reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Czarna my myślimy już o tym lecie:tak::tak:

Michał jest juz rok zapisany do peuterspeelzaal:tak:Od maja moze chodzić:tak:

I jak poświętowałycie wczoraj?My nie bo A jest w delegacji-znowu:cool:
troszkę się jeszcze poucze bo jutro do szkoły:tak:
 
reklama
Witam...

No dziewczyny starajcie sie, starajcie znowu nowe foremki bedą!:-D
U nas do Peuterspeelzaal troche tez trudno wiec ja juz wypełniam formularz... ale jak tak pomysle:dry: to chyba dlatego ze to Peuterspeelzaal jest w centrum i to zaraz obok szkoły podstawowej wiec za jednym zamachem dzieciaki odprawiamy!:tak:

Tak z nowości to juffvrouw M.zapowiedziałam sie ze nas odwiedzi bo Erni idzie w maju do szkoły a na dodatek do tej samej klasy trafił co Karina:-p.... z tym ze Karcia zaraz po wakacjach przejdzie do grupy 3 a on zostanie w gr1/2... ;-)

Poza tym mamy PIERWSZEGO ZĄBKA VICTORA:cool2:... dzisiaj mój był z nim w domu i cały czas mu tak marudził popłakiwał ...a jak mama wróciła z pracy to od razu odkryła co i jak!:-):-):-)
 
witam
mysmy wczoraj nie poswietowali bo ja padlam o 10 i poszlam do lozka a moj M. dopiero o 11 wrocil wiec tylko przez sen dalismy sobie buzi:-)
Aniu gratki dla Victorka, szybko mu poszlo :tak: a mysmy w koncu jeszcze nigdzie nie zapisalismy Daana, dopiero po przeprowadzce pomyslimy bo wszystko zbiego sie w jednym momencie i pewnie bedziemy musieli czekac nie wiadomo ile :dry:
Karola widze ze tez masz w planach wiosenne dzieko :-)
 
Dzień dobry... dzieki Robale za gratki .. hihi
U nas dzień wew. dziś..i Ann przyjedzie na kawke...

Aniu ja też sie dołącze!!! do życzeń... wszysttkiego co najlepsze...


 
Ostatnia edycja:
Bry

no szybciutko Victorowi wyszedl ten zabek.Moja to dopiero kolo 7 miesiaca zaczela zabkowac.

karola my planujemy ze sie na przyszle lato pojawi wiec dzialac bedziemy juz w tym roku ;)

nic to czas sie zbierac bo psina juz sie spaceru domaga

milego dzionka wszystkim
 
Czarna miłego spacerku:tak: - my tez zaraz sie wybieramy na wycieczke ale mały jeszcze śpi... moim zawsze zęby wychodziły po 4 mies. także żadna nowość;-)...
Nawet dał mi pospać dzisiaj od 5.00 bo ostatnie dwie noce:eek: to tak może 3 godziny spałam ciągiem najdłużej...

Do wieczorka...
 
Bry

My już po szkole ,Michaś śpi a ja wyskoczyłam okna umyć:tak: Tak fajnie na dworze,wiosna idzie mam nadzieję:tak:

W tamtym roku same ciążowe suprajsy były:tak::-D:-DA w tym gramy w otwarte karty;-):-p:-p:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Bry:tak::tak:

W końcu mała spi normalnie dzisiaj była taka marudna ze szok niech jej już wyjdą te zęby bo oszaleje !!!!!

Robale dobrze ci ja to dopiero na święta do Polski pojadę :-:)-:)-(
Aniu gratki dla Victora:tak::tak:
milego wieczorku;-);-);-)
 
Do góry