reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Dzien dobry!!!

Melduje posłusznie że wróciłam:-) ...ktoś tęsknił? hihi...:-p:sorry:
Doczytam was dzisiaj bo nie miałam internetu w PL....

Miłej niedzieli!!!
 
reklama
Ania, ja tutaj starałam się Ciebie godnie zastąpić- ale główny Mod jest tylko jeden :D
Melduję, że Laski się leniły, gdy Ciebie nie było!!

No i WIATAJ W KOŃCU!!!!! :*:*:* Ja się bardzo stęskniłam!!!


Już 2 dzień widzę efekty mojego półpaśca... Kuba chyba ma początki ospy :p
 
Witam
Aniu witaj z powrotem, pewnie ze tesknilysmy :tak: nie zostawiaj nas juz na tak dlugo........
Carinio no wlasnie jak z twoim polpascem, przechodzi ci juz troche???? A wiesz ze mi lekarz tutaj powiedzial ze to nie jest zarazliwe :eek: jedynie ze moze mi sie to kiedys znowu nawrocic.... tfu byle nie :no: Biedny Kubus biedaczek sie nameczy, bylas z nim u lekarza????
 
Hej kobitki....

Witam wszystkie piszące i tylko czytające po cichu:tak:;-)... ja za wami BARDZO teskniłam bo kurcze co tu dużo gadać:sorry: człowiek sie strasznie szybko przywiazuje do ludzi...i potem jak sie nie wie co u was to tak smutno jakoś...:tak:
Wypoczełam kochane jakbym a luksusowych wczasów wróciła... FULL ENERGIA mnie rozpiera więc zamierzam to wykorzystać i..troche popracować w tym tyg!:-D a poza tym ostro sie biore za swoja wage hihi...:-)
U nas wszystko w porządeczku - w PL przeżyliśmy miłe chwile/WIELKANOC,CHRZEST VICTORA I 4-TE URODZINKI ERNIEGO/ - słonko nas opalało i mnóstwo czasu dla siebie mieliśmy:tak:
Marcin niestety musiał wracać zaraz po chrzcinach do NL a my pojechaliśmy do małopolski...p.s Karolina pozdrowienia z Malca:-D zawsze jak tam jade to mi sie o tobie pomyśli!:tak:
Ogólnie juz sie rozpakowałam i... dzieciaki poszly spać...Jutro nasz wielki dzień!!!:-p
ERNI IDZIE DO SZKOŁY PIERWSZY RAZ!!!

Słodkich snów...
 
No mni przesło już opuchniecie, czerwony kolor i bol, zostaly strupki ktore sie goja... Ja juz na chodzi, ale teraz moje dziecko ospe wyłapało, a raczzej sobie jją wyssało. Jutro idziemy do lekarza, żeby nie bylo. Chociaz widac na oko, że to ospa i nie musi mi lekarz mowic. Na szczescie 2 dzien pojawienia sie plamek, a ma ich koło 10. moze ujdzie Kubie na sucho i mało dostanie ;)? oby!
 
reklama
dziewczyny poszukuje przedszkola dla mojego Krystianka obecnie ma 2 latka w okolicach Eindhoven. Macie może jakieś namiary. interesowałoby mnie przedszkole to które jest czynne dłuzej i codziennie, bo zamierzam podjąć pracę w Holandii. Szukam na internecie ale kiepsko mi to idzie. Poza tym wyczytałam że możemy się starać o zasiłek na dziecko...nawet jeśli my jesteśmy wciąż w Polsce?
 
Do góry