reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
Dzien dobry...

MamoMikołaja u nas herfstvakantie dopiero od dziś....:-D to dopiero będzie tydzień, w końcu sama jestem w domu z moją trójcą i jeszcze kilka adresów mam zrobic plus prasowanie....:cool2:Mam nadzieje że pogoda bedzie dopisywać!
Trzymam kciuki żeby ci sie udalo coś znależć...

Aniu zdrówka dla twojego skarbka...;-)

A ja dziś sobie pospałam do 9.00 z małym - wchodzę do kuchni a tam moje dwa szkraby śniadanie mi zrobiły!:szok: Dwie kanapki - jedna z dżemem 2- z pastą czekoladową na talerz i jeszcze o dziwo stół normalnie wyglądał!!!!:-) czyt... wszystko było czyste...
Żyć nie umierać, hihi...
 
Witam i przepraszam ze zaśmieciłam nowym wątkiem forum znowu się powtórze może tu mi wiecej odpowiecie :-)

Pisze do was kochane mamusie bo borykam sie z faktem wyjazdu do Holandii . Może opisze krótko swoją sytuację

W Polsce nie radzimy sobie najlepiej mamy troche problemów z finansami. Mąż wiele razy był w Holandii na delegacji zawsze byli z niego bardzo zadowoleni zna język ma uprawnienia sofi itd... teraz ma jechać z kolegami w poszukiwaniu pracy jako odrębna firma jadą tam gdzie pracowali. Już kiedyś proponowali mojemu mężowi prace tam obawiam się ze wszystko może się potoczyć dobrze .Właściwie to się ciesze bo wiem ze tam będzie nam trochę łatwiej. Ale jestem tak przerażona ze nie wiem co myśleć ja kompletnie nie znam języka ani angielskiego ani niemieckiego a co dopiero holenderskiego :-((( Mamy 2.5 letniego synka, on uczy sie mówić boje sie zeby mu sie nie poplątało. Jak myślicie co powinnam zrobić czy zdecydować sie na wyjazd ? Mężowi poprzednio proponowali dość duże pieniążki wiec coś byśmy odłożyli ale mimo to jestem pełna obaw sami w obcym kraju ? Bardzo proszę o szczere odpowiedzi

Pozdrawiam





 
Ostatnia edycja:
Witam :-)
Aniu ja tez pospalam do 9 pozniej sniadanko i na duze zakupy, spokoj mam na tydz. chociaz przyjechly chlopaki od mojego M. wiec pewnie wszystko wymiota. U nas tez w zwiazku z herfsvakantie zrobilo sie tloczno ;-) Teraz wlasnie pojechali z tata troche na lono przyrody a ja sobie siedze w domu bo moj spioch musi zaliczyc popoludniowke.
MamoM. tzrymam kciuki za powodzenie i nie zniechecaj sie gdzies beda cie potrzebowac:tak:
Rybusia witaj na forum,:-) a z wyjazdem do Holandii zawsze mozna sprobowac najwazniejsze ze bedziecie razem, jezyka tez z czasem sie nauczysz i bedzie dobrze, jezeli twoj maz bedzie mial prace to juz plowa sukcesu a reszta z czasem sie pouklada:tak:
 
Hej...

Kto sie pisze na ciasto ze śliwkami?;-) włsnie wrzuciłam do piekarnika!

My dzisiaj zaliczylismy sprzątanko na adresie - nawet nieżle było biorąc trójke dzieci hihi.. lunch wcieliśmy w biegu i dzieciaki pognały na dwór...:-D
Victor właśnie śpi już drugą godzinkę....

TO JEGO AKTUALNA FOTECZKA...




A najlepsze jest to że mi sie dzisiaj z tej pozycji na bok przewrócił!!!:szok:
Koniec zostawiania go na skraju... zbój jeden!:-D
 
Aniu wlasnie widzialam Wiktorka na NK i jestem w nim zakochana:tak::tak:
NIezle sobie poradziliscie ze sprzataniem ale to dlatego ze dzieci ci pomogly:-p
u mnie juz spokoj, moj diabelek juz spi, ja obejze jeszcze jakis serial i tez zmykam do lozka
dobranoc dziewczyny:-)
a wogole to gdzie wy sie wszystkie podziewacie :confused::confused:
 
reklama
Aniu synek śliczny naprawdę jest się czy szczycić :-)

Kochane mamusie napiszcie mi coś o życiu w Holandii bardzo poważnie rozpatrujemy wyjazd chciała bym wiedzieć przy jakiej pensji opłaca się jechać w troje i ile kosztuje wynajęcie mieszkania ew. domu





 
Do góry