reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia



:-) michałku 100 lat !! Spóznione ale z całego serduszka..)):-)


:-D moja kochano córeczko tobie równiez samych radosnych chwil z okazji........ 5 miesiecznicy !!!!!!!!!



a wszystkim mamusiom i dzieciaczkom pieknej pogody i odpoczynku w wekend !!! ( nam tez sie przyda spie po 3 godz /dobe ) :no::no::no:
 
reklama
Witam....

Carinio pewnie ze kazde dziecko inne.... ja sobie mojego tak ustawiam bo mi tak wygodniej teraz z cała trójka.. i chce wrócic do szkoly wiec musimy opracowac pewien rytm... a w nocy tez mam takie karmienia jak ty...:tak::-) raz jeden moje dziecie przespało od 20.00 do 3.30 bez cyca..ale mój cyc pekał:laugh2:...

Ja pije kawka własnie z małym na reku i zaraz idzi spac...wiec nie dam rady wiecej naklikac jedna reka, uciekam...
miłego dnia,pa.:-D:-D:-D
 
Ja też się ciesze ,ostatnio jestem ciągle zmęczona ...chyba to przesilenie jesienne:-p:sorry:

Aniu przy trójeczce wsparcie potrzebne:tak: i czasem jeden na głowę wyłazi:baffled:
 
Bry...

Karola żebyś wiedziala ze tak jest!!!:-D Rąk też brakuje ale nie narzekam bo ciągle wesoło i wszędzie ich pełno a ja o takiej rodzinie sobie marzyłam...do szczęścia potrzebuje jeszcze psa, bo kury chce kupic na wiosnę!!!! :-):-):-)
 
Aniahaven dobry pomysl.My w niedziele kupilismy pieska :)
 

Załączniki

  • ARO.jpg
    ARO.jpg
    25,2 KB · Wyświetleń: 39
  • ARO i JESSI.jpg
    ARO i JESSI.jpg
    21,7 KB · Wyświetleń: 42
reklama
witam
weekend sie zaczal a ja przeziebiona:wściekła/y::wściekła/y: wczoraj tez bylam u lekarza z tymi moimi oczami i od razy wypisala mi skierowanie na testy alergiczne:szok::szok: normalnie szok zeby na stare lata jeszcze alergikiem zostac:dry:
Czarna Smoczyca widac ze malej sie spodobal, moj Daan tez bardzo lubi psy i wogole zwierzeta ale ta siersc w domu:cool::no:
Aniu ty powinnas gospodarstwo wynajac :tak:;-)fajny pomysl z tymi kurami, dla dzieci frajda a ty jeszcze jajka za darmo bedziesz miala:-)
 
Do góry