reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Witam WAS,
wpadam sie tylko przywitac i napisac, ze nie zagladam do Was, bo Oli mi sie powaznie pochorowal. Wczoraj wyladowalismy w szpitalu z tego powodu
Milego weekendu:tak: pa
 
reklama
witam
Aneta co sie stalo???? Oli zostal w szpitalu czy moglas go wziasc do domu??
Natka, Pauka fajnie ze jestescie :-) Pauka ale te twoje dziewczyny to juz duze panny. Na ten film tez chcialabym isc, w marcu bede w Polsce to postaram sie isc
Aniu mysmy tez dzisiaj byli na speelparadijs'ie, zawsze jezdzimy do Eindhoven ale dzisiaj pojechalismy gdzie indziej i ja nie bylam zadowolona duzo mniejsze i dla dzieci takich jak Daan taki maly kacik a na inne atrakcje mial wstep wzbroniony.
Robale w tym linku jest Oberhausen wiec to chyba w niemczech:confused:
 
Cześć dziewczyny :-)
Wczoraj nie udało mi się nic napisać bo wylądowałam z Michałem w szpitalu z podejrzeniem złamania nosa ( na w-fie dostał pięścią :szok::szok:). Zadzwoniła do mnie pielęgniarka, że nie umieją powstrzymać krwawienia i chyba ma złamany nos, ale nie zadzwoni po pogotowie bo przecież Michał żyje :szok::szok::szok:. tak się wkurzyłam, że myślałam że rozwalę tą babę jak po niego poszłam :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:. W końcu sami pojechaliśmy na dyżur do szpitala, po 5 godzinach 100 lekarzach, rentgenie itp.. doszli do wniosku, że jest w porządku i ma tylko obity nos. Mam go obserwować i gdyby coś mnie zaniepokoiło wrócić do szpitala :-:)-(, całe szczęście dzisiaj jest już ok, więc chyba tym razem mu się udało. Michał dzisiaj leżał i odpoczywał, za to Błazko dostał głupawki ale w końcu zasnął i mam chwilę dla sieie. idę poczytać a potem do łóżeczka.
Dobranoc :-):-)
 
Dzień dobry...

wszyscy śpią a ja od 5.00 sie przewracam:cool: więc już nie wytrzymałam i wstałam!:-D
Ale tu sie dzieje!!!:szok:
Anetko jak OLI? co sie stało? Mam nadzieje ze to nic poważnego...
Tami_dj tą pięścią to przypadowo dostał czy jakaś bójka?:eek:
Robale ja też tak skojarzyłam Oberhausen z Niemcami...:tak:
Agnes udanych zakupów...;-)

Zrobie sobie płatki i...ide cos poprasować bo znowu mi nawieźli tyle że...:crazy:
 
Witam
Aniu fajnie ,że dzieciaczki się wybawiły:tak:
Pauka witaj,myślałam że się na nas obraziłaś:-p:-pAle dziewczynki urosły:szok:
Natka mam nadzieję ,że małemu kolki przejdą:tak:siły i cierpliwości na najbliższe dni ci życzę:tak:
Tami_dj właśnie co się stało ,czemu twój syn dostał w nos?:eek:

Oliwierek już czuje się lepiej:tak:


U nas znów się dzieje:wściekła/y::wściekła/y:Pani która pilnowała Michałka odchodzi9 ostatniego lutego:eek: I nie wiem co robić :no::no:Nie chce kolejnej niani szukać:no: Wiec mam pytanie jak to jest z tym żłobkiem,czy musimy oboje legalnie pracować?
Nie chce rezygnować na razie z pracy bo lubie wyjść z domu ,a kasa też się przydaje:tak:
 
witam
przepraszam, ze nie dokonczylam ostatniego posta, ale Oli ciagle marudzil i tylko do mamy na rece chcial. Oli mial greype jelitowa do tego sie odwodnil, a w piatek rano obudzi sie z placzem i byl caly siny, paznokcie granatowe, wiec pojechalam z nim szybko do lekarza, a jak juz dotarlismy na miejsce to Oliwierka skora juz byla ok. Lekarze podejrzewaja chwilowe niedotlenienie, ale nie wiedza z jakiego powodu. mamy go opserwowac i jesli sie powtorzy to natychmiast do szpitala.
uciekam na obiadek:tak: milej niedzieli
 
witajcie poczytam was pozniej teraz mam pilniejsza sprawe :

czy mozna naszym polskim dzieciom wyrobic tutaj tzw. identyfikacji karte ( jakas taka nazwa ) zamiast paszporu ??

bede wdzieczna za odpowiedz
 
witam
padnieta dzisiaj jestem, od 5 na nogach i do tego w pracy taki mlyn ze :szok: pracowita niedziela mi sie trafila
Karola wiem ze przy kinderdagverblijf rodzice musza pracowac zeby dostac zwrot, ale przy peuterspeeelzaal chyba nie ale nie jestem na 100% pewna
MamoM. w necie znalazlam ze o ta karte mozesz zapytac w urzedzie gminy, ale nie umie sie doczytac czy do tego musisz miec narodowosc holenedrska
 
reklama
Witam :-)
Co do rozwalonego nosa to są sprzeczne wersje, Michał mówki że kolega uderzył go specjalnie, tamten natomiast, że to przypadek :szok::szok::szok:. Idę jutro do szkoły wyjaśnić sprawę bo mam już dość tego bałaganu :-:)-(. Błażko zasnął, Michał też a ja idę posprzątać zabawki, potem wygrzeję się w wannie i do łóżeczka. :-D:-D W środę wieczorem przylatuje mój K. i będzie aż do niedzieli :-):-):-):-) mamy obgadać kilka kwestii dotyczących wyjazdu. Powiem Wam, że obawiam się życia w Holandii ale z drugiej strony już się nie mogę doczekać jak będziemy wszyscy razem:tak::tak::tak:. Za 2 tygodnie jadę ustalić termin egzaminu na prawo jazdy, ciekawe czy uda mi się szybko zdać :tak: bardzo bym chciała.
Dobranoc dziewczynki :tak::tak:.
 
Do góry