reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

dzien dobry
mmmmm Aniu ciasto bardzoooooo apetyczne poprosze kawalek
Ja czekam na MameM. ma do mnie przyjechac :-)
Pogoda do de... a mnie tak chce sie spac ze oczy same mi sie zamykaja, musze jakas kawe lyknac:confused2:
Aniu nie za wesolo masz z tym maciezynskim, u mnie to wszystko automatycznie poszlo i nie mialam zadnych klopotow, a rzeczywiscie szkoda zebys siedziala w domu i ani grosza nie dostala:crazy:
 
reklama
Gosiu....

Mama moja wczoraj odjechała...:-( dzieciaki już za nią tęsknią....
U nas też pogoda do kitu... dzisiaj nosa z domu nie wystawiliśmy -- maż po drodzę do domu zakupy zrobił więc miałam z głowy!:-D

A teraz to mi sie marzy jakis dobry deser!!!
 
Aniu my tez siedzielismy w domu, tylko ze mielismy rozrywke bo MamaM. po ciezkich bojach przyjechala na kawe:-D
Moja mama z moja siostra przyjezdzaja w listopadzie na 10 dni:rofl2: ale to juz chyba pisalam, a twoja znowu przyjedzie:tak: z tego co piszesz to ona czesto u was jest:-)
Moj maly cos nie ma ochoty na spanie:baffled: musze chyba do niego isc:confused2:
 
hejka w niedziele wieczorkiem;) dzisiaj u nas ciężki dzień, rano obudziłam się z bólem brzucha i myślałam że już rodzę... wzięłam 2 nospy i po godzinie przeszło, potem pokłóciłam się z M i nie odzywam się do niego, on odzywa się do mnie non stop i mnie to denerwuje więc ja mu nie odpowiaqdam tylko krzyczę na niego, już nie mogę wytrzymac, jestem tak zła na niego.
anna witaj spowrotem- jak tam było w Polsce?
 
Witam
Ale jestem zmeczona dzisiaj, 200 ludzi mialam dzisiaj na sniadaniu a jedli jak zwariowani:szok::szok::szok: w pewnym momencie to juz myslam ze pojde do domu:confused2:
MamoM. fajnie ze jednak wpadliscie, bo ja juz w pewnym momencie zwatpilam czy przyjedziecie.Ja przyjade na pewno ale w tyg. i to wczesniej sie zdzwonimy:tak:
Natko moze jutro ci przejdzie wyspisz sie i wszystko w nowych barwach zobaczysz :sorry:a jak brzuch ???? lepiej?????
Aniu a ty co dzisiaj porabialas???? :-)
Anna witaj z powrotem, jak bylo w Polsce???:-)
 
Hej...

Anno witaj - jak spędziłaś urlopik?
Natko na hormony nie ma rady... mój M zawsze mi mówił jak sie na niego wydzierałam :-D "że małpa ze mnie ale że tak zawsze mam w ciąży to mi wybacza" ... :-p
Będzie dobrze...
Gosiu ale ruch w pracy miałaś....:szok: nieźle obrotna jesteś!!! :tak:
Ja dziś rodzinny dzień miałam -dużo razem przesiedzieliśmy na kanapie, poleżakoaliśmy w pięciu w naszym łożu, troche książki przeczytałam..potem mój M pojechał na wycieczke rowerową z dziećmi i ich burza gradowa złapała!:laugh2:
Poza tym tv,obiadek i kawki....
A na koniec prasowanko zaliczyłam na jutro klientce....;-)

OTO CAŁY MÓJ LENIWY DZIEŃ!!!!

A teraz czekam na Dr.House...
 
reklama
witam

nareszcie koniec wakacji bo moja glowa eksploduje z Mikolajem w domu..:szok::szok:

siedze i szukam pracy od rana wysłałam juz swoje CV do 3 firm ale oni sa .....wszedzie wymagaja perfect holenderskiego w mowie i pismie ,wczoraj juz sie smiałam bo nawet do rozbierania szklarni wymagaja holenderski :tak::tak::confused:
ale co mi szkodzi wysyłać najwyzej nie bede pracowac :no:
milego dnia
 
Do góry