reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
Dzien dobry
Sencilla glowa do gory. U mnie z kolei noc do d... Spalam 3 godz a od 2:30 wiercilam sie w lozku. Ok 5:45 wkoncu zasnelam a o 6 dzwonil mi juz budzik. Do tego mala chyba ma zle sny, bo kilka razy sie budzila i darla sie w nieboglosy, wiec chodzilam do niej ja uspokajac.
Kurcze nawet jak Claudia sie ur to spalam wiecej niz ostatnio :szok: Chyba pojde do domowego po jakies prochy, bo jak dalej tak pojdzie to nie wiem jak ja bede funkcjonowac :eek:

Milego dnia
 
Dobry
ja wlasnie zjadlam sniadanie hehe ciekawe o ktorej uda mi sie zasiasc do obiadu.Jessy wlasnie zasnela,a przynajmniej przestala marudzic :-D
Pospalysmy od 7 do 9:30 potem przebralam jej lozeczko bo w weekend sie nie wyrobilam.Ide rozwiesic pranie i zaraz wpadna kolezanki na pogaduchy :-)
Sencilla 3-maj sie.Moja kumpela mnie kiedys oswiecila,ze nie zawsze swieci slonce,ale ja wierze w Wiatr co przegoni wszelkie chmury.

Do pozniej kochaniutkie
 
Oczywiście ja też się dołącze do życzeń.....


STO LAT,STO LAT .....niech żyje żyje nam!:cool2:

A my już po pracy....wcinam tosty....a co tu taki mały ruch dzisiaj!:sorry::eek::-D
 
Czesc dziewczyny Ja melduje że zyje i się dobrze bawimy:tak::tak::-)
Ann Sliczne dziewczynki i taaaaaaaaaaaaaakie samodzielne-brawo!:tak::tak:
Czarna z twojej ksieżniczki tez slicznotka:tak::tak:
Agnes STO LATEK dla Dawidka!!!!!!!!!!!!!!!!! Sencilla glowa do gory .......po burzy przychodzi slonce:tak:
U nas pogoda pieknba jakby srodek lata był:tak::tak: bylismy dzis w cieszynie babcie odwierdzic i w czechach na malych zakupkach.duzo spacerujemy ,zbieramy grzybki i spedzamy czas z rodzina.We srode dojedzie ,wiec juz bedziemy w kaplecie:tak::tak: milgo wieczorku kochane:happy:
 
Bry popoludniowa pora!

Ja dopiero wstalam bo dzis nie najlepeje sie czuje..Agnes Sto lat Synka
Karola ja 1 rok sudiowalam w Cieszynie i tez chodzilam do Czech na zakupki;-)
Dzis bylam w szpitalu, w ktorym zdecydowalam sie rodzic i zrobil na mnie dosc mile wrazenie, a 3 lub 4 pazdziernika bde mogla obejzec porodowke i sale itp...wiec juz coraz blizej i blizej a czas leci tak szybko, dopiero byl poczatek ciazy
 
reklama
Dziewczyny moje drogie...jesli moge zapytac to czy szybko udalo sie wam zrzucic dodatkowe kilogramy po porodzie bo ja czuje sie jak bulinka juz..:szok: no i w ogole jak u Was przebiegal ten tzw. polog? jesli w ogole chcecie o tym sie na forum rozpisywac, bo rozumiem ze nie zawsze moze to byc przyjemne. No i jeszcze jedno, czy mialyscie takie schizy jak ja obecnie ze np dziecko sie Wam urodzi np z jakas plama na twrazy bo ja chyba przezywam jakas burze hormonow ostatniego trymastru, raz mi sie plakac chce, boje sie sama siedziec w domu, ze zaczne rodzic wczesniej i w ogole mam nocne koszmary no...musialam sie Wam wygadac bo to jakas u mnei paranoja sie robi..:szok:
 
Do góry