reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Carinio mój synek tez je ziemniaczki i marchewke sporadycznie;-)banan ze słoika mu nie wchodzi wogóle...taki skrobany łyżeczką szybciej:-D jedyne so potrafi zjesc dokońca do jabłko + gruszke+winogron+banan z AH i to jeszcze słoiczek na dwa dni...
On wogóle mało jada...dostaje mleko co 4-4,5godz 150ml i jeszcze nie dojada.
Najwyrażniej mu wystarcza...:cool2:

zmykam sie pouczyć bo egzamin sie zbliża wielkimi krokami!!!:szok:
 
reklama
hejka
u nas pomału do przodu Styczeń już za nami jeszcze 5msc i będziemy w Hol
Mąż szuka juz dla nas domu
stresuje się bo moje dzieci dużo chorują a tam inaczej podchodzi się do chorób Ale ja to ogólnie z tych martwiących się jestem:crazy:

ale podrożały bilety lotnicze wizzair:angry::szok: o 100% Latacie innymi liniami?
 
Ja tez mam juz weekend i od niepamietnych czasow mam wolna niedziele :-):-) moj M. tez ma wolne wiec bedzie bardzo rodzinnie :tak:
AOla ja kupowalam na marzec to za nasza trojke zaplacilam 100E, ale bilety kupilam juz pod koniec stycznia
 
Ja tez mam juz weekend i od niepamietnych czasow mam wolna niedziele :-):-) moj M. tez ma wolne wiec bedzie bardzo rodzinnie :tak:
AOla ja kupowalam na marzec to za nasza trojke zaplacilam 100E, ale bilety kupilam juz pod koniec stycznia
no ale za dziecko do 2l płaci sie mniej i nie wiem dlaczego ale jak lece z moją dwójką topłace więcej niż jakbymm leciała tylko z jednym dzieckiem........
a 100e to chyba w jedną stronę?
 
To jest w dwie strony tylko ze my lecimy z bagazem podrecznym, a jezeli kupujesz bilety w promocji to ceny dla dzieci sa takie same jak dla doroslych
 
to tanio kupiłas Ja patrze tez z podręcznym ale jakoś duzo drozej wychodzi........
a dla dzieci to wczesniej płaciłam inaczej tzn zanim Alicja skończyła 2latka płaciłam za nią tylko lotniskowe a teraz płace jak za dorosłą
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
aOla ja kupując bitety dwa miesiace do przodu dla 2os z 2 bagazami w obie strony zapłaciłam 120e - :-)
a co do zasad to troche pozmieniali...fakt:tak::tak::tak:

u nas wieje okrutnie... a jak u was?:sorry2:
dobranoc...
 
reklama
Dzień doberek

Michas w końcu nie ma gorączki:tak:
Aniu u nas też wieje strasznie:eek:Wczoraj prawie mnie z rowera zrzucił:baffled:
Gosiu ja chce ogródek od zawsze ale na razie tylko moge pomarzyć :baffled:To mieszkanie tez jest ok:tak:

Aneta jak się czuje Oliś i co u Nikosia???


Biore się za śniadanie bo my wstaliśmy pół godz temu:tak::tak:
 
Do góry