,,,,.Cos mnie bierze juz od dwoch dni,moj M zrobil mi mleko z czosnkiem i miodem,moze przejdzie!Szukam tez jakiegos autka dla mnie,bo z jednym nie damy rady!
Gosiu---wyrazy wspolczucia
[*]
Nie pamietam juz o czym czytalam,pozdrawiam Was i dobrej nocy!!
 
ale wam kobietki zazdroszcze, ja w swojej miejscowości nikogo nie znam a mój synek jak widzi dzieci na dworzu to dostaje traumy żeby tylko do nich iść a ja niestety nie znam jeszcze holenderskiego i dziecko wychowuje sama w domu narazie.Myślałam o jakimś żłobku czy przedszkolu dla swojego malucha ale tu w pobliżu nic dwu-języcznego nie ma a na pomoc znajomych u których mieszkam nie mam co liczyć. przyjechałam pare miesięcy temu do męża bo syn bez niego nie może wytrzymać ale coś czuje że czas wracać do polski bo szkoda mi dziecka
Witaj na forum Paulina.
Myślę, że nie znajdziesz dwujęzycznego przedszkola, a dzieci bardzo szybko - uwierz - uczą się języków obcych. Wiec na twoim miejscu nie miałabym obaw do zapisania go do holenderskiego przedszkola.
Jeśli znasz angielski to sama się dogadasz w przedszkolu, jeśli nie to poproś kogoś o pomoc. Bardziej by mi było żal rozdzielać dziecka z ojcem i wracać do PL niż posłać go do obcojęzycznego przedszkola.
Pozdrawiam i życzę powodzenia.
 
reklama
PAulina, mam dokladnie to samo zdanie, co Iskierka, dzieci sa fantastyczne, jesli chodzi o jezyk.. Twoj maly da sobie rade! a ile ma lat?
 
Do góry