reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Holandia

hej..

my juz z porotem z CB, własnie sie karminy...pani zadzwoniła zeby wczesniej przyjechac no to pognalismy...:-D
Victor ma 57 cm hihi i waży 5,350g :-):-):-):-)
 
reklama
witam
Aniu ladnie rosnie Wiktorek, ile przybral od urodzenia??? A wg. suwczka widze ze jutro skonczy 1 miesiac, tak szybko ten czas leci:szok::-)
Carinio a jak twoj maly ????
Pauka swietne torty pieczecz z checia bym zjadla kawalek :-):tak:
Ja dzisiaj mam wolne ale nic mi sie nie chce i chyba w domu dzisiaj posiedzimy mmimo ze u nas tez slonko ladnie swieci. to chyba z powodu @ taka sie czuje bleee:no:. W listopadzie przyjezdzaja do mnie mama z siostra na 10 dni juz sie ciesze bedzie troche tloczno w domu :-) A wczoraj jeszcze sie dowiedzialam z e w pracy babka jest zadowolona ze mnie i chce mi przedluzyc umowe na rok, ale zato u mojego M. w pracy kompletna kicha zobaczymy jak to sie skonczy:dry::no:
 
Gosiu to super że ci chcą przedłużyć...a z twoim może nie będzie tak źle...trzba pozytywnie mysleć!:tak:
Dla pocieszenia powiem ci ze sie własnie okazuje że na siedzę na NIEPŁATNYM :baffled: macierzynskim, czyli kasy nie będzie przez 16 tyg:-:)-:)-(...brak słów!
Tak mam super kontrakt skonstruowany w pracy że mi sie nie należy....:dry:
Totalna lipa....
A Victor urodzi sie 4640g czyli 710g tak? przybrał....:-D
 
Witam

Pauka świetny tort:tak::tak:Masz kobieto zdolności:tak:Zdjecia sa tylko nie mam czasu zmiejszyć:sorry2:
Paulina sto latek dla Amelki!

Gosia gratuluje przedłużenia kontraktu:tak:
Aniu roście ci kawaler ,rośnie.

zaraz mam gości ,na kawke przychodza:tak:
 
witamy
Aniu to nie mozliwe ze nie dostaniesz macierzynskiego ja tez moje zalatwialam prawie 3 msc ale powiedziano nam w UWV w Amsterdamie bo tylko tam dzwonilismy ze KAZDEJ KOBIECIE NIE WAZNE NA JAKIM KONTRAKCIE ILE LAT ROBI PO ILE GODZIN NALEZY SIE CHOROBOWE I MACIERZYNSKIE wiec dobrze sie dopytaj bo szkoda kasy.Moja firma do upadlego trzymala sie wersji ze nic mi sie nie nalezy i koniec wiec sami zaczelismy wydzwaniac i ...dostalam wszystko !! pomimo ze do dzis dnia nie mam mojej umowy niewiem co w niej bylo itd......i nawet niewiem czy nadal jestem zatrudniona czy nie ,bo tylko dostalam smsa po macierzynskim ze niemam wracac do pracy bo niema dlamnie pracy haaaa pewnie ich niezle wkurzyłam z tym chorobowym i macierzynskim??!!

Pozatym u nas w menu Ingi tylko Nutrilon pepti i nic wiecej zadnych deserkow soczkow nic!!!!!!!!!!!!! zobaczymy co bedzie po msc stosowania tego mleka..??? narazie 3 dzien bez zmian

wakacje -konczcie sie juz.......... moje dziecko chce do przedszkola a ja chce spokoju w domu
 
MamoMikołaja no jakoś tak mi powiedzili że moja instytucja nie" placi zadnych skladek na ziektwet zwiazanych z utrata pracy, macierzynskim, choroba itp... i i sie nie nalezy.....:zawstydzona/y:
 
Aniu ja tez nie miałam skladek placonych nic kompletnie ani wakacyjnego nic nic dlatego moja firma tak mi mowila ze nic mi sie nie nalezy a to jak widac nieprawda bo ja do dzis jeszcze mam placone choprobowe a nie placono mi skladek chorobowych wiec zadzwon sama do Amsterdamu do UWV i zapytaj o wszystko my tak zrobilismy czekalismy kilka dni i oddzwoniono do nas itd juz sie jakos ruszylo cos az wreszcie dostalam kase i to wiecej niz normalnie zarabialam.Bylam na kontrakcie zerowym wiec pracowalam tylko na zawolanie jak mnie potrzebowali.Wiec do dziela kobieto walcz o swoje !!
 
reklama
pauka- ale masz super zdolnosci :tak: spoznione zyczenia dla solenizantki;-)


aniahaven- moze warto podzwonic jak radzi mamamikolaja wkoncu troche kasy to jest:confused:


aneta- na suwaczku skonczyly sie dni do upragnionego:confused: czyzby jakas przeprowadzka ze cie z nami nie ma:confused:


u nas nieciekawie, chora jestem przez ta glupia pogode- przez dwa dni co wyszlismy bylo piekne slonce az goraco w bluzie a za chwilke leje, 5min ulewy 10 slonca:baffled: i skonczylo sie goraczka 39st:-(
 
Do góry