reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Holandia

reklama
O to fajnie Sencilla ja juz zapomnialam jak to bylo,a myslalam ze tego nie da sie zapomniec!Maly zasnal,caly czas pije i spi,ale to chyba dobrze!Szybko mu minie!Nie robie dzis obiadu nie chce mi sie i malym sie zajmuje a Wy co robicie,to znaczy ja zrobie ale jak maz wroci,musze pomyslec tylko co,
 
chyba juz wymyslilam -łosoś z wrzywami,tak wlasnie na to mam smak i szybki do zrobienia
A ta cukinie jak sie robi,bo nigdy nie jadlam jeszcze w tej postaci??
 
Anp, duzo wody przegotowanej nich pije na zdrowie :) to bedzie mial ciagle zapas plynow :) i nie ubieraj za cieplo. niech sie organizm ochladza sam. czasami, gdyby dostal koło 39,5 to jeszcze nie wanna, tylko spryskiwacz do kwiatkow i heja. Wtedy org dostaje cynk, ze sie poci i zaczyna walke z goraczka. powyzej 40st kapiel. Ale minie i za 2 dni zapomnicie o czymkolwiek :)) to stan podgoraczkowy :))

15 tydzien... az sie rozmazylam! wspaniale... ja pamietam jak moj Kuba mial czkawke od 32tygodnia. ale mi brzuch latał :) czyli czekamy na wiesci o plci, polowkowe w 20tygodniu... jeszcze miesiac i bedziemy wiedziec :D jupiii :D ale obstawiam chopa :D
 
Carinio, nastepne usg mam za 2 tygodnie 23 wrzesnia, byc moze-tak polozna mowila-wtedy juz bedzie wiadomo, bo dzidek duzy i duzo widac, haha. Chyba ze nam jedynie pupe pokaze :)
Anp. co do cukinii, to tez pierwszy raz dzis robilam, hihi. zobaczymy, bedzie tak za 10 minut, to dam Wam znac. Przepis dosc nietypowy, jesli bedzie dobra, to Wam napisze ;)
 
Carinio, nastepne usg mam za 2 tygodnie 23 wrzesnia, byc moze-tak polozna mowila-wtedy juz bedzie wiadomo, bo dzidek duzy i duzo widac, haha. Chyba ze nam jedynie pupe pokaze :)
Anp. co do cukinii, to tez pierwszy raz dzis robilam, hihi. zobaczymy, bedzie tak za 10 minut, to dam Wam znac. Przepis dosc nietypowy, jesli bedzie dobra, to Wam napisze ;)


A masz jakieś przeczucia, czy to chłopczyk czy dziewczynka?:-)

Ja jakoś tak od początku czułam, że chłopak i podobno chłopak ma być synek, ale na 100% okaże się już po fakcie;-)
 
przeczucia mam niby do siusiaka, haha, ale nie wiem, czy to bardziej nie takie nakrecanie sie ;)
mamy juz dwie coreczki, wiec moze by i przydal sie chlopek, ale jak bedzie dziewczynka, to tez sie bede bardzo cieszyc oczywiscie.
mam juz ubranka itd ;)
poza tym u nas w rodzinie same dziewczynki, jest 10 dziewczyn i zadnego chlopca ;)
 
reklama
no wlasnie Carinio, dobrze piszesz :) intuicja to jest to :)

A czy Wam juz pisalam, ze wczoraj po raz pierwszy poczulam kopniaczka?


Gratulacje... cudne to uczucie nie:-)?
Ja tez wyczailam takie rzeczy duzo szybciej niz przy pierwszej ciazy:tak:... o kurcze jak to leci - niedlugo moje dziecie bedzie mialo 1 rok:szok::cool2:!
A tak wogole to WITAM:-D:-D:-D bo wlasnie wyhamowalam w domu po ...zabojczo szybkim tygodniu:eek:,hihi.... Mam nadzieje ze weekend pozwoli mi odpoczac i ..was troche doczytac bo niezle tempo narzucilyscie kobietki!!!:sorry:
U mnie na obiad dzis spagetti, cukinie tez uwielbiam ale sie przejadlam przez wakacje juz wiec na razie dosc...:confused2:

Pije kawke i...pieke jablecznik jeszcze dzis!;-) ---> a mialam oddech zlapac, ale tyle jablek spadlo w ogrodzie ze az szkoda!
 
Do góry