reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Aniahaven jak jest z dniami wolnymi w szkole? tzn ok kiedy zaczyna się rok szkolny itp Pytam Ciebie ponieważ bedziemy mieszkac w okolicach Bredy :-)

jak długo potrwa nauka języka u dzieci? zastanawiam sie jak długo bedzie im ciezko w szkole :(
 
reklama
aOLa...cieszę się ze znowu nas przybedzie w Bredzie...kiedyś Pauka miała tu zamieszkać ale nie doszło do skutku...
co do dnia rozpoczęscie szkoły to tutaj nie ma dnia..... gdzie sie zaczyna szkoła...:sorry:
Dziecko idzie do szkoły w momencie kiedy kończy 4 lata i nie ważne czy to jest maj czy listopad:-D:-D:-D...także jak sie zapiszecie i są miejsca a twoje dziecko ma 5 lata / z tego co widze/leci do szkoły na drugi dzień jak nie ma ku temu jakiś przeszkód....:tak:
Fajnie nie?
A co do tego jak szybko sie nauczą?... szybko ....;-):tak:;-):tak:
Nie martw sie dzieci sie szybciej odnajdują niż dorośli a język wchodzi im podczas zabawy błyskawicznie!:-)
Będzie dobrze - nie martw sie!:-p

a ja dziś poszalałam na maarktplaatsu..... bardzo zadowolona z zakupów idę juz spać bo u mnie to już tylko ja nie jestem w krainie snów!:-D
dobranoc...
 
Zdjęcie0275.jpg
Zdjęcie0277.jpg

prosze bardzo ;) przypominamy się :)
Buziaki i milego popoludnia ciotki :D
 
hej,
Karola Oliwier ma się lepiej, nawet na basenie dziś byliśmy, a Nikusiowi coś urosło w buzi (na dolnej wardze od środka) i musi mieć to usunięte. Byłam z nim w pt u lekarza, oni sami dobrze nie wiedzą co to jest, a Niko nie pozwolił sobie tego wyciąć, więc jutro znów do lekarza:szok:
Trzymajcie kciuki za odwagę mojego syna:tak:
Carinio duży chłop:-)
aOLA mój Niko po 3 miesiącach zaczął mówić po holendersku:tak:
 
Carinio mały przystojniacha ci rośnie:tak:

Aneta będę trzymała kciuki za Nikodema:tak::tak: wrzuć przepis na rogaliki i sałatke z makaronu na kulinarny plissssssssssssssssssssssssssssssssssssss:sorry2: Może się zmoge i upieke na walentynki :sorry2::happy2::cool2:
 
hej...

Anetko ja też trzymam kciuki... nie martw sie....bedzie dobrze...:tak:
Carinio słodki twój synek ... a ile waży bo wyglada na kawał chłopa....;-)
Karola a co to za rogaliki?:cool2: bo jesli chodzi o ciasteczka to ja zawsze chetna do degustacji...:-D
 
reklama
Do góry