reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

dzis w nocy o godz 00.25 przyszla na swiat moja coreczka INGA z waga 3400 cala i zdrowiutka ,urodzilam sn pomimo iz bylam juz uszykowana na cc !!

wiecej szczegolow pozniej bo strasznie jestem wymeczona ,porod trwal 16 godz!!!!!!!!!!!!!!:szok::szok:
 
reklama
Witam....

My już po śniadanku, Erni obudził si o 7.00 taki szczęśliwy że :szok::-D - no cóż jak sie spało ponad 12 godzin...:-) Za to tata jeszcze chrapie bo wrócił nad ranem...

Pogoda jak zwykle w niedziele :wściekła/y: lepiej nie mówić....:cool: Trzeba będzie dzieciakom coś w domu wymyślić!
Sencilla kazała was wszystkie pozdrowić - hasła na BB nie ma czy coś i ogólnie bardzo zajęta!:tak::tak::tak: tą nową organizacją o której pisała....

Czarna jak po imprezce?;-)

Miłego dzionka...
 
Hej

no my jakos zyjemy ;) Jessi odsypia bo obudzila sie o 3:30 (dokladnie o tej godzinie sie urodzila 9 miesiecy temu) i zasnela znowu przed 5, a wstala jak codzien przed 6.Anna u nas jest i Amelka tez akurat spi.Posiedzielismy do polnocy,na spokojnie.Jestesmy juz po sniadaniu,ale pogoda leniwa,deszczowa.
 
Mamo Mikołaja GRATULUJE córeczki!!!
Mała Kruszynko!
Z okazji Twego przyjścia na świat życzymy Ci,
abyś każdą wylaną łezkę
odpłaciła rodzicom tysiącem uśmiechów
i żeby każdy dzień Waszego wspólnego życia
był uroczysty jak święto.



Czarna ,Anno a wy znów balujecie ale wam fajnie:tak::tak:
Aniu u nas też brzydko,mi skóra schodzi z ramion :eek:

Aneta jest już w polsce:tak::tak:Droga im minęła fajnie :tak:

My wstaliśmy o 10 a tata poleniu***ał do 11;30:szok::-) Teraz rysujemy:tak:
miłej niedzieli
 
reklama
Do góry