reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

czesc dziewczyny;)

nie odzywam sie za często bo poprostu nie mam czasu, mały ma nadal kolki, w dzień prawie nie śpi przez to cholerstwo, to znaczy śpi 5 minut i płacze i tak w kólko jak go nosze to i owszem śpi, ale wtedy ja nie moge nic zrobic,, więc tak mi się kółko zamyka, no i na spacerach ładnie śpi, więc czasem chodzimy po 3 godziny.. co do wagi, ma 6 kilogramów i w cb kazały mi go odchudzac głupie baby, Zosie to już wogóle mam karmic suchym chlebem i wodą, bo też niby za gruba a najlepsze było to że porad żywieniowych udzielała mi pani doktor która wyglądała jak za przeproszeniem maciora;)
przepraszam że nie pisze nic do każdej z was, ale nie nadrobiłam za wiele,
pozdrawiam, mam nadzieje ze jak małemu skończą się kolki i zacznie mi spac normalnie to bede mogła tu codziennie pisac
 
reklama
Witajcie
Dlugo mnie tu nie było....Ale wybaczcie prosze:sorry2: to z braku czasu:tak::-)
Teraz mam go troszeczkę, bo właśnie zaczynaja się ferie, ale też nie zadużo, bo tylko najbliższy tydzień, a w kolejnym prowadzą zajęcia dla dzieci na półkolonii:-D

U mnie po staremu...czyli byle do przodu:-) Pracuję na cały etat, dokształcam się na różnych kursach,
rozwijam swoje talenta;-);-)
DSC00155.jpgDSC00059.jpg
no i wychowuję te moje dziewczyny....
DSC00151.jpgDSC00012.jpgIMG_4435.jpgDSC00086.jpg

A 2 tygodnie temu byłam z męzem na Premierze filmu "Och Karol 2" we wrocławskim Heliosie:tak::-) Film cudowny, śmieszny, poprostu już dawno się tak nie bawiłam na komedii:tak::-)Polecam
.IMG_4484.jpgIMG_4482.jpg


Wasze dzieciaczki też już nieźle urosły....Pamiętam, jak jeszcze niedawno, co niektóre z Was odliczłay dni do porodu, a tu proszę...rosną jak na drożdżach:tak::-D
 
Bry...

Natka i Pauka miło was znwou tu widzić... mam nadzieje ze koleczki małemu przejdą w końcu i ty zaczniesz sie rozkoszować macierzynstwem;-)...Moi chłopcy odpukac kolek nie mieli:eek:..
Pauka no niezłe talenta masz:-) te krokusy śliczne a zdjecia z Foremniak ci zazdroszcze...strasznie ją "lubie";-)
My właśnie wcinamy śniadanko i ..uciekamy na JOEPIE...niech sie wyszaleją!:cool2:
Ale moje dzieciaki jeszcze nic niewiedzą:-p ale będą mieć zaraz miny:-D:-D:-D
 
Witam!!!!!

U mnie noc nie przespana mała dostala gorączki przez ząbki ona tak ma jak idą ząbki odrazu katarek a teraz naet gorączka ale teraz dałam jej ibum i śpi :tak::tak::tak::tak::tak:a ja zaraz się biorę za ciasto :tak::tak::tak:

Pauka witaj super zdjęcia dziewczynki śliczne i jak urosły :tak::tak:
Natka współczuje kolek u Kubusia wiem co przechodzisz sama miałam dokładnie tak samo z Dawidem w dzień nic nie spał tylko na spacerach więc chodziłam z nim po mieście po 3 godziny nawet jak troszkę padało :tak::tak::tak:przetestowałam na nim chyba wszystkie kropelki i pomogły mu dopiero Bobotic były super zupełnie inne dziecko się zrobiło :tak::tak:a co do wagi to moja Julka jak miała 2 miesiące ważyła 6200:szok::szok::szok:i to dziewczynka i nikt mi nic nie mówił (w Polsce)a nawet mówiła lekarka żeby jadła ile chce:tak::tak::tak: a jak zacznie raczkować to wszystko zgubi:tak::tak::tak:

Robale a to nie jest przypadkiem w Niemczech?
Aniu dobrej zabawy:-D:-D:-Dwrzuć fotki:tak::tak:

miłego wekendu:-D:-D:-D
 
:cool2:Hej...

Agnes fotek nie wrzuce bo tak szybko sie zbierałam ze wziełam aparat bez akumulatorka!:eek::wściekła/y::-D no trudno... martwiłam sie tylko czy Victor sobie da rade z takim duzym obiektem, tyle dzeci i jeszcze ten hałas:dry: ale nie zrobiło to na nim wielkiego wrażenia...posiedzielismy razem w basenie z piłkami - wypił mleczko i ..poszedł spać...:szok: a mama sie mogła pouczyć do egzaminu:cool2:
Ja już ciasto mam... teraz mysle o prasowaniu...:dry:
 
Aniu twoj Victor to prawdziwy aniołek :tak::tak::tak:ja już ciasto zrobiłam dziś jabłecznik :tak::tak::tak::tak:a nawet moj mąż już wrócił z pracy a w jego pracy to jakiś cud bo tam to najlepiej jakby 24 na dobę pracował :tak::tak::tak:teraz obiad i wolne:-):-):-):-)
a jutro jedziemy do Ikei w Eindchowen muszę kupić łózko dla Dawida:tak::tak::tak:
 
reklama
Do góry