reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

A mnie wzięło na mega sprzątanie:-D okna umyłam firanki się jezcze piorą....:szok:
Dziś wreszcie dotarłam do IKEI i nabyłam to co chciałam....potem zaliczyłam zwierzaczki z dzieciaczkami,trochę po sklepach pobuszowaliśmy i ....tak dzionek minął....
Ann boskie twe dziewczynki....a jakie spojrzenia już posyłają!:-)
 
reklama
My zaraz idziemy kompu kompu :-)
A to najswiezsze fotki,moje chude nusi.
Do jutra kobietki
 

Załączniki

  • Picture 032.jpg
    Picture 032.jpg
    26 KB · Wyświetleń: 34
  • Picture 038.jpg
    Picture 038.jpg
    22,2 KB · Wyświetleń: 31
  • Picture 039.jpg
    Picture 039.jpg
    19,1 KB · Wyświetleń: 34
  • Picture 041.jpg
    Picture 041.jpg
    22 KB · Wyświetleń: 27
Bry

Aniu ja nie mam,ale jak juz jakis zdobedziesz i je zrobisz to podeslij kilka kurierem bo tez mam ochote :-D:-D:-D
Ja jem szybkie sniadanko,Jessy pojadla i gada z misiami w lozeczku :-) zaraz bedzie czas na cyca nr.2 i lulu :-)
A i to juz dzisiaj o 3:30 skonczylam 3 tygodnie :-D

papa
 
Czarna S.przyjmij moje gratulki ....
Już 3 tygodnie masz swoją kruszynkę!
Przepisy znalazłam na internecie...w smaku są dobre ale mi chodzi o takie chrupkie!:-DJak w polskiej budce:sorry:....
Pomyślałam że pewnie któraś z was już je odkryła...ale poczekam jeszcze może ktoś podrzuci taki patent....;-)
 
gratulacje Smoczyca dla corci:-)
Aniaheaven


  • 300 g mąki pszennej
  • 0,5 litra mleka
  • 75 g cukru pudru
  • szczypta soli
  • 100 g masła, roztopionego
  • 2 jajka
  • 15 g proszku do pieczenia (3 łyżeczki)
Wszystkie składniki dokładnie zmiksować. Piec w gofrownicy na rumiany kolor.


lub


Składniki:

  • 2 szklanki mąki
  • 2 szklanki mleka
  • 1 łyżeczka proszku do pieczenia
  • szczypta soli
  • 1/3 szklanki oleju
  • 2 jajka, żółtka oddzielone od białek
Rozgrzać gofrownicę. Wszystkie składniki oprócz białek ubić mikserem na gładką masę. Białka ubić na sztywną pianę i delikatnie wymieszać z ciastem.
Piec w gofrownicy na rumiano - około 2-3 minut, podawać z bitą śmietaną lub ulubionymi dodatkami.
 
reklama
Do góry