reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

dzięki dziewczyny za głosy wsparcia :-):-):-), pewnie tylko na zapas się martwię ale tak to chyba jest. Zawsze mówiłam, że nigdy nie wyjadę z Polski ale w końcu ile można żyć na odległość.:-:)-( Powiem wam, że już sama powiedziałam mojemu K. że ma zacząć mysleć jak to wszystko zorganizować i nawet zdziwiłam się trochę, że tak szybko zaczął działać. Wczoraj zapisał się na mieszkanie, a na razie znajomi dostali domek i opuszczają mieszkanie, które wynajmowali na początku czerwca więc tam wylądujemy i będziemy czekać. Mój K. ma kontrakt do 24 kwietnia i jak podpisze nowy będziemy działać bardziej aktywnie. Napiszcie mi proszę jak sobie radziłyście z barierą językową, co prawda znam trochę angielski ale nigdy nie byłam zmuszona porozumiewać się w tym języku więc obawiam się, że będzie ciężko:-:)-(. Pociesza mnie tylko myśl, że w końcu będziemy razem a mieszkanie w Polsce zostawiamy mojemu bratu, sam świeżo upieczony tatuś na dorobku przynajmniej nie będzie płacił odstępnego a nam nikt obcy nie będzie się plątał po mieszkaniu. Kładę chłopaków bo właśnie wróciliśmy ze spotkania Klubu Mam i Błażej padnięty, może zaśnie szybciutko.
Dobranoc, miłej nocki :-D:-D:-D.
 
reklama
Dzień dobry:-):-):-):-)

Moja mała dziś dopiero zasnęła normalnie spi od 10 do 12 a dziś nie wiem co jest ale nie chciala spać i już :tak::tak::tak::tak:ale w końcu chwila wolnego :tak::tak::tak:ugotowałam już zupkę pieczarkową:tak::tak:
Tam _dj też się zarzekałam ze nigdy nie przyjadę do Holandii z dziecmi a jednak jestem tu chociaż wolałabym być w Pl :tak::tak::tak::tak:

dziewczyny chcę sobie kupić ekspres do kawy tylko nie wiem jaki wybrać chcialabym żeby można było zrobić capucino i latte myślałam o senseo ale nie wiem na jakiej zasadzie on działa bo wiem ze jest też dolce gusto ale on jest na kapsułki ma ktoś taki co polecacie???

a to moje dzieciaczki!!!

pił.jpgmilego dnia !!!!!
 
Hej..

Ja już po pracy..nareszce weekend!:-D
Na obiad bedą krokiety, jeszcze zakupki po południu i ciasto wieczorem zrobie jak zdażę bo mi sie drożdzowego chce...
Agnes ja mam taki express Philips EKSPRES DO KAWY SENSEO LATTE HD7850/80 - CZERWONY kupić tanio mąż kupił go w Marskramer na urodzinki w zeszłym roku!:tak:
Uwielbiam kawki z niego:-)
Robale jak sie dziś czujesz?
MamoMikołaj fajnie że znalazłaś prace która ci daje satysfakcje/ i dobra kase/ ja bez auto to teraz bym juz nie dala rady... Mieszkam pod miastem 6km wiec codziennie dowoże nas do Bredy a poza tym z 3 na rowerze w niepogode:baffled: sie nie widze,hihi..:-p
Lece wstawić pralke..i czekam na kuriera z poczty bo mam mi dziś cos dostarczyć...
 
reklama
Do góry