reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
dzien doberek,
ja tylko wpadam sie pochwalic ze moje kluseczki waza juz 4360 :szok: obie dokladnie tyle samo i mierza 54cm, tylko musze sie jeszcze wybrac do domowego bo maja plesniawki a poza tym wsio ok, aha no i glowki im sie posplaszczaly z jednej strony wiec jeszcze do fizjoterapeuty, a w CB bylysmy z ciocia aniahaven i Ernim :-) - dzieki ciotka jeszcze raz..
a poza tym u mnie nadal kiepskawo ale nie bede truc...

milego popoludnia

p.s. dziewczyny fotki super jak zawsze zreszta :tak::-)
 
Anno, no wlasnie my chcielismy w takiej zapadlej wsi, do najblizszej cywilizacji jest 10 km :tak::-D mysle, ze dzieci beda mialy raj. Tam nawet nawigacja nie dziala :-);-) Do wlascicielki dzwonilam po francusku, dawno juz nie gadalam w tym jezyku i czulam sie jak debil, ale grunt, ze sie dogadalysmy :-DTe targowiska sa w deauville, tak? Uwielbiam takie miejsca :)
W srode wybieramy sie do lisieux, tam skad pochodzila sw. Teresa. To akurat bedzie w rocznice jej smierci. Zbieram intencje na modlitwe :tak:;-)
 
Sencilla mam nadzieje że miło spędzicie czas....Fajny pomysł taki wypad!:tak::cool2:
Ann nie ma za co....dziewczyny nawet nie wiecie jakie one są rozkoszne:-D nawet jak tworzą arie operowe:szok: we dwójkę!:-):tak::tak::tak::-D
Boskie maleństwa....Ann trochę ci zazdroszczę takich maleńkich dzieciątek!
Super sobie radzisz z nimi....Chyle czoła!

A ja sie wybieram z mężusie na "wywiadówkę" do Karinki szkoły!:-D
Co to będzie ...nie wiem!:szok:Zobaczymy....pa!

A Karola już dojechała?:eek:
 
reklama
Dobry wieczor
mnie dopadlo jakies grypsko, nos zatkany za zadne skarby nie umiem go wydmuchac. chodze caly czas z otwarta geba i jezyk mi z suchoty dretwieje :wściekła/y:
w dodatku zgubilam klucze z chaty i dzis prawie nie poszlam do pracy :-D na ostatnia chwile przypomnialo mi sie ze mam gdzies zapasowy do przednich drzwi i tak udalo mi sie dotrzec do pracy 15 min po czasie :-)

Robale kupon jest wazny do konca sezonu czyli do 1 listopada wlacznie
Sencilla udanego wypadu zycze
Czarna s juz widze jak przebiegala ta wasza rozmowa :-D
Ann gratulki dla dziewuszek, niezle klocuszki juz sa :tak:
 
Do góry