reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
Hej kobitki...

Ja dopiero teraz bo ...rano zaspałam troche hihi.... :sorry:
Zakazana a spróbuj na niedziela.nl :tak:może sie sztbciej cos znajdzie!
Erni zaliczył pierwszy dzień szkoły w doskonałej kondycji psychicznej:tak: i jest jak na razie bardzo zadowolony!:-)
Carinio zdrówka dla was!:tak:
Anetko a ty gdzie sie zaszyłaś ?
Sencilla ja cię pamietam!!!:-p:-p:-p
A my dziś mamy z Karcią marsz ze szkoły na 5km.... trzymac kciuki!!!
 
Dla Erniego z okazji 4 urodzi


Urodziny dzień radosny,
Pełen kwiatów zapach wiosny.
Dziś chcę złożyć Ci życzenia,
Szczęścia, zdrowia, powodzenia.
Niech Ci słońce jasno świeci,
I w radości dzień przeleci.
Niech odejdą smutki troski,
By nastąpił dzień radości.
Te życzenia choć z daleka,
Płyną niby wielka rzeka.
I choć skromnie ułożone,
Są dla Ciebie przeznaczone.

 
sto latek Ernisiu!

nie no wscieku macicy dostane :p
jak Ani nie było- to cicho, forum zdechło, Ania wróciła- forum żyje :p Oj Panny Panny :D
 
Carinio to przez ten deszcz.My jak pogoda dopisuje to non top na dworze siedzimy.Moj maz to sie smieje, ze ja w domu to tylko 2h spedzam te co Jessi przesypia w ciagu dnia
 
Witam
Serdeczne zyczenia dla Erniego !!!!! Sto lat !!!! no i oczywiscie gratki z pierwszego dnia w szkole :-)
U nas tez dzisiaj padalo, ale bylo cieplo. Zaliczylismy z Daanem dzisiaj mala rundke po sklepach ale nic nie kupilismy ciekawego. W sumie musze sie wybrac na porzadne zakupy bo mlodemu trzeba letnia garderobe uzupelnic a i ja bym nie pogardzila czyms nowym :-)
Zakazana, przedszkola sa chyba w kazdej miejscowosci, wpisz sobie w google kinderdagverblijf albo peuterspeelzaal i miejscowosc gdzie bedziecie mieszkac
 
BRY...

Dziękujemy za zyczonka!:tak::-) fotki z urodzin potem wam wrzuce...
My dziś mamy "zły dzień" /Victor ma:eek:/ bo mu ząbek już prawie wylazł u góry i to jeszcze jaki :szok: szeroki! a do tego 1-szy guz zaliczony...:-:)zawstydzona/y::baffled:
Zmykam coś dzieciakom zrobić do zjedzenia bo na 18 znowu maszerujemy 5km ze szkołą..:-D a przyznam nóżki nie tylko Karcie bolały...:-p
 
hej dziewczyny sorki ze si enie odzywałam ale jakoś bałam sie zapeszyć (wiecie kredyt itp) Udało sie kupujemy mieszkanie za tydzien w srode podpisujemy wszystko u notariusza no i mam fatalne połączenie i juz bardzo drogie samoloty wiec szukam busa/przewoznika Macie jakies namiary?ze śląska wyjazd w sobote szukam ostroznego kierowce
 
reklama
bry....

aOla no to WIELKIE GRATKI!!!:tak::tak::tak:
Moja mama jeżdzi busem /mieszka pod Wadowicami/ ratuje cie to coś? :sorry2:
Kierowca po prostu super i bus wygodny przerobiony z pojedyńczymi fotelami- nogi można wyciągnąć swobodnie i dostęp do kawy 24h...:-D
 
Do góry