reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Help me

reklama
Ja znam nawet przypadki, gdzie jakiś durny lekarz zezwalał na lampkę wina już w trakcie ciąży i dziecko jest zdrowe 🤷‍♀️ tylko wyjątki potwierdzają regułę.

Pisałaś o etapie starania się o dziecko a nie ciąży. Ja odniosłam się do tej wypowiedzi.
Wyżej zacytowałam dokładnie fragment o winie ;) skoro się odniosłaś bezpośrednio do wina, to założyłam, że do tego.
 
Miałaś takie czasami nawet mocne ?
W pracy do południa bolał mnie brzuch , skurcze jak na okres ...
Później przeszło, teraz wracałam z łazienki i tak mnie zabolał mocno, że aż musiałam usiąść....tak chyba nie powinno być :(
Miałam jak na okres ale wiesz każdy przechodzi inaczej. Skoro masz wątpliwości lepiej skonsultuje z lekarzem.
 
Skoro masz wątpliwości powtórz test nawet wieczorem, jelsi chcesz już wiedzieć. Chyba, E masz jeden ostatni to zostaw na rano
Zrobiłam teraz test ... jest kreseczka ale tak samo blada jak we wtorek ....
Nie wiem co jest grane ... to już dziś 4ty dzuen spóźnienia okresu. Źle się bardzo czuje , gorzej jak w okres , cały czas brzuch mi dokucza i strasznie krzyż......
 

Załączniki

  • 20221222_084540.jpg
    20221222_084540.jpg
    625,9 KB · Wyświetleń: 92
  • 20221222_084428.jpg
    20221222_084428.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 96
reklama
Do góry